Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP analizuje decyzję URTiP

TP analizuje decyzję URTiP

WitekT 3 Marca 2005 15:06

0 0
TP analizuje decyzję Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty w sprawie uwolnienia dostępu do telefonicznego gniazdka abonenckiego w zakresie usług telefonicznych i szerokopasmowego dostępu do Internetu.

Barbara Górska, rzecznik prasowa TP zastrzegła, że jeszcze za wcześnie, by mówić, jaką decyzję podejmie spółka po decyzji Urzędu.

Górska przypomniała, że spółka wcześniej dwukrotnie składała propozycję uwolnienia dostępu do telefonicznego gniazdka abonenckiego (tzw. lokalnej pętli abonenckiej), jednak URTiP zdecydował się na samodzielne podjęcie decyzji w tej sprawie.


Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Atryda  2005-03-03 22:00:00  host: prosie8.aster.pl

    nie analizować ćwoki tylko wpuszczać konkurencję... oj ale Wam Unia namieszała i dobrze hihi...bo ileż można tak kraść!!!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-165-158.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet