Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP: Biling razem z fakturą

TP: Biling razem z fakturą

sirmark 2 Listopada 2004 00:38

0 0

Od października br. do klientów Telekomunikacji Polskiej, którzy zamówili wykaz wykonanych usług telekomunikacyjnych, będzie on wysyłany razem z fakturami. To jedna z konsekwencji dopasowywania się TP do nowego Prawa Telekomunikacyjnego.

- W praktyce, faktury i bilingi wystawione za ten sam okres rozliczeniowy będą wysyłane do klientów w jednym terminie, ale w dwóch różnych kopertach. Nie mamy niestety możliwości technicznych umieszczania obu dokumentów w jednej kopercie, ale trwają prace które na to pozwolą - powiedział Jakub Kłoczewiak z-ca dyrektora PKzK.
Wymóg generowania i wysyłania w jednym terminie faktur i wykazu szczegółowego powoduje wydłużenie harmonogramu fakturowania. W związku z tym, w październiku termin płatności dla klientów indywidualnych z 12 Obszarów będzie przesunięty na początek listopada.

Źródło tekstu: iTePe     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-112-7.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet