Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP chce sprzedać udziały w RWT

TP chce sprzedać udziały w RWT

WitekT 10 Kwietnia 2006 11:22

0 0

TP Invest, spółka zależna Telekomunikacji Polskiej, nie chce czekać, aż Radomska Wytwórnia Telekomunikacyjna zakończy realizację układu z wierzycielami i chce wcześniej sprzedać swoje udziały.
Firma zaczęła już rozsyłać zapytania ofertowe do potencjalnych nabywców. Według nieoficjalnych informacji, zainteresowanie częścią akcji wyrażał szwedzki Ericsson. Obie spółki są od wielu lat udziałowcami RWT, która w ubiegłym roku znalazła się na granicy upadłości. Radomska firma, której udało się zawrzeć układ, wychodzi na prostą dzięki eksportowi sprzętu do Rosji. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-32-164.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon powyżej 3000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet