Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP "Dobroczyńcą Roku" 2004

TP "Dobroczyńcą Roku" 2004

WitekT 20 Kwietnia 2005 13:15

0 0

Telekomunikacja Polska otrzymała tytuł Dobroczyńca Roku 2004 w konkursie organizowanym przez fundację Akademia Rozwoju Filantropii.

Firma jest laureatem tego zaszczytnego wyróżnienia już po raz trzeci - poprzednio w latach 1998 i 2000. TP nagrodzono we wprowadzonej w tym roku kategorii strategiczne programy społecznego zaangażowania firmy.

Uznanie zyskały działania społeczne prowadzone w ramach programu TP Dzieciom - w tym projekt Telefon do Mamy - a także program edukacja z internetem tp. Kapituła konkursu, złożona z przedstawicieli środowiska biznesu i organizacji pozarządowych, brała pod uwagę spójność i długofalowość działań, ich skalę i innowacyjność oraz długotrwałe efekty aktywności społecznej firmy.
Telekomunikacja Polska, jak każda nowoczesna firma, ma świadomość jak ważne są zasady odpowiedzialnego biznesu. Odpowiedzialność ta obejmuje nie tylko sferę biznesową, czyli dbałość o jakość produktów i etyczne zachowania na rynku, ale także działalność charytatywną. Tysiąc "Telefonów do Mamy" w szpitalach dziecięcych w całej Polsce, 7 tys. szkół w programie "edukacja z internetem tp" i pomoc dla wielu organizacji społecznych to dowód na to, jak Telekomunikacja Polska aktywnie włącza się w sprawy ważne dla społeczeństwa - powiedział dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej TP Marek Hancke.

Ogólnopolski konkurs o tytuł Dobroczyńcy Roku to największa inicjatywa promująca dobroczynność i społeczne zaangażowanie firm w Polsce. Celem konkursu jest nagradzanie dobroczynności przedsiębiorców, popularyzowanie skutecznych form współpracy organizacji społecznych z firmami, akcji i programów charytatywnych, wolontariatu, aktywności obywatelskiej społeczeństwa. W ciągu 8 lat zgłoszono do Konkursu ponad 2600 firm wspierających cele społeczne. Od 1997 roku Kapituła Konkursu nadała tytuły Dobroczyńca Roku 107 firmom i fundacjom utworzonym przez firmy.

W roku 1998 TP nagrodzono za działania na rzecz Fundacji Pomocy Matematykom i Informatykom Niepełnosprawnym Ruchowo, zaś w roku 2000 za pomoc dla Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących TĘCZA.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~matrix  2005-04-21 19:05:00  host: 213.77.31.50

    LUDZIE KTO TO K.... WYBIERA OPAMIĘTAJCIE SIĘ WRESZCIE I SPRÓBUJCIE DOJŚĆ DO ŻRÓDEŁ TO WSZYSTKIM PLAKOM NALEŻY SIĘ TEN TYTUŁ

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet