Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TOP10 Vobis w grudniu

TOP10 Vobis w grudniu

sirmark 8 Stycznia 2008 14:16

0 0
Vobis opublikował zestawienie TOP10 telefonów, które były najchętniej kupowane w grudniu.

1. Nokia N73
2. Nokia N95 8GB
3. Nokia 5300
4. SonyEricsson K800i
5. Nokia 6555
6. Nokia E51
7. Nokia 6500 classic
8. SonyEricsson K810i
9. Nokia E65
10. Nokia 6500 slide

Listopadowe TOP10 Vobis publikowaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Vobis     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1.  2008-01-08 14:26:36

    Bogato...

  • 0

    2. ~  2008-01-08 14:51:26  host: 203-to3-6.acn.waw.pl

    to fakt bogato i ekskluzywnie...małe zmiany co do listopada widze, ale ogólnie nokia rządzi. Jaki jest koszt w Vobisie dokładnie n73?

  • 0

    3. ~&  2008-01-08 15:22:16  host: 212.160.172.70

    to porównanie jest bardzo niewiarygodne, gdyż w ofercie sprzedaży Vobisu są 62 modele Nokii a SE zaledwie 8 sztuk, nie wspomnę o Samsungu - 7szt, LG- 1 szt,Motorola - 2szt....

  • 0

    4.  2008-01-08 15:59:36

    Mam nokie 6120 i zauważyłem odprysk tego, czegoś srebrnego z kursora - czy ta nokia to kit?

  • 0

    5. ~  2008-01-08 16:20:16  host: p05-04.opera-mini.net

    Ciekawe właśnie ile ta N73 czy N51 kosztuje,bo rozumiem,że to bez simlocka,umowy i z gwarą? Coś tam Vobis ma z aktywacji Plusa,ale to dla regonowców, chyba,że ostatnio coś się zmieniło.

  • 0

    6.  2008-01-08 16:51:18

    Asteroid niestety wykonanie 6120 woła o pomstę do nieba - to chyba najgorzej wykonany telefon w historii ... Jeśli planuje ktoś kupić nokie na wolnym rynku z pewnego źródła to sklep Mbanku jest ok :) ofertę nokii ma lepszą od vobisu i ceny niższe .

  • 0

    7.  2008-01-08 19:20:50

    Ale to clasic i z plusa albo z plusa, bo gwarancja podbita z magazynu. A i wyprodukowana na węgrzech.

  • 0

    8. ~l3vy  2008-01-08 20:47:24  host: net-pl.3.pl

    az mi sie nie chce wierzyc ze n95 8gb na drugim miejscu... jakos do tej pory nie widzialem nikogo z taka n-ka, nawet na ulicy. oprocz siebie ;P

  • 0

    9. ~ktoś  2008-01-08 21:20:40  host: nat-tar.aster.pl

    no niezle , jak to nie widziałes nikogo z N95?? dziwne, mój kumpel własnie ma z Vobisu.Zazdroszcze mu jej.A co do samego Vobisu to jest to dla mnie najsolidniejszy sklep ze sprzetem i bardzo dobra obsługa.

  • 0

    10. ~Dina  2008-01-08 23:36:25  host: p01-08.opera-mini.net

    Rzeczywiście,obsługa w Vobisie jest na wysokim poziomie. Przynajmniej w Łodzi. Uprzejmie i wyczerpująco odpowiedziano na wszystkie moje pytania dotyczące różnych modeli laptopów,a następnie,na moją prośbę,wydrukowano mi specyfikację techniczną tychże modeli. Byłam zachwycona profesjonalnym podejściem do klienta. Gdyby wszędzie była tak kompetentna obsługa... Ech,pomarzyć dobra rzecz. ;)

  • 0

    11. ~TWDonald  2008-01-09 10:50:52  host: ip-89-174-124-177.multimo.gtsenergis.pl

    W takim razie w Puławach jest beznadziejna obsługa ;)

  • 0

    12. ~ktos  2008-01-09 21:59:46  host: nat-tar.aster.pl

    a ja własnie miałem mozliwosc byc w Vobisie w róznych miastach i wszedzie było podbnie, obsługa na wysokim poziomie.Co mnie pozytywnie zaskoczyło.

  • 0

    13. ~l3vy  2008-01-10 16:42:09  host: net-pl.3.pl

    9. nie widzialem nikogo z n95-2 8gb.A n95 widzialem i to duzo. czytaj ze zrozumieniem.

  • 0

    14. ~ktos  2008-01-10 20:47:27  host: nat-tar.aster.pl

    13.dokładnie o tym pisałem tylko nie dopisałem 8gb.Ale jezeli tego Tobie brakowało to dopisze ;-) I dla mnie to nie zadna nowosc ze telefon jest na 2-gim miejscu ponieważ jak pisałem kumpel ma i wiem ze w Vobisie sie sprzedaje

  • 0

    15. ~casper  2010-01-25 04:06:47  host: host-89-229-26-90.torun.mm.pl

    bogato, bogato, a to swieta byly, a to cos tam, vobis ma sporo sklepow w duzych miastach to tez sie liczy. w trn maja ze 2-3 punky, obsluga wszedzie jest ok, sam kupilem tam hd2 leo i jestem zadowolony, swietny telefon :)

Dodaj swoją opinię