Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TOYAmobilna - cennik usług

TOYAmobilna - cennik usług

LuiN 27 Grudnia 2010 13:40

0 0

Toya zaprezentowała cennik usług telefonii komórkowej TOYAmobilna. Oferta rusza w lutym 2011 roku.



Klienci mają do wyboru trzy abonamenty w cenie 15,99 zł, 29,99 zł i 44,99 zł z odpowiednio 10, 60 i 130 minutami na połączenia krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych, z wyłączeniem sieci Play i Polsatu Cyfrowego. Poza kwota abonamentu koszt pojedynczej minuty do wszystkich krajowych sieci wynosi 30 gr, z wyłączeniem Play i Cyfrowego Polsatu, do których minuta kosztuje 54 gr.

Dodatkowo w ramach abonamentów za 29,99 zł i 44,99 zł sieć dokłada co miesiąc odpowiednio 100 lub 200 minut na połączenia z numerami TOYAtel i TOYAmobilna. Jeśli klient ma podpisaną umowę również na inne usługi Toya, doliczane są mu dodatkowe minuty za każdą z nich, zgodnie z tabelą:




mobilna telefonia toya

Dla klientów, którzy zapiszą się na usługę do końca stycznia 2011 roku przez pierwsze trzy miesiące nie jest naliczana opłata abonamentowa.

Źródło tekstu: Toya, wł     

Dodaj do:
w sumie: 66
  • 0

    50.  2010-12-28 18:02:39

    E, tam, jak była potrzeba, to miałem włączony pakiet 30 za 10 DWUKROTNIE w ciągu miesiąca na tym samym numerze. Fakt było trochę z tym gimnastyki, ale rzecz warta zachodu. Jak pisałem wcześniej, nie ma idealnej oferty, a co do Orange, to oprócz przepadku środków po 5 dniach od utraty ważności konta na wychodzące, brakuje mi oferty uniwersalnej /voice, data, sms/, dostępne w jednej taryfie, bo nikt mi nie powie, że OFnk jest takową. Fakt - pakiety działają, po zablokowaniu wychodzących, co jest ewenementem w W3, oprócz Heyah, w której działa transmisja danych, pomimo blokady wychodzących, ale to wszystko jest bzdurą, wobec rocznej ważności konta we Freszu. O pakiecie 1000 minut w Popie nie można obecnie nic dobrego powiedzieć, nie dość, że najpierw podniesiono jego cenę, to w końcu zlikwidowano unikalną możliwość dzwonienia z niego na stacjonarne, co również było ewenementem w W3. Pozostała nieudolna i droższa namiastka Stanu Darmowego z Fresza, czy Heyah. A te Twoje 400 minut wyłącznie w sieci na Święta, jest, a raczej było, moim odpowiednikiem pakietu 100 za 30 ważnego przez 30 dni do WSZYSTKICH SIECI, z możliwością łatwego przedłużenia jego ważności. Nie mogę więc narzekać.

  • 0

    51. ~  2010-12-28 18:36:51  host: public7776.cdma.centertel.pl

    50@ widzisz, 100=30 kosztuje właśnie 30zł a ja moje 400 minut mam za darmo!! tylko trzeba trochę pomyśleć, w dodatku są one do WSZYSTKICH sieci, do play TEŻ, tak myślę żeby postarać sie o kolejne 400 minut a jak ich nie zdążę wykorzystać (bo przecież dzwonię też z pf a nie wszyscy muszą wiedzieć że mam 2numery a dzwonienie do znajomych z zastrzeżonego to głupota) to zadzwonię do siebie ostatniego dnia ważności minut i uzupełnię sobie konto zbieraj minuty :) Wiesz, pewnie że ważność pakietów po zablokowaniu konta to nic w porównaniu z roczną ważnością konta w pf ale to i tak krok do przodu w stosunku do w3 a co do przepadania kasy, zawsze jest coś takiego jak teleprzelew, zresztą ja z orange korzystam minimalistycznie, główny nr mam w pf, no chyba że pojawia się taka promocja jak teraz. A jaki to masz sposób by aktywować częściej pakiet 30=10? jeśli to zmiana taryfy to dziękuję bardzo.

  • 0

    52. ~  2010-12-28 19:38:11  host: p21-04.opera-mini.net

    Śmiać mi się chcę jak czytam @51 no faktycznie na parę bochenków chleba zarobić się da, lepiej bym wolał przenieść nr do play i ponad 300minut bez żadnych kombinacji by wpadło ale mam swój system przenoszenia się i bardzo rzadko to robię. Leje na orencz, przelewy itd

  • 0

    53. ~  2010-12-28 19:40:42  host: p21-04.opera-mini.net

    Poprawka, jak by dali starter 9zł to realnie by wyszło 87zł czyli idealnie 300minut

  • 0

    54. ~  2010-12-28 19:44:55  host: p21-04.opera-mini.net

    Internet mobilny można powiedzieć że mam za 2zł na miesiąc więc leje na nich podwójnie.

  • -1

    55. ~  2010-12-28 20:24:10  host: public7776.cdma.centertel.pl

    52@ brak argumentów zabijasz śmiechem heheee :)

  • 0

    56. ~  2010-12-28 20:39:27  host: p07-05.opera-mini.net

    Żebyś wiedział z ilu ja numerów w życiu dzwoniłem, nie zlicze tego nawet, ale kiedyś przy 100, 200minutach można było oszczędzać sporo, na minucie oszczędzało się 25-40gr. Teraz mówię pas, nawet internet mam za grosze o którym kiedyś nawet nie myślałem, wstawać do stacjonarnego mi się nie chce jak mogę przez telefon.

  • -1

    57. ~  2010-12-28 22:04:21  host: wap.mobile.project4.pl

    To musze poznac was z moim kolega. On jest mistrzem w dziedzinie oszczEdzania...

  • 0

    58. ~  2010-12-28 22:19:48  host: 178.56.135.65

    57@ było by miło :)

  • 0

    59.  2010-12-28 22:46:17

    Ja też mam ten pakiet 400 min do wszystkich, bardzo przyjemna rzecz. I 6 GB na dokładkę :)

  • 0

    60. ~  2010-12-28 23:27:59  host: 178.56.135.65

    59@ super sprawa, a gb jest dokładnie 6,2 :)

  • 0

    61. ~  2010-12-28 23:38:12  host: p10-05.opera-mini.net

    Co wy stacjonarnego internetu nie macie że aż 6gb potrzebujecie?

  • 0

    62. ~a_lex  2010-12-29 19:50:35  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Ja nie mam.

  • 0

    63. ~a_lex  2010-12-29 19:51:07  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Host jest mój "pracowy".

  • 0

    64. ~  2010-12-29 21:32:14  host: p16-04.opera-mini.net

    57 no to dawaj tego kumpla niech pisze jakie ma pomysły. Pamiętam kiedyś był jeden pacjent co twierdzil że ma najtaniej w Polsce tzn 14,5gr do wszystkich. Owym magicznym sposobem było ładowanie taktaka za 500zł przy okazji podwojen :D Żal mi go bo teraz po podwyżce vat będzie płacił o "aż" pół grosza więcej i że zanim skarbonke opróżni to cały czas będzie mieć drożej od nowego czy starego gaduairowca co ładuje przez dilera :D

  • 0

    65. ~  2010-12-29 21:34:29  host: p16-04.opera-mini.net

    A minimalna kwota doładowania w gaduair będącą gwarantem bardzo niskich cen to nie 500zł lecz ok 20zł na allegro :D

  • 0

    66. ~fredzia  2011-01-01 12:41:21  host: metalurg.realestate.net.pl

    64 ]kiedys mozna bylo W IDEA kupowac karty pryp..po 5ZL wysylac smsa ze wprowadziles przyjaciela do sieci imiales po2 mies 15zl za kilka dni nastepna karte pryp znowu przyjaciela iznowu 15zl a potem tyle zlotowek ze zrozumem mozna sie..kto mial wowczas lepszy pomysl

  • 0

    67. ~fredzia  2011-01-01 12:47:14  host: metalurg.realestate.net.pl

    56 ] widze ze ty tak samo opanowales ta sztuke.

  • 0

    68. ~  2011-01-01 19:35:58  host: p21-02.opera-mini.net

    67 tego akurat nie pamiętam ale różne tricki się wykonywało w życiu zanim pojawił się fresh dający 60zł oraz gaduair premiujący 50złotymi na konto główne. Od kwietnia już nie wykonuje żadnych manewrów. Najbardziej podobało mi się w nie tak odległej przeszłości dzwonienie z kupionych za pół ceny starterów play na którym odpalałem pakiet 50minut, było tanio i na szybko ale dziś nie muszę tego robić bo wliczając premie za doładowania jeszcze niższe stawki mam na jednym numerze. I komfort użytkowania jest duży bo utrzymanie play to tylko 5zł na rok i ga 10zł na 3miesiące a ma to znaczenie jak czasowo nie będę używał którejś z kart.

  • 0

    69.  2011-01-04 01:19:32

    Chcieli się załapać do GŁUCHEGO TELEFONU 2010 ale coś redakcja Telepolis nie doceniła tej oferty ;)

Dodaj swoją opinię