Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP ma kłopoty z nazwami

TP ma kłopoty z nazwami

WitekT 8 Grudnia 2004 15:12

0 0

Telekomunikacja Polska musi zmagać się z kolejnymi problemami. Tym razem poszło o nazwę Telepunkt.

Telepunkty to placówki, w których abonenci TP mogą zamówić usługi czy kupić produkty. Formalnego zgłoszenia znaku towarowego Telepunkt w Urzędzie Patentowym dokonały jednak w pierwszej połowie 2002 r. warszawska firma Verna oraz przedsiębiorstwo Opal z Katowic. TP zrobiła to dopiero kilka miesięcy później. Dziś może mieć problemy.
Czy firmy wystąpią wkrótce przeciw TP? Nieoficjalnie mówi się, że jest to możliwe, a wówczas zażądają sporych pieniędzy. Oficjalnie nie zabierają jednak głosu. Kolejnym przedmiotem sporu jest również hasło reklamowe Telepunktów, które TP promuje w reklamach telewizyjnych. Hasło Wszystko w jednym punkcie nie spodobało się firmie mPunkt Polska, największemu dilerowi sieci Plus GSM. Twierdzi on, że działania TP mogą wprowadzać w błąd potencjalnych klientów firmy, bo Telepunkty też sprzedają usługi telefonii komórkowej - tyle że konkurencyjnej Idei. Reprezentując mPunkt kancelaria patentowa zażądała, by TP zaprzestała posługiwać się spornym hasłem.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~radeczko  2004-12-08 17:22:00  host: bos183.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Kochana KOMUNISTYCZNA TPSA :)

 • 0

  2. ~mms  2004-12-20 20:00:00  host: bdl155.neoplus.adsl.tpnet.pl

  co za koles narzeka na tpsa i ma neostrade ... az zal dupe sciska jak sie takich ludzi widzi ...

 • 0

  3. ~vinki  2004-12-20 22:36:00  host: ajo162.neoplus.adsl.tpnet.pl

  moze mnie mial innego wyjscia jak ja, gdyz moze mieszkac w miejscowosci gdzie nawet ptaki zawracają i nie ma innych operatorow;) IHMO ja tez nie palam checia do nienaszej(francuskiej) Telekompromitacji:P

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-30-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet