Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP jeszcze nie wie czy podniesie ceny

TP jeszcze nie wie czy podniesie ceny

WitekT 6 Stycznia 2005 12:16

0 0
Telekomunikacja Polska nadal nie ujawnia jaką decyzję podjęła w sprawie przeniesienia na swoich klientów kosztów związanych z wprowadzeniem 22% stawki VAT na usługi dostępu do Internetu.Decyzji prezydenta w sprawie podpisania nowelizacji ustawy o VAT można się spodziewać najpóźniej w połowie stycznia. Dopóki to nie nastąpi, TP nie będzie składać jakichkolwiek deklaracji co do nowych cen swoich usług dostępu do Internetu - powiedziała Barbara Górska, rzecznik TP.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 1
 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  1. ~gauri7  2005-01-06 15:09:00  host: cpo34.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Witam!!! Znając życie i naszą kochaną tepse to możemy zapomnieć o obecnych cenach!!! :(
  Pozdrawiam
  >8-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-211-128-80.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystałeś już z przelewów na numer telefonu?

Pojawiła się aplikacja Opera VPN na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet