Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP: Będzie saldo na fakturach

TP: Będzie saldo na fakturach

sirmark 2 Listopada 2004 00:54

0 0

Do końca roku wszyscy klienci indywidualni Telekomunikacji Polskiej znajdą na fakturze informację o stanie salda swoich rozliczeń z TP. Dotychczas, w ramach akcji pilotażowej, faktury z taką informacją otrzymali wyłącznie klienci z Obszaru Kielce. Z badań wynika, że 83 proc. z nich uważa tę pozycję za potrzebną. Kolejne Obszary w Olsztynie, Gorzowie Wlkp. I Piotrkowie Trybunalskim prześlą faktury z saldem w październiku 2004, a do klientów biznesowych faktury takie trafiać będą od początku 2005 r.
Na awersie faktury znajdzie się informacja: "saldo na dzień wynosi: " . Z powodu opóźnienia w realizacji przelewów bankowych, saldo może nie uwzględniać ostatnich wpłat. Saldo ujemne wskazuje na nadpłatę, saldo dodatnie informuje o zaległościach z płatnościami.

Źródło tekstu: iTePe     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-146-211.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz ofertę abonamentową na komórkę w MultiMedia?

MultiMedia z nową ofertą na komórki

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet