Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TouchFLO w najwyższym modelu HTC

TouchFLO w najwyższym modelu HTC

LuiN 8 Sierpnia 2007 22:56

0 0

Najbardziej oczekiwany model "windowsowego" telefonu firmy HTC - HTC TyTN II, zostanie wyposażony w znany z HTC Touch interfejs TouchFLO.

O planowanej premierze urządzenia i specyfikacji pisaliśmy w tej wiadomości. Jak zwykle w przypadku koncernu HTC, pojawia się różne nazewnictwo w zależności od operatora, zmienia się też nieco wygląd odbudowy w zależności od wariantu. Nazwa kodowa urządzenia to HTC Kaiser, nazwa telefonu sprzedawanego bezpośrednio przez HTC, to TyTN II, zaś wersja przeznaczona dla T-Mobile będzie nosiła nazwę MDA Vario III.
Podobnie, jak w dobrze sprzedającym się, nowatorskim modelu HTC Touch, tak i tutaj ma pojawić się interfejs TouchFLO. Interfejs ten pozwala na sterowanie telefonem za pomocą palców, a nie rysika, zaś sam układ ikon rozłożony jest na wirtualnym sześcianie, który obracać można za pomocą odpowiednich gestów. Pisaliśmy o tym rozwiązaniu przy szerzej w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~Templariusz  2007-08-08 23:41:07  host: staticline23090.toya.net.pl

  No to czekamy :D

 • 0

  2.  2007-08-09 08:20:57

  oj tak, w koncu bedzie trzeba zmienic wysluzonego wizarda :)

 • 0

  3. ~b  2007-08-09 10:42:52  host: abuz173.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Może mi ktoś powiedzieć, czy wszystkie palmtopy działające z windowsem po całkowitym rozładowaniu baterii (także zapasowej) kasują całą pamięć? Czy może tak było kiedyś, a teraz coś z tym już zrobili? Dzięki :)

 • 0

  4.  2007-08-09 12:01:59

  Od Windowsa 5.0 w górę inne jest zarządzanie pamięcią. W/W efektu dawno już nie ma.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-228-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet