Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TOP10 telefonów TELEPOLIS.PL - styczeń

TOP10 telefonów TELEPOLIS.PL - styczeń

WitekT 2 Lutego 2007 10:46

0 0

SonyEricsson jest ciągle i bezapelacyjnie producentem, którego telefony wzbudzają największe zainteresowanie w naszym serwisie - w najnowszym zestawieniu zajmują znów aż 5 pierwszych miejsc, a w całym TOP10 - aż 6.

W porównaniu z poprzednim miesiącem z zestawienia wypadły Samsung SGH-X680 (6. miejsce), Nokia 6103 (7. miejsce) oraz Motorola RAZR V3 (9. miejsce).




Oto lista 10 najczęściej przeglądanych telefonów w naszym serwisie w styczniu (w nawiasie pozycja z grudnia):

1. (2) SonyEricsson K800i
2. (1) SonyEricsson K750i
3. (4) SonyEricsson K510i
4. (3) SonyEricsson K310i
5. (5) SonyEricsson W300i
6. (10) Nokia N70
7. (8) SonyEricsson K700i
8. (N) Sagem my501X
9. (N) Nokia 6230i
10. (N) Nokia N93

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~bartoldoo  2007-02-02 10:58:18  host: aaoj66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    soniak deklasuje rywali :)) i dobrze

  • 0

    2. ~  2007-02-02 11:29:14  host: p07-06.opera-mini.net

    Hmmm , warto kupic k800i? Nic specjalnego on nie wnosi raczej w porownaniu z k750i.

  • 0

    3. ~  2007-02-02 11:32:21  host: p07-06.opera-mini.net

    A jak fotki z k800 , znacznie lepsze niz te z k750?

  • 0

    4. ~cbool  2007-02-02 11:53:03  host: edl98.internetdsl.tpnet.pl

    fotki wychodza zajebiste, w dzien poprostu bajka, troszke gorzej w nocy, ale lampa duzo daje... lepsze niz na 750! ale nie jeswt to zadna kolosalna roznica

  • 0

    5. ~mota  2007-02-02 12:31:42  host: aals130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Praktycznie żaden SE nie ma EDGE. Jak dla mnie to poważna wada. Świecidełka typu aparat potrzebne jak psu piata noga...

  • 0

    6. ~www  2007-02-02 12:44:57  host: bku251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    SE to lipa. NOKIA rządzi, bo baterie długo trzymają. W mojej 2610 prawie dwa tygodnie! Aparat cyfrowy to kupiłem osobno- porządny. To gówienko w telefonie komórkowym nigdy nie będzie prawdziwym aparatem. SE poza tym nie podobają mi się z wyglądu

  • 0

    7. ~horus  2007-02-02 12:59:43  host: apn-99-83.gprspla.plusgsm.pl

    Podobno przeciwwagą dla k800i jest u Nokii N73. Wydaje mi sie , ze N73 jest jednak lepsza.

  • 0

    8. ~bartoldoo  2007-02-02 13:02:05  host: aaoj66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    **www - uwielbiam jak ktoś pisze o czymś o czym nie ma zielonego pojecia. wszystkie soniaki mają baterie polimerowe a nokie jonowe. jak masz nokie która technologicznie odpowiada 3310 i puszczasz pare syganłków i z dwa esy tygodniowo to się nie dziw że Ci bateria trzyma z dwa tygodnie

  • 0

    9. ~ktosik  2007-02-02 13:14:49  host: polsl4-230.rybnet.pl

    nie wiem co w tych SE wielce takiego fajnego? mialem kilka tel SE ale obecnie moje wymagania najlepiej spelniaja Nokie - ale tylko z Symbian OS S60 (obecnie n73) a juz niebawem kupuje n95 jak tylko bedzie dostepna w Nokia Poland :)

  • 0

    10. ~Jasio I Stasio  2007-02-02 13:21:35  host: aclx199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a sprzedaż wygląda zupełnie inaczej. Tak samo ludzie mercedesy i bemki oglądają a nadal na drogach maluchów jest pełno.

  • 0

    11.  2007-02-02 14:35:36

    Dokładnie bo ludzie oglądają to na co ich nie stać :P Co prawda Nokia jest droższa ale tak wyszło :p nie dziwi mnie fakt że nokia sprzedaje się lepiej. To firma z ponad 10-letnim stażem a Se jest na rynku chyba od 4-5 lat?

  • 0

    12. ~aip  2007-02-02 16:03:55  host: h109.ds3.univ.gda.pl

    **Orange Firmy Sony i Ericsson są już na rynku od jakiegoś czasu, tylko marka se jest od niedawna;) Dyskusja czy N czy SE jest lepszy nie ma wiekszego sensu, z reguły decydyje przywiązanie do marki i pewnych specyficznych udogodnien charakterystycznych:)No bo w ajkim innym telefonie mozna wyswietlnic notatke w trybie gotowosci na wyswietlaczu? Dla sklerotyka bezcene:)Ciężko zmienić przyzwyczajenia:)

  • 0

    13. ~Mateusz  2007-02-02 16:47:30  host: egx2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Watpie zeby SE deklasowal innych producentow...Po czym to stwerdzcie?Ze jest w TOP 10 :Dhehe tes serwis jest smieszny no i 99% osob tutaj piszaacych (ktorzy albo wychwalaja pod niebiosa telefony albo po nich jada nie majac z nimi nawet stycznosci)

  • 0

    14. ~Mateusz  2007-02-02 17:00:57  host: egx2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Np co tu porownywac k800i do np N93 (z listy Top10).Kto sobie moze pozwolic na k800i a kto na n93?Jak Nokia jest 2x drozsza...Nie jestem jakims fanboyem Noki ale patrze trzezwo na sytuacje na rynku, na modele, wyglad i mozliwosci.Od kilku lat jestes szczesliwym posiadaczem Noki (5510, Ngage, 6630 i teraz chyba N93, pozniej moze N95) i raczej na nic innego sie nei przesiade (chyba ze wyjdzie jakis model SE, Samsunga albo Motoroli ktory pobije modele Noki chociaz w to watpie bo Nokia laczy wszystko na najwyzszym poziomie - wykonanie, praktycznosc, mozliwosci i cene :)).Samsung jak i motorola poszly w kierunku estetyki zapomninajac troche o mozliwosciach.SE wywyzsza sie sposrod tej 3 ale nie az tak zeby wygrac z Nokia.Chociaz kazdy ma swoj gust preferencje i rozny zasob portfela.DObrze ze sa firmy takie jak SE Moto Sams zeby nie bylo monopolu na rynku, ceny spadaly, byla konkurencja co doprowadze do walki o klienta dzieki czemu dostejemy coraz lepsze telefony za mniejsza cene.Pozdrawiam wszytskich komorkowcow (nie tylko Noki...)

  • 0

    15.  2007-02-02 17:49:59

    Miałem SE T610. Działał bez awarii 4 m-ce, aż w pewnym momencie zaczął się bez powodu resetować. Skończyło się na awanturze w serwisie SE, bo telefon był ponoć zalany (korozja płyty głównej), choć nigdy nie upadł ani do wody ani nawet do śniegu. Telefon naprawiłem sam i wypchnąłem. Znajomy z serwisu mówił, że ten typ tak ma. Trudno. Gdy znowu szukałem nowego telefonu postanowiłem nie uprzedzać się do marki i sprawdziłem co ma SE. Potrzebowałem telefon z EDGE i 3G. Niestety wśród wszystkich modeli SE nie ma ani jednego, który posiada tę cechę, dlatego po raz kolejny wybrałem Nokię. Telefon nie jest najpiękniejszy, ale przynajmniej oryginalny - Nokia 6151 i posiada naprawdę ekspresową transmisję danych.

  • 0

    16. ~Jasio I Stasio  2007-02-02 18:03:56  host: aclx199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wyluzujcie troche nie ma co az tak powaznie podchodzic do tego wszytskiego.

  • 0

    17.  2007-02-02 23:38:22

    sony jest dobre...ale w średniej klasie, czyli seria K i W, chociaż niektóre mogą konkurowac z nokią...jednak przegyrwają w finale!

  • 0

    18.  2007-02-03 00:58:09

    Nigdy nie przywiązujcie się do marki bo warto eksperymentować (odradzam tylko Moto) - po przejściu z Nokii (6810) na SE (K800i) przekonałem się do SonyEricssona. Uspokoję tutaj ewentualnych krzykaczy przez pewien czas testowałem Nokie 6280 i bardziej przekonuje mnie SE K800i. Genialny tel - ma multitasking i wiele funkcjonalnych "bajerów". Jeszcze jedna kluczowe zdanie: NIE MOżNA ZBYT WIELE POWIEDZIEć O TELEFONIE JAK SIE Z NIEGO NIE KORZYSTłO (oczywiste, ale chyba nie dla wszytkich) :-)

  • 0

    19.  2007-02-05 10:53:03

    hainasz - opowiadasz... po wyglądzie WSZYSTKO można opowiedzieć ;-) No - ew. wspomagając swoją wiedzę o dane techniczne z jakiegoś serwisu...

  • 0

    20. ~  2007-02-26 21:38:19  host: accg194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Teraz góruje Nokia a za nia SE. Zapominacie o Sagemie który jest coraz bardziej popularny i oferuje coraz ciekawsze telefony. Nie wiadomo czy kiedyś nie zajmie miejsca Se. Bo te nowe sagemy sa dobrze wykonane i mało awaryjne. w porównaniu do Se itp. Kiedys to moze byc lider lub Wicelider

Dodaj swoją opinię