Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP dalej sponsoruje polskich piłkarzy

TP dalej sponsoruje polskich piłkarzy

WitekT 22 Maja 2006 14:43

0 0

Telekomunikacja Polska przez następne dwa lata pozostanie Głównym Sponsorem Polskiej Reprezentacji Piłkarskiej. Umowa zawarta dziś z PZPN będzie obowiązywać do Mistrzostw Europy w 2008 roku.

Telekomunikacja Polska jako operator narodowy już od czterech lat wspiera reprezentację piłkarską, dzieląc z zawodnikami i kibicami wielkie sportowe emocje. TP towarzyszy polskim piłkarzom podczas finałów Mistrzostw Świata w Niemczech i będziemy ich wspierać podczas eliminacji do Mistrzostw Europy w 2008 roku.

Ostatnie dwa lata współpracy PZPN i TP jako Głównego Sponsora Reprezentacji Piłkarskiej przyniosły ogromny sukces, jakim jest awans Polaków do finałów Mistrzostw Świata w Niemczech. Wierzę, że mundial będzie dla Polski udany, a kolejne dwa lata będą co najmniej równie dobre - mówi Marek Józefiak, Prezes Telekomunikacji Polskiej.
Nowa umowa z PZPN będzie obowiązywać do 30-tego dnia po zakończeniu Mistrzostw Europy 2008.

Celem Polskiego Związku Piłki Nożnej jest wspieranie trenera i zawodników w osiąganiu najlepszych sportowych wyników. Współpraca z Telekomunikacją Polską już od kilku lat nam w tym z powodzeniem pomaga. Dlatego cieszę się, że możemy ją kontynuować. Mam wielką nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się po raz pierwszy w historii awansować do Finałów Mistrzostw Europy 2008 – uważa Michał Listkiewicz, Prezes PZPN.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-104-202.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet