Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP będzie walczyć usługami o klientów

TP będzie walczyć usługami o klientów

WitekT 30 Stycznia 2007 14:26

0 0

Telekomunikacja Polska chce w 2007 roku zminimalizować spadek przychodów z telefonii stacjonarnej głównie dzięki triple play. Oferta ta ma także powstrzymać klientów przed odchodzeniem do konkurencji.

Stracimy na pewno część konsumentów - głównie korzystających z WLR - ale wierzę, że ten efekt będzie zminimalizowany. W przypadku dostępu do Internetu jest jeszcze ogromne pole do wzrostu. Penetracja na tym rynku wynosi obecnie 29% - powiedziała Kornelia Mathea, szefowa dywizji usług dla domu w TP.




TP podała, że na koniec 2006 roku miała 1,7 mln klientów szerokopasmowego Internetu. Na koniec 2007 roku ma to być 2,2 mln, z czego 100 tys. będzie korzystać z usług triple play. Szerzej o danych operacyjnych Grupy TP za 2006 rok pisaliśmy w tej wiadomości.

Obecnie w zasięgu usług triple play TP znajduje się 1,5 mln gospodarstw domowych w 6 aglomeracjach. Ma się to w tym roku znacząco zwiększyć. Z modemu livebox tp korzysta w tej chwili 150 tys. klientów TP.

Źródło tekstu: ISB, wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~ada77  2007-01-30 16:00:30  host: dqn48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tam przypadkiem zamiast "chce zminimalizować spadek " nie powinno być "musi zminimalizować spadek" aby nie zostać z tyłu...

  • 0

    6. ~ptok  2007-01-30 16:09:48  host: chello089079026230.chello.pl

    I pewnie okaże się ,że można taniej. Ale jak dla mnie to trochę za późno. NA DRZEWO!!!

  • 0

    7. ~ptok  2007-01-30 16:11:45  host: chello089079026230.chello.pl

    WITEK. Dlaczego ten news otwiera mi sie dopiero na firefoxie, a na internet eksplorerze ni huhu.

  • 0

    8.  2007-01-30 16:14:09

    hmm to co podwyżki na zachete?

  • 0

    9.  2007-01-30 16:30:05

    NAJLEPSZA PRZEGLĄDARKA TO FIREFOX !!! Ja również się przeniosłem do Netii ze względu na nie ograniczony transfer!!! I cenę !!! I wszystkim tak radze.

  • 0

    10. ~  2007-01-30 16:34:30  host: 195.189.142.230

    Ciekawe kiedy zawalczą usługami o klientów planu socjalnego

  • 0

    11. ~Robo  2007-01-30 16:44:31  host: bcx189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ponoć TP ma przedstawić 1 lutego nową ofertę na neo. WitekT wiesz coś o tym?

  • 0

    12. ~zachu  2007-01-30 16:45:24  host: dlc163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    podobno jakaś promocja od 1.II będzie

  • 0

    13. ~ptok  2007-01-30 16:54:10  host: chello089079026230.chello.pl

    Dowiemy się 1 lutego, że prawdopodobnie po 15 lutego będzie tanio jak barszcz. A po piętnastym jak poznamy szczegóły, to się okaże, że taniej to przy umowie na 10 lat. Radzę spieprzać od nich przed piętnastym lutego, nie wierzyć w obiecanki-cacanki.

  • 0

    14.  2007-01-30 17:08:38

    #10: zawalczą - zlikwidują socjalny.

  • 0

    15. ~ptok  2007-01-30 17:14:49  host: chello089079026230.chello.pl

    @lukasm. I tu mają przesrane, bo na likwidację socjalnego musi się zgodzić UKE.

  • 0

    16. ~mirekb  2007-01-30 17:15:03  host: apn-100-190.gprsbal.plusgsm.pl

    socjalnego nie zlikwiduja bo przyszlo mi pismo;-)co tydzien dzwonia zebym zmienil;-)naiwniacy..a szkoda ze cena nie walcza..jakby dali na socjalnym neo 144kb/s z limitem5Gb w cenie 30pln/miesiac a cyrona rok tobym wzial ale w iplusie mi najlepiej narazie,poczekamy na konkurencję..

  • 0

    17. ~ptok  2007-01-30 17:19:24  host: chello089079026230.chello.pl

    A jak będą chcieli udostępnić neostradę na socjalnym to znów muszą zmienić regulamin. A to bedzie następna okazja do ucieczki z tepsy.

  • 0

    18. ~ada77  2007-01-30 17:28:58  host: dqn48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak wprowadzą neo na socjalnym, to wcale nie bedzie zmiany regulaminu i zmiany cen neo. nie bedzie wiec mozliwosci rozwiazania. Neo na socjalnym ogranicza abonament socjalny, wiec tylko to poprawią

  • 0

    19. ~  2007-01-30 17:30:16  host: 87-204-39-208.adsl.inetia.pl

    Mnie nic nie powstrzyma przed ucieczką od tp, sieć mam już w netii, teraz czekam na ofertę telefonu z darmową blokadą 0700, 0300 itd, w rozsądnej cenie... :)

  • 0

    20. ~Adam  2007-01-30 17:31:30  host: gbw10.internetdsl.tpnet.pl

    od połowy lutego na 100% będzie można zamawiać neostradę na abonamencie socjalnym-tyle udało mi się wydobyć od konsultanta, który dzwonił z ofertą na neostradę. Chociaż z drugiej strony konsultant często mniej wie od czytającego Telepolis :)

  • 0

    21.  2007-01-30 17:50:55

    Szkoda, że ja nie jestem w jednej z tych 18 stref numerycznych. Pomachałbym TP

  • 0

    22.  2007-01-30 17:51:48

    fajnie by było, jakby wprowadzili urządzenia umożliwiające korzystanie z videoastrady na dwóch telewizorach na raz. Wtedy biorę od razu...

  • 0

    23. ~noname  2007-01-30 21:55:48  host: efr8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Powodzenia &tp. Szczególnie widzę te tłumy emerytów, którzy mają jeszcze abo standard. za 42,70 zł w kolejce po neostradę czy videostradę a nie zmieniają operatora po prostu z niewiedzy, niechęci, przyzwyczajenia o czym tp zdaje się dobrze wiedzieć i dlatego ma wszystko w d... Walka z tp to walka z wiatrakami, już niejeden poległ.

  • 0

    24. ~DZWONEK  2007-02-16 19:19:30  host: x66x17147.jaskom.pl

    Odeszłem od neo juz pól roku temu i sie ciesze. Przeszlem do innej sieci. Duzo taniej i sciagam ile wlezie. Wolnosc i swoboda.

Dodaj swoją opinię