Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP chce sprzedawać ubezpieczenia

TP chce sprzedawać ubezpieczenia

sirmark 29 Stycznia 2009 10:40

0 0

Telekomunikacja Polska szuka partnera, z którym będzie wdrażać usługi ubezpieczeniowe. Chętnych firm ubezpieczeniowych nie brakuje - pisze Puls Biznesu.

TP pod koniec ubiegłego roku wysłała wstępne zapytanie ofertowe do firm ubezpieczeniowych. Jak powiedział Krzysztof Sieczkowski, dyrektor rozwoju produktów Grupy TP, zainteresowanie było spore, stawiło się kilkunastu chętnych, w tym większość z pierwszej dziesiątki. Wybrany przez telekom ubezpieczyciel będzie pomagał przy wprowadzaniu kolejnej usługi - ubezpieczeń mieszkaniowych.




Jak pisze gazeta, operator chce dokonać wyboru partnera w pierwszej połowie roku. Decyzja o wyborze firmy zależeć będzie od negocjacji oraz m.in. od rezultatów współpracy z dotychczasowym partnerem.

Od kilku miesięcy Orange oferuje swoim klientom we współpracy z Generali ubezpieczenie podróżne, które od grudnia dostępne jest także przez SMS. Orange oferuje także ubezpieczenia utraty aparatu telefonicznego i płacenia rachunku telefonicznego w wypadku utraty pracy. Z obu usług korzystało ponad 120 tys. abonentów.

Źródło tekstu: Puls Biznesu, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~  2009-01-29 10:48:12  host: hektor.forcenet.com.pl

    bedziie nowa reklama "obezpiecz sie od awrii neostrady" hehehhe

  • 0

    2. ~  2009-01-29 10:48:28  host: hektor.forcenet.com.pl

    Witku http://gospodarka.gazeta.pl/IT/1,33405,6213213,Polska_telekomuni kacja_najgorsza_Europie.html

  • 0

    3. ~sven  2009-01-29 10:57:18  host: dql223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hehe, dobre :) rzeczywiście, TP mogłoby spokojnie wprowadzić ubezpieczenia na własne usługi, tylko że mieliby gigantyczne koszty wypłaty odszkodowań :)

  • 0

    4. ~hans  2009-01-29 11:03:53  host: 80.51.243.34

    Dla lepszej dywersyfikacji usług proponuję sprzedaż artykułów spożywczych, ziemniaków, kapusty i cebuli, na nie z pewnością zawsze znajdą się chętni. :-)

  • 0

    5. ~ukenamuniu  2009-01-29 11:03:57  host: 212.160.172.70

    Niemiecki regulator jest ubezpieczony na wypadek szkód jakie ktoś poniesie wskutek jego działań (np. świadectwa oceny zgodności). Może polski regulator ubezpieczy się w telekomunikacji polskiej?

  • 0

    6.  2009-01-29 11:30:15

    Najlepszy sposób na zwalczenie znienawidzonego monopolisty - dać mu możliwość ubezpieczania abonentów od skutków głupich decyzji :-) sami się wykończą :-)))

  • 0

    7.  2009-01-29 11:30:37

    #2. pisalismy juz o tym

  • 0

    8. ~Oli@  2009-01-29 14:43:33  host: 088156014044.ols.vectranet.pl

    a potem utworza bank i beda trzaskac kredyty

  • 0

    9. ~tintin  2009-01-29 15:26:44  host: dqi80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe kto się wyłoży na współpracy z nimi. Bo według mnie to jest trochę ryzykowne. TPSA może zarówno pociągnąć ja i uwalić każdego. Mam nadzieję, że o jej łaskawość nie nie będzie się starała Uniqa

  • 0

    10.  2009-01-29 15:59:56

    Gdybym chciał się ubezpieczyć nie wiem po co miałbym korzystać z dodatkowego pośrednika jakim byłaby w tym wypadku TP. Żeby płacić więcej? Dziękuję, nie skorzystam.

  • 0

    11.  2009-01-29 16:21:12

    @11 to moze byc dobra oferta. ubezpieczenie mieszkania za powiedzmy 5-15zl/m-c doliczane do rachunku za telefon. do mnie z PZU babka co roku przychodzi po skladke ok. 100-150zl, jakby mial miec to samo rozlozone na nieoprocentowane raty to czemu nie skorzystac ;)

  • 0

    12. ~Kazek  2009-01-29 17:12:26  host: bdv51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do thonka: jak będziesz miał nieoprocentowane raty to nie będzie zapewne zniżek za bezszkodowość :)

  • 0

    13.  2009-01-29 18:10:42

    #11: W przyrodzie nie ma nic za darmo. Za rozłożenie na raty będziesz musiał zapłacić np. wysokością odszkodowania. Każdy pośrednik też się musi napaść. Więc pytam się, czemu miałbym skorzystać? Tym bardziej, że z TP mam zerowe związki.

  • 0

    14.  2009-01-29 20:32:48

    @12,13 - po to zawarlem slowo 'jakby'. wiadome jest, ze na raty wychodzi zawsze drozej.

  • 0

    15. ~konrad  2009-01-29 22:04:20  host: 94.254.165.44

    @1 dobreeeeeeeee :D odkąd mam netie to zapomniałem co to awarie i mogę się tylko śmiać z tych komentarzy hehe

  • 0

    16. ~n  2009-01-29 22:05:37  host: public-gprs10265.centertel.pl

    r, skoro nie chcesz skorzystać to naprawdę nie musisz, nikt Cię nie zmusza. Nie rozumiem dlaczego tak się martwisz :) tintin, ubezpieczenia to trochę inny temat. Firmy ubezpieczeniowe są zainteresowane, bo to łatwe dotarcie do potencjalnych klientów. Argument r o pośrednikach jest trochę dziwny. Zapomniał chyba jak działał Play, czy działa mobilking. To takie ubezpieczeniowe MVNO :)

  • 0

    17. ~root  2009-03-13 14:39:23  host: hektor.forcenet.com.pl

    chcialbym cos powiedziec o hektor.forcenet.com.pl - jest to firma dostarczająca dragą radiową internet ale.... właśnie ale .... umowa dotyczy nawet ustna minimum transweru 50kb/s a jest czasem 0.02kb szkoda gadac są zwyklymi oszustami nie płace im od jakiegos czasu bo przez wiekszoszc nie miałem dostepu do internetu a to przez to ze lacze 11mb jest podzielone na ponad 30 osób nie wiem jakie sa limity ale jak zacznie sciagac pare osb ja internetu nie mam wiec hekttzre.forcenet.com.pl wsadz se te swoje lacze gdzies :| jestes zwyklym oszustem ! adam bo wiem jak masz na imie i nazwisko i jakich masz wspólników tyle ci powiem spieprzaj lepiej z tym laczem bo inaczej cie ludzie powieszą na najblizszej galezi :|

Dodaj swoją opinię