Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TOP20 telefonów w katalogu TELEPOLIS.PL w 2012 roku

TOP20 telefonów w katalogu TELEPOLIS.PL w 2012 roku

WitekT 11 Stycznia 2013 21:56

0 0

9 modeli Sony (w tym 5 SonyEricssona), 6 Nokii, i 5 Samsunga - tak wygląda lista 20 najpopularniejszych telefonów w katalogu TELEPOLIS.PL w 2012 roku. Wszystkie telefony w katalogu były oglądane w 2012 roku ponad 18,5 mln razy, a te z TOP20 - prawie 3,5 mln.

Biorąc pod uwagę system, w zestawieniu znajduje się 13 telefonów z Androidem, 3 z Windows Phone 7, 1 z Symbianem oraz 3 tzw. feature-phone’y, czyli telefony z własnym systemem.

Oto lista 20 najpopularniejszych telefonów w katalogu TELEPOLIS.PL w 2012 roku wraz z liczbą odsłon. Aż 17 z nich mieliśmy okazję testować (kolejne dwie recenzje w drodze):




1. Nokia Lumia 800 - 256 tys. (test telefonu)
2. Samsung S5830 Galaxy Ace - 248 tys. (test telefonu)
3. SonyEricsson Live with Walkman - 224 tys. (test telefonu)
4. Nokia 500 - 201 tys. (test telefonu)
5. Samsung S5610 - 189 tys. (test telefonu)
6. SonyEricsson XPERIA X10 mini pro - 183 tys. (test telefonu)
7. Sony Xperia S - 179 tys. (test telefonu)
8. SonyEricsson Xperia neo V - 170 tys.
9. Sony Xperia U - 169 tys. (test telefonu)
10. Nokia Lumia 710 - 169 tys. (test telefonu)
11. SonyEricsson Xperia arc S - 161 tys. (test telefonu)
12. Samsung S5570 Galaxy Mini - 160 tys. (test telefonu)
13. Nokia Lumia 610 - 148 tys. (test telefonu)
14. Samsung Galaxy Ace 2 - 139 tys. (test telefonu)
15. SonyEricsson XPERIA X8 - 138 tys. (test telefonu)
16. Nokia Asha 300 - 136 tys. (test telefonu)
17. Samsung S6500 Galaxy Mini 2 - 135 tys.
18. Nokia Asha 302 - 133 tys. (test telefonu)
19. Sony Xperia tipo - 132 tys.
20. Sony Xperia J - 131 tys. (test telefonu)

O najpopularniejszych telefonach katalogu TELEPOLIS.PL w 2011 roku pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 101
  • 0

    88.  2013-01-13 11:27:01

    Mam zamiar wykupić premkę od razu chociaż korzystam z adblocka. Z blokady reklam nadal będę korzystał ale opcje premium i tak wykupię. Próbowałem dwa razy wyłączyć blokadę na Waszej stronie ale chyba coś źle robię bo w efekcie za każdym razem miałem też wyłączoną np na GOL więc dałem sobie spokój. Może jakbym korzystał z dodatku byłoby ok ale mam filtr w operze i kicha.

  • 0

    89.  2013-01-13 11:30:48

    Z niecierpliwością czekam na debiut chyba w tym tygodniu chociaż obawiam się że jak zwykle ciężko będzie mi się przyzwyczaić do nowości tyle lat w tej formie graficznej robi swoje! Oby tylko nie było za dużo tych wodotrysków i bajerów, siła w prostocie jak WP:) Z tego wszystkiego aż zajrzałem na pewien portal na F którego nie cierpię i unikam jak ognia aby coś więcej się dowiedzieć o zmianach.

  • 0

    90.  2013-01-13 12:31:47

    Rogi, od kiedy jesteś moderatorem komentarzy? tymis: a ja sądzę, że to raczej anonimowi userzy robią bajzel w, komentarzach częściej..

  • 0

    92.  2013-01-13 17:37:50

    @Planet: taki żarcik Witkowy ;)

  • 0

    96. ~  2013-01-13 18:52:51  host: ip-37-209-138-104.free.aero2.net.pl

    Najśmieszniejsze jest to że ktoś coś napisze nie tak po myśli wielu to się zleci chołota z forum i komentuje jakby nie wiem kim była. Anonimowi więcej wiedzą niż wszyscy inni zarejestrowanii.

  • 0

    97. ~es  2013-01-13 20:36:42  host: host-94-231-55-243.ip.jarsat.pl

    A ja raczej premium nie wykupię. Rzadko tu bywam (raz na tydzień). Mimo że na stronie gazety.pl czytam z 30x więcej niż na telepolis nie wykupiłem Piano więc tym bardziej nie kupie Telepolis Premium, sorry. ps. Reklam nie wyłączam ale i tam nie zwracam na nie uwagi.

  • 0

    98.  2013-01-13 21:01:11

    Chętnie wykupię konto premium esemesem. Mam nadzieję, że będzie taka możliwość. Wreszcie Telepolis bez reklam!

  • 0

    99.  2013-01-13 21:48:01

    tymis: alez nie - rozumiem o czym piszesz. I raczej nie jestem zwolennikiem tego rozwiazania, choc mam troche mieszane uczucia.. Jestem zdania, ze kazdemu trzeba dac szanse albo dwie.. A jesli przegina ewidentnie i przez dluzszy czas, to zglosic do gory.. Blokada user-side spowoduje moze i mniej flame'ow i wiecej spokoju niektorych uzytkownikow, ale tez i spowoduje mniej dyskusji - czasami wsadzenie kija w mrowisko jest stymulujace (choc zwykle jest to zwykly trolling), natomiast przy tym wszystkim trzeba jeszcze wziac pod uwage roznego rodzaju wejscia i inne statystyki... W tej sytuacji staralbym sie jeszcze widziec punkt widzenia drugiej strony - osobiscie duzo podjazdow reklamowych na ZAREJESTROWANYCH nickach nie widze.. Tendencja jest taka, ze zarejestrowani userzy po prostu o wiele czesciej trzymaja sie zasad.

  • 0

    100.  2013-01-13 22:08:22

    @96: statystycznie masz racje.. Wiecej jest uzytkownikow bez rejestracji, niz z. Ale takze statystycznie ja i pies mamy po 3 nogi ;) W tym wszystkim musze powiedziec cos na Twoja korzysc: IP z Aero maja tutaj ciezkie zycie, bedac dosc jednoznacznie oceniane.. @toms: hmm, tylko ze jesli dobrze rozumiec to bedzie SMS za 9 + vat (zamiast 5 przy przelewiw), biorac pod uwage prowizje.. Z drugiej strony niektorzy maja nadmiar srodkow "na wszystko" na swoich prepaidach.. @jakub: po co tyle nerwow z wieczora, kolego? ;) Na temat artykulu wrecz trzeba pisac, ale sam wchodzisz w role porzadkowego (psa ogrodnika? ;) nie piszac nic na temat newsa. Poza tym: zawsze pod newsami jest wykwit mniejszych badz wiekszych offtopicow, najwieksze sa rzecz jasna usuwane, ale ogolnie jest to kopalnia wiedzy. Powinienes to wiedziec, bedac userem nie od wczoraj ;) A tak poza tym, Telepolis nie zmienia sie jakos szczegolnie czesto, wiec wydarzenie jest duze i bardzo istotne dla niektorych, chocby dla mnie. Poza tym, o czym Ty piszesz do mnie.. Powagi? Rozmawiamy powaznie na wazny temat w tym miejscu (ja osobiscie nie przepadam za pejs-bugiem) - jesli to wg Ciebie jest zabijanie sie opiniami, to chyba malo tutaj widziales... ;)

  • 0

    101. ~  2013-01-13 22:10:51  host: 89-78-118-214.dynamic.chello.pl

    @PLANET czytam te twoje komentarze od dluzszego czasu(w roznych tematach) i dochodze do wniosku ze jestes najwiekszym trolem na tym portalu... ciagle sie o cos rzucasz i ciagle ci cos nie pasuje nie uwazasz ze sie totalnie czlowieku przez te wpisy kompromitujesz??? O ile czesc trolow ukrywa sie pod adresem ip to ty sie w ogole nie ukrywasz kazdy doskonale wie kim jestes bo o ile dobrze pamietam wygrales jakies tam zawody w grze na komorce przez co mozna powiedziec ze JESTES ROZPOZNAWALNY z imienia nazwiska nawet z wygladu KAZDY WIE KIM JESTES firmujesz te swoje durne wpisy swoja geba nie wstyd ci sie pozniej gdzies pokazac??? Proponuje sie ogarnac i zmadrzec(choc ze wzgledu na twoj wiek moze byc juz troche za pozno)

  • 0

    103. ~  2013-01-13 22:43:50  host: v26-15.opera-mini.net

    ja nie wykupie premium bo mnie nie stac, ludzie sa biedni, zyja od pierwszego do pierwszego, czasem na chleb nie ma, to co tu mowic o takich zbytkach jak jakis premium dostep platny. Usluga jest nie na miejscu i obraza ludzi.

  • 0

    104. ~  2013-01-13 22:46:22  host: v26-15.opera-mini.net

    to jest ponizanie biednych uzytkownikow

  • 0

    105. ~  2013-01-13 23:27:13  host: bmd63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nowe Telepolis musi w końcu mieć włączoną blokadę komentowania dla niezarejestrowanych. Teraz mogę sobie wejść tak jak teraz i napisać byle co, mogę prowokować i żadna kara mnie nie spotka. Podnosząc poziom tej strony podnieśmy też poziom komentarzy dając głos tylko zarejestrowanym

  • 0

    106. ~  2013-01-13 23:47:44  host: 77-254-182-250.adsl.inetia.pl

    @105 - ta, tak jakby Witek dobrowolnie rezygnował z odsłon :-). Drażnią cię komentarze niezalogowanych? To niech Telepolis wprowadzi OPCJĘ, że po zalogowaniu, możesz zaznaczyć, że chcesz widzieć tylko komentarze zalogowanyhc. Będziesz widział chaos, bo nie będzie widać dyskusji, ale będziesz miał co chcesz. Pierwsze co Telepolis powinno zrobić to koemntarze w systemie drzewka...

  • 0

    107. ~HD  2013-01-14 00:19:22  host: 77.236.24.33

    Uzywam ad blocka nawet w telefonie bo inaczej nie da sie kozystac z www.Podejrzewam,że nawet 1% dzisiejszych czytelnikow nie odpali konta premium nawet jesli bedzie kosztowalo 2 zł/ms.A teraz pytanie:Skad wiecie ile uzytownikow blokuje reklamy i skad reklamodawcy wiedza,ze duzo uzytkownikow na waszym portalu je blokuje?

  • 0

    109. ~  2013-01-14 02:10:39  host: v12-02.opera-mini.net

    103 i 104. Ale wymyślasz.. Przecież to Ty kilka godzin temu napisałeś aby zamknąć Telepolis.

  • 0

    110.  2013-01-14 07:28:07

    Nie wiem co macie do tych kont premium. Nic przecież nikomu nie ubędzie, jeśli go nie wykupi. Będziecie chcieli nowe funkcje i brak reklam na legalu to wykupicie, proste.

  • 0

    111.  2013-01-15 00:48:08

    @101: jesli chcesz stosowac pusta krytyke, idz na onet albo inna czaterie - tam bedzie pelno typow o podobnie niskim poziomie, piszacych bez nicku ze zmiennego IP. Najwyrazniej nie masz argumentow, wiec piszesz pierdoly - i prostu sie boisz dyskusji na poziomie : ) Przy okazji sprawdz definicje trolla internetowego i osoby publicznej, moze sie czegos nauczysz. Interpunkcji tez, ale moze duzo Joyce'a czytales? Nie, jjakos nie podejrzewam.. ;) Wroc nastepnym razem z argumentami, do tego czasu - gadaj zdrow :>

  • 0

    112. ~techmaniac  2013-01-15 09:00:28  host: apn-46-169-122-157.dynamic.gprs.plus.pl

    Staram się zawsze być na bieżąco w temacie nowinek - szczególnie jeśli chodzi o sprzęt mobilny (smartfony i tablety). Natknąłem się na portal weznaprobe.pl Czy ktoś już korzystał z ich usług i może podzielić się wrażeniami, opinią? Czy przetestowanie pomogło podjąć odpowiednią decyzję przed zakupem?

  • 0

    113. ~Janusz  2013-01-15 13:17:47  host: 94-40-29-34.tktelekom.pl

    A w rankingu telefonów na pierwszym miejscu Sony Ericsson K800i, potem K750i. Witek nie ośmieszajcie sobie portalu tymi statystykami.

Dodaj swoją opinię