Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP coraz bliżej oferowania ciekawych usług

TP coraz bliżej oferowania ciekawych usług

WitekT 6 Stycznia 2005 12:20

0 0

Telewizja, filmy wideo na żądanie, wideorozmowy z telefonu stacjonarnego, telefonia w technologii IP, a wszystko z wykorzystaniem szerokopasmowego Internetu. Te usługi już są w ofercie France Telecom, a w tym roku mają szansę znaleźć się także w ofercie Telekomunikacji Polskiej.
TP od kilku miesięcy zapowiada, że w I kwartale 2005 r. rozpocznie oferowanie dostępu do programów telewizyjnych za pomocą szerokopasmowego Internetu działającego w technologii ADSL. Nie ujawnia szczegółów o tym, kto będzie dostawcą programów telewizyjnych, poza jednym, że pilotażowy projekt obejmie wybranych abonentów w Warszawie i Wrocławiu.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2005-01-06 16:39:00  host: external.ciech.waw.pl

    Pewnie tepsa chce dobrze a wyjdzie jak zwykle ;-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-149-109.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.