Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP chce inwestować w Lubuską Sieć Szerokopasmową

TP chce inwestować w Lubuską Sieć Szerokopasmową

Ringu 24 Listopada 2010 08:26

0 0

Telekomunikacja Polska jest zainteresowana wzięciem udziału w projekcie Lubuskiej Sieci Szerokopasmowej - mówi Krzysztof Witoń, pełnomocnik zarządu TP ds. rozwoju sieci szerokopasmowej. Wartość przedsięwzięcia to ponad 110 mln zł.

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego poszukuje podmiotów zainteresowanych współfinansowaniem budowy sieci. 60 mln zł na projekt pochodzić będzie ze środków Unii Europejskiej, natomiast 12 mln zł z budżetu województwa. Pozostałą kwotę urząd ma zamiar pozyskać od inwestora.
Telekomunikacja Polska interesuje się także podobnymi projektami w województwach wielkopolskim i małopolskim.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~rami  2010-11-24 09:25:58  host: dpg140.neoplus.adsl.tpnet.pl

  no i spoko, wiadomo, że pod względem rozwoju sieci to jest jeszcze w PL trochę miejsc, gdzie potrzebne są inwestycje. Dlatego plus dla TP, byleby tylko to doszło do skutku.

 • 0

  2.  2010-11-24 11:32:01

  Rami, w Polsce warto chwalić po tym jak już się coś zrobi. Chęci to ważna, rzecz. Mam nadzieję, że dzięki takim działaniom polepszy się jeszcze bardziej jakość usług. Czy to DSL w pakiecie biznesowym czy samej Neostrady. Na razie jest ok, ale do zachodu nam jeszcze trochę brakuję. Ja mam tylko nadzieje, że nie tylko TP będzie inwestowała w modernizacje i nowe technologie.

 • 0

  3.  2010-11-24 19:49:40

  Nareszcie się coś zmienia.Mam nadzieję że dalej Marszałkiem Lubuskiego będzie Pan Marcin Jabłoński ,dzięki niemu nasz region dużo zyskał.Pogonił kota urzędnikom i lubuskie wysuneło się na czołówkę województw które wykorzystują maksymalnie fundusze unijne.Mam nadzieję że politycy z lubuskiego sejmiku nie spaprają dobrze zaczętej roboty!!!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-140-29.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet