Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Toshiba Portégé G500

Toshiba Portégé G500

Immortal 24 Sierpnia 2007 20:57

0 0
g500m Toshiba wprowadza na rynek Portégé G500 - nowy smartfon wyposażony w system operacyjny Windows Mobile.

Telefon ma oferować wysoki poziom bezpieczeństwa. Weryfikacja właściciela ma się odbywać za pomocą odcisku palca. G500 jest również bardzo dobrze wyposażony: w WiFi, obsługę HSDPA, wyświetlacz o wielkości 2,3 cala (320 x 240 pikseli) oraz - jak zapowiada producent - długą żywotność baterii. Szkoda tylko, że początkowo system operacyjny (Windows Mobile) będzie w nieco starszej wersji 5.0, jednak firma obiecuje aktualizację do 6.0. Przewidywana cena to 600 dolarów (około 1662 zł).


Źródło tekstu: slashphone, wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2007-08-24 21:07:22

    juz dawno wiadomo ze identyfikacja lini papilarnych jest latwa do podrobienia no chyba ze maja jakies nowoczesniejsze czytniki

  • 0

    2. ~r  2007-08-24 21:38:21  host: chello084010106085.chello.pl

    mam nadzieję, że żaden złodziejaszek nie oberżnie nikomu palucha żeby zadzwonić do mamusi z cudzego telefonu ;-)

  • 0

    3. ~Tyfus  2007-08-24 22:26:48  host: 87-205-33-48.adsl.inetia.pl

    #1 skers a cos wiecej na ten temat mozesz powiedziec ? chodzi mi konkretnie o "podrobienie" lini papilarnych

  • 0

    4. ~b  2007-08-24 23:09:22  host: aaaq249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Może mi ktoś powiedzieć, czy taki Windows różni się czymś od "normalnego" palmtopowego? Na zdjęciach widzę, że inny interfejs, ale jak jest z instalacją aplikacji? Pięknie dziękuję :)

  • 0

    5.  2007-08-24 23:11:05

    b: różni się tym, że soft musi być dedykowany, choć niektóre dają się zrobić "na protezę" pointera... Reszta - więcej opcji menu na zasadzie listy tekstowej, prostsza nawigacja klawiszami.

  • 0

    6.  2007-08-24 23:26:00

    Skres pewnie odcina palce ludziom i łamie zamki zabezpieczone liniami papilarnymi... bez obrazy - liczę na poczucie humoru kolegi ;-)

  • 0

    7. ~Tyfus  2007-08-25 07:35:22  host: 87-205-37-245.adsl.inetia.pl

    ja rowniez :P

  • 0

    8. ~hose  2007-08-25 13:15:41  host: 194.39.141.10

    Oglądałem będąc w Japonii telefony w salonie NTT DoCoMo, stanowcza większość posiada czytniki lini papilarnych, u nas (w europie) oczywiście to jakaś niesamowita nowość.

  • 0

    9. ~hubert  2007-08-25 15:53:54  host: 83.2.116.19

    taki czytnik mozna bardzo latwo oszukac, byl taki odcinek programu "mythbusters" na discovery, kazdy sposób który wypróbowali dawał pozytywne rezulalty:D ciekawe kiedy wprowadzą identyfikacje na sline (DNA:)

  • 0

    10. ~togom  2007-08-25 17:44:27  host: gdc50.internetdsl.tpnet.pl

    ważne ,by był konkurencyjny dla Nokii z systemem operacyjnym i mniej niż one zawodny

  • 0

    11. ~MADMAX  2007-08-25 19:01:50  host: evl157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    :9: Dokładnie, chyba widziałem ten odcinek :) Nałatwiej kolesiom poszło z... drzwiami które miały właśnie zabezpieczenie poprzez linie papilarne palca :))

  • 0

    12.  2007-08-26 13:50:53

    He He, linie papilarne podrabia sie 2ma sposobami, 1 Zwykła Kserokopiarka!! bez zadnych problemow przejdzie przez test, 2 silikonowa forma,

  • 0

    13. ~hose  2007-08-26 14:21:12  host: 194.39.141.10

    Witek - HSDPA a nie HDSPA;-)

  • 0

    14.  2007-08-27 13:42:15

    Jaki nowy??? Przecież ten telefon ma już z rok! :D Popatrzcie na Pixmanie lub Nomatica :D

Dodaj swoją opinię