Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP dołączyła do inicjatywy "Global Compact"

TP dołączyła do inicjatywy "Global Compact"

WitekT 24 Marca 2006 15:22

0 0

Telekomunikacja Polska włączyła się do grona firm kierujących się zasadami odpowiedzialnego biznesu w ramach Global Compact, inicjatywy Kofi Annana, Sekretarza Generalnego ONZ.

Podczas dzisiejszego spotkania z Markiem Józefiakiem, Prezesem TP, potwierdził to Klaman Mizsei, doradca Sekretarza Generalnego ONZ i Dyrektor Regionalnego Programu Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP) na Europę i kraje WNP.
Cieszę się, że TP jest pierwszym operatorem telekomunikacyjnym w Polsce, który włączył się w inicjatywę Global Compact. To naturalna konsekwencja naszego myślenia o biznesie, w kategoriach firmy odpowiedzialnej społecznie – uważa Marek Józefiak, Prezes TP.

Ogłoszona w styczniu 1999 roku inicjatywa Global Compact jest największą na świecie akcją skierowaną do świata biznesu. Stanowi katalog 10 podstawowych zasad z zakresu praw człowieka, praw pracowniczych, ochrony środowiska i przeciwdziałania korupcji, którymi w działalności biznesowej kierują się członkowie inicjatywy. Global Compact promuje społeczną odpowiedzialność biznesu (ang. Corporate Social Responsibility - CSR). Inicjatywa działa w 90 krajach, uczestniczy w niej około 2900 organizacji.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1. ~:))))  2006-03-24 15:26:35  host: il30.internetdsl.tpnet.pl

  Przepraszam to Impact czy Compact??

 • 0

  2. ~Longman  2006-03-24 15:28:10  host: evb67.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Klimacik troche jak z "latajacego cyrku Monty Pythona"...TP SA - odpowiedzialny biznes...

 • 0

  3.  2006-03-24 15:29:42

  Heh, to wszystko przez to, że lekko się śmiałem wstawiając tę wiadomość. Oczywiście Compact, a nie Impact. Dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawione. ;)

 • 0

  4. ~:))))  2006-03-24 15:30:40  host: il30.internetdsl.tpnet.pl

  na relaXie Panie Witku :)))

 • 0

  5.  2006-03-24 18:45:27

  ja też się śmieje jak to czytam....nie dziwię się. Ale z jednej strony NIE MOGĘ UWIERZYĆ. To pewnie tak samo jak certyfika ISO dla PTK Centertel za "zarządzanie zasobami i gospodarką ludzką" (czy jakoś tak)...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-30-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet