Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP cieszy się z EURO 2012

TP cieszy się z EURO 2012

WitekT 18 Kwietnia 2007 16:44

0 0

Polska i Ukraina zostały wybrane na organizatorów Finałów Mistrzostw Europy w piłce nożnej - EURO 2012. Telekomunikacja Polska, jako główny sponsor polskiej reprezentacji piłkarskiej, jest partnerem polsko-ukraińskiej kandydatury od samego początku.

Cieszymy się z naszego wspólnego sukcesu wraz ze wszystkimi polskimi kibicami. Na stworzonym przez TP największym na świecie wirtualnym stadionie miejsca zajęło już ponad 155 tys. osób, udzielając tym samym poparcia dla polsko-ukraińskiej oferty. Dziękujemy wszystkim i zachęcamy kolejnych kibiców do wejścia na stadion - napisała TP w komunikacie.




TP jest także twórcą, dostawcą treści i administratorem oficjalnej strony polsko-ukraińskiej oferty EURO 2012.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~piti110  2007-04-18 16:55:39  host: 83.238.70.51

    niech sie nie cieszą a ceny obniżą

  • 0

    2. ~mediator  2007-04-18 17:06:37  host: dxd39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no właśnie :P niech zaczną lepiej dbać o klienta a nie tak jak teraz.

  • 0

    3. ~blom  2007-04-18 17:23:29  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    mysla ze wsisna orznac w roaming :)

  • 0

    4. ~gostek  2007-04-18 17:35:01  host: nat-tar.aster.pl

    A ile operatorzy komórkowi zarobią na roamingu? Aż strach pomyśleć. He, he....

  • 0

    5. ~MSG  2007-04-18 17:39:53  host: buh154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no napewno wychaczą z rtgo niezły szmal

  • 0

    6. ~master5000  2007-04-18 17:57:08  host: dky64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hmm TP jest sponsorem?Chyba My jestesmy sponsorami bo to my płacimy rachunki dla Tp(chyba ze ktos ma tele2 albo sferie lub netie).Tp lepiej by popracowalo nad swoim wizerunkiem i cenami połaczeń,nie musiac o ich oszustwach i karach które co chwila płaca.

  • 0

    7. ~getITright  2007-04-18 18:04:11  host: chello087206213042.chello.pl

    a co mnie obchodzi TP ? JA się ciesze z euro 2012 :D tak jak każdy normalny Polak, aczkolwiek już słyszałem jakieś nażekania a bo to, a bo tamto, a bo nie damy rady, czyli nawet w związku z tak wielkim sukcesem Polski i wszystkich Polaków znajdą się IDOCI ktorzy są niezadowoleni - tylko w Polsce moi drodzy coś takiego jest możliwe !

  • 0

    8.  2007-04-18 18:04:12

    6 - tępak ma do w d zawsza miała i ma...

  • 0

    9.  2007-04-18 18:41:46

    Ja też się cieszę z Euro 2012:) ale TP najbardziej - w końcu będą kosić nie tylko rodaków.

  • 0

    10. ~buckeye  2007-04-18 19:06:46  host: aaoh2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja rowniez sie ciesze. Witek, czy jest juz ci znany zarys oferty Inteligo Mobile?

  • 0

    11. ~haha  2007-04-18 19:31:11  host: chello084010069189.chello.pl

    Wcale nie musiałem otwierać tej strony aby domyśleć się treści tych 10 komentarzy. Ojjj to takie polaczkowate ;)

  • 0

    12.  2007-04-18 19:53:06

    Brawo TP!!! Pod względem sponsorngu ogromny sukces.

  • 0

    13. ~angelo  2007-04-18 19:54:28  host: nat-72.ghnet.pl

    tpsie za 5 lat pozostanie może ze 3 do 4 mln abonentów stacjonarnych - w większości emerytów. jedyna szansa to komórki, aczkolwiek z taką ofertą jaką wprowadza teraz łorendż, ciemno to widzę. Zaskoczyły mnie bardzo informacje z konkurencyjnego serwisu, że PLAY ma już ponad 600 000 aktywnych simów - jeżeli to prawda, to tak ogromna ilość w miesiąc, przy tak małej sieci sprzedaży to nie lada wyczyn

  • 0

    14. ~kaBoo  2007-04-18 20:00:51  host: host-81-190-159-139.olsztyn.mm.pl

    Jestem ciekaw, do kiedy TPSA ma podpisany sponsoring z reprezentacją. Jeśli się kończy umowa przed 2012 r. to niech się tak PTsa nie cieszy ;-)

  • 0

    15.  2007-04-19 09:10:06

    14 sypnie workiem kasy + 3 złote zęby i będzie mieć :)

Dodaj swoją opinię