Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP ma całą Wirtualną Polskę

TP ma całą Wirtualną Polskę

WitekT 9 Września 2005 09:45

0 0

Telekomunikacja Polska przejęła pełną kontrolę nad Wirtualną Polską.

Uprawomocniło się postanowienie sądu upadłościowego o zatwierdzeniu układu WP z jej wierzycielami. Tym samym grupa TP odzyskała pełną kontrolę nad Wirtualną Polską - powiedział Kostrzewski z biura prasowego TP. Dodał, że w skład nowego zarządu została powołana Dominika Herburt-Heybowicz.
Pod koniec lipca TP zawarła z mniejszościowymi akcjonariuszami portalu ugodę, w wyniku której należąca do TP spółka Virgo kupiła za 165 mln zł 19,54% akcji WP. TP dodatkowo zobowiązała się do zapłacenia spółkom GIF i Key7, od których odkupiła udziały WP, 55 mln zł po odzyskaniu kontroli nad portalem.

Operator poinformował wówczas, że transakcja ta nie wpłynie na wynik finansowy, ponieważ na wykup mniejszościowych akcjonariuszy portalu TP utworzyła rezerwy.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~abc123  2005-09-09 13:26:08  host: a112.t15.ds.pwr.wroc.pl

  Wydaje mi się, że WP coś cienko chodzi, jakby mniej wiadomości niż w Onecie i jest wolniej. Myślę że po tym przejęciu przez TPSA, WP będzie jeszcze gorsze (np. droższy WP-Kontakt).

 • 0

  2.  2005-09-09 14:44:05

  Jestem fanem WP od poczatku portalu ale faktycznie systematycznie traci swoja pozcje i oddala sie od onetu. Ten ostatni rozwija nowe projekty a w WP niewiele sie dzieje.
  A co do WP-Kontaktu to wedlug mnie jest coraz gorszy i mam spore problemy aby sie gdzies dodzwonic. Chyba czas na zmiane... :/

 • 0

  3. ~  2005-09-09 15:21:10  host: dfw172.neoplus.adsl.tpnet.pl

  a to Ci niespodzianka . Ale po tej informacji zmienilem strone startowa z WP.PL wlasnie na onet.pl . Jak slysze TP -zygac mi sie chce, ale poki co chcac nie chcac musze korzystac z tych marnej jakosci i drogich uslug .

 • 0

  4. ~ravechannel  2005-09-13 00:25:26  host: aqy82.internetdsl.tpnet.pl

  szkoda

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet