Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TOP10 Vobis w listopadzie

TOP10 Vobis w listopadzie

sirmark 12 Grudnia 2007 13:19

0 0
Vobis opublikował zestawienie TOP10 telefonów, które były najchętniej kupowane w listopadzie.

1. Nokia N95
2. Nokia N73
3. Nokia E65
4. SonyEricsson K800i
5. Asus P526
6. Nokia N95 8GB
7. Nokia 6500 classic
8. Nokia 7500 Prism
9. Samsung SGH-U600
10. Nokia E50 (bez aparatu)



Źródło tekstu: Vobis     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~florek  2007-12-12 15:05:38  host: chello087207003202.chello.pl

    nie daje wiary takim zestawieniom-pewnie tak napisali zeby mieli reklame..

  • 0

    7.  2007-12-12 15:26:21

    Same topowe modele, ani jednego telefonu z niższej półki.

  • 0

    8. ~Szaleniec  2007-12-12 15:44:10  host: apn-77-115-107-214.gprs.plus.pl

    Z niższej półki to są telefony w Plusie :-) Co do vobisa to fakt że to jeden z droższych sklepów ale jak było tu pisane oferuje nowości i na raty i wielu ludzi to kupuje ...

  • 0

    9. ~znawca  2007-12-12 15:55:18  host: atropos.tpi.pl

    Ta lista to lipa, podali tylko modele telefonów bez konkretnych ofert cenowych. To jest darmowa reklama, kryptoreklama za darmo.

  • 0

    10.  2007-12-12 17:06:34

    Do #9: Nie kradnij mi nicku. Ta lista to nie lipa, tylko taki top 10, ale z drogich telefonów (bo tylko takie są w vobis). Jak ktoś chce coś do 1000 zł to kupuje z salonu.

  • 0

    11. ~znawca - kolejny :)  2007-12-12 18:16:59  host: 77-253-133-70.adsl.inetia.pl

    No i teraz możecie sie popodniecać waszymi nokiami :) No, ludzie do dzieła :D

  • 0

    12.  2007-12-12 19:31:35

    Ja już jestem podniecony

  • 0

    13.  2007-12-12 19:40:07

    Trzeba przyznać, że zakupy w Vobis to przyjemność, w sprzedaży "świeży" asortyment. Niektóre rzeczy można tam nawet tanio kupić (np. monitor Samsung 22), ale za telefony to już każą słono płacić. Piszcie co chcecie, ale nie mam nic przeciwko do Vobisa, są ludzie którzy zapłacą więcej jeśli w zamian dostaną dobrą obsługę.

  • 0

    14.  2007-12-12 19:43:16

    Najlepsze w Vobisie jest to, ze jak maja wiekszy salon (dwie sale), to mozna przetestowac telefon. Raty maja tez niezgorsze - 0 % moze realnie to nie jest, ale z ubezpieczenia kredytu da sie zrezygnowac. N95 8 GB tez pojawila sie u nich bardzo szybko (laaadna, fotki w 7M pyknalem a co :P). Ale ekranu dotykowego nie ma :D

  • 0

    15. ~  2007-12-12 21:41:30  host: proxy2a.interkam.pl

    jak to nokia e50 bez aparatu?????

  • 0

    16. ~jedzdzer  2007-12-12 22:08:06  host: ze250.internetdsl.tpnet.pl

    http://sklep.vobis.pl/oferta/telefony_i_smartphone/telefony_i_sm artphone/888837_nokia_e50_edge.aspx e50 za 1199??ciekawe gdzie:)

  • 0

    17. ~milk  2007-12-12 22:29:30  host: abcu172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    fajne zestawienie.. telefony pierwsza klasa...co jak co ale asortyment poprawił się im baaardzo:)

  • 0

    18. ~irzi  2007-12-12 23:05:44  host: 77-253-161-112.adsl.inetia.pl

    Tak, juz widze jak ludzie ruszyli tłumnie do Vobisa i wykupywali telefony z górnej półki ! Ta lista telefonów to ładna ściema !! Komuś widocznie na tym zależy by tak było ! ktos musiał coś dostać !

  • 0

    19. ~  2007-12-12 23:32:01  host: p09-06.opera-mini.net

    Społeczeństwo się bogaci to i ciekawsze telefony kupuje.

  • 0

    20. ~  2007-12-12 23:36:55  host: inet20908na-1.eranet.pl

    ***jezdzer - w Jeleniej Gorze. Zanim odwiedzis ten , pozal sie Boze "salon" i zaczniesz ogladac game 4 telefonow na krzyz i ich zabojcze ceny , zazyj cos na serce. Bede chyba jutro w Jeleniej , jesli mi pozwola zrobie zdjecie i wrzuce na moBloga.

  • 0

    21. ~Baron Von Bulldog  2007-12-13 10:28:44  host: 203-to3-6.acn.waw.pl

    ~irzi Ty dostałeś, w głowę cegłą na spacerze po parku. Sam kupiłem w Vobisie SE K800i i jestem zadowolony i z obsługi i z towaru. A swoją drogą, ciekawe czemu Nokia jest taka popularna, ja nigdy nie miałem Nokii, zawsze Motki, Samsungi i teraz Soniaka.

  • 0

    22.  2007-12-13 11:55:20

    Sam kiedyś kupiłem w Vobisie N73 ME, ale pozbyłem się jej. Nie wiem czy wiecie, ale jedyny salon Nokii, który został otwarty w Poznaniu w Starym Browarze powstał ze współpracy z Vobisem. Całą logistykę, księgowość prowadzi Vobis, choć salon faktycznie należy do Nokii. Osoby pracujące tam podlegają bezpośrednio pod główną siedzibę w Londynie, a Nokia Poland to zupełnie co innego. Jeszcze jedna ciekawostka, Club Nokia tak naprawdę działa jedynie w Polsce, prawdziwa Nokia nigdy o czymś takim nie słyszała ;)

  • 0

    23.  2007-12-13 12:43:26

    Ciekawe ile sztuk np N95 trzeba sprzedać aby wskoczyć w rankingu na 1 m-ce.

  • 0

    24. ~  2007-12-13 13:35:25  host: 203-to3-6.acn.waw.pl

    Zadzwoń do Vobisu i spytaj ;)

  • 0

    25. ~Ludwik  2007-12-13 14:03:18  host: nat-tar.aster.pl

    Dla mnie Vobis to jeden z najporzadniejszych sklepów ze sprzetem.I tam zawsze robie zakupy.Jeszcze nigdy sie nie zawiodłem.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-91-171-137.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Ala | 2017-12-12 03:45:23

Kto będzie chciał, ten będzie korzystał. Ja u siebie nie korzystam z czytnika linii papilarnych do odblokowania telefonu ponieważ IMO jest to...


~vainglorious | 2017-12-12 02:04:01

Krakus: a co to za oferta?


~PZ | 2017-12-12 01:11:03

Za cepik powinna polecieć


~G | 2017-12-12 01:02:24

...garbie


~G | 2017-12-12 01:01:40

7 pokołysz sie na garbre i sam sobie ssij

Ankieta

Z jakiego pokrowca na smartfon korzystasz?

Jak zabezpieczamy telefon przed uszkodzeniem?

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet