Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP kupi litewską i łotewską sieć komórkową?

TP kupi litewską i łotewską sieć komórkową?

WitekT 29 Grudnia 2006 11:29

0 0
Telekomunikacja Polska jest jedną z firm zainteresowanych kupieniem od duńskiego TDC sieci komórkowych Bite, które działają na Litwie i Łotwie - twierdzi duński dziennik Boersen.

Litewska i łotewska sieć miała pod koniec września 2 mln klientów. Transakcja może mieć wartość około 1,8 mld zł i jest oczekiwana w styczniu lub lutym. Jacek Kalinowski, rzecznik Grupy TP, nie skomentował tych doniesień.


Źródło tekstu: Gazeta Prawna     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11.  2006-12-29 16:21:00

    Boże co TP z nimi zrobi. Pewnie podwyżka na dzień dobry

  • 0

    12.  2006-12-29 16:24:06

    Jesli faktycznie TPsa przejmie tą sieć to tylko współczuć Litwinom i Lotyszom.

  • 0

    13.  2006-12-29 16:55:11

    Kondolencje - biedne te kraje Europy środkowowschodniej....atak francuzów.

  • 0

    14. ~bolo  2006-12-29 17:01:47  host: chello081018206181.chello.pl

    składam wyrazy współczucia

  • 0

    15. ~Zico  2006-12-29 17:31:15  host: 213.158.194.228

    Mam nadzieje, ze do tego nie dojdzie. Nie chcialbym zeby nasi sasiedzi znienawidzili nas z powodu TP (FT).

  • 0

    16. ~klaun  2006-12-29 17:33:01  host: lan-7.elomza.pl

    miasta które składaja kondolencje: Łomża Białystok ...dopisujcie :D

  • 0

    17.  2006-12-29 17:54:43

    jak już to: ['][']['] Bite ['][']['] :D :D

  • 0

    18. ~r  2006-12-29 18:36:38  host: chello087206151164.chello.pl

    Warszawa też współczuje ;)

  • 0

    19. ~19  2006-12-29 18:48:01  host: acql68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chcą wiecej, a sami mało dają!!! ostatnio nawet strona tp nie działa!!! No i co z promocją na internet, megainternet konczy sie z dniem 31.12.2006 .... a co później .... ?? wie ktos ?

  • 0

    20. ~Ktos  2006-12-29 19:02:38  host: bqa54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Odrazu widac jakie wiesniaki mieszkaja w "Lomzy". Ja wspolczuje tym co tam mieszkaja down downa downem pogania.

  • 0

    21.  2006-12-29 19:06:01

    Ja też współczuje tym bardziej że ostatnio miałem nieprzyjemność testowania transmisji EDGE w Orange- zgroza max. 71 kb/s

  • 0

    22. ~antytepsa  2006-12-29 20:25:13  host: chello089079004035.chello.pl

    Jeszcze tego ścierwa "tpsa" na litwie i łotwie brakuje.W polsce nie można się go pozbyć .co za żenada

  • 0

    23.  2006-12-29 21:10:51

    te okresowe przerwy w działaniu tp.pl to nic przy ogólnym olewaniu IE7 przez konto tp - w ogóle się nie loguje, tylko wywala 404 ;)

  • 0

    24. ~Jardo-G  2006-12-29 22:52:38  host: cql204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kubik: TP S.A. to małe piwo w stosunku do obsługi klienta w sieci Aster. Raz np pani na infolinii po prostu odłożyła słuchawkę. Nie mówię o ich cenniku, ktory świadczy o tym, że ich dyrektor ds marketingu chyba leczy się w Tworkach: http://www.aster.pl/newsite/262.html

  • 0

    25.  2006-12-29 23:06:28

    Serdeczne wyrazy wsółczucia dla Litwinów i łotyszy z WROCłAWIA - francuzi atakuja :P

  • 0

    26.  2006-12-30 00:41:21

    #20 Ktos: Dlaczego kogoś obrażasz a sam zasłaniasz się anonimowością w sieci. A ja kolego współczuję Tobie i to z różnych powodów, chociażby z braku kultury...

  • 0

    27.  2006-12-30 09:34:30

    Jardo - a co podpisałes umowe dożywotnią z Aster? Nie możesz skorzystać z usług innych operatorów tylko siedzisz w tym Asterze i narzekasz?

  • 0

    28.  2006-12-30 14:56:27

    ciekawe czy TPsa strzeli im rebranding za kilkaset milionów na dzień dobry, bo tak będzie lepiej ;-) Ciekawe jaką nazwę mogą wprowadzić :) może od razu orange.. albo coś bardziej kreatywnego :P typu DUDEK gsm

  • 0

    29. ~ktos  2006-12-30 15:03:19  host: bpd95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    piotrM no ty nie jestes anonimowy faktycznie, a robienie akcji w stylu kto popiera cos tam niech sie dopisze wymaga ilorazu inteligencji 46, albo co najwyzej glosowania na obecnie panujaca partie w wyborach. Zal mi i ciebie i tego matola z lomzy bo nic tu nie wnosicie i zabieracie glos bez sensu kuszac mnie do pisania TAKICH AGRESYWNYCH tresci

  • 0

    30. ~Ja  2007-01-01 21:55:34  host: coy60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    rcicho: no właśnie przeszedłem do TP S.A.

Dodaj swoją opinię