Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TOP10 telefonów TELEPOLIS.PL - sierpień

TOP10 telefonów TELEPOLIS.PL - sierpień

WitekT 6 Września 2007 13:29

0 0

W sierpniu nastąpiło w końcu dość znaczne "przemeblowanie" rankingu najczęściej oglądanych telefonów w naszym serwisie. Przebojem na drugie miejsce wdarł się LG KU800, a w całym zestawieniu pojawiły się aż 4 nowe telefony.



W porównaniu z poprzednim miesiącem z zestawienia wypadła Nokia N95 (4. miejsce), Samsung SGH-Z400 (7. miejsce), Motorola W375 (9. miejsce) oraz SonyEricsson K510i (10. miejsce).




Oto lista 10 najczęściej przeglądanych telefonów w naszym serwisie w sierpniu (w nawiasie pozycja z lipca):

1. (1) SonyEricsson W200i
2. (N) LG KU800
3. (2) SonyEricsson K750i
4. (3) SonyEricsson K800i
5. (6) Samsung SGH-E250
6. (5) Nokia N70
7. (N) Sony-Ericsson K550i
8. (N) Nokia 6300
9. (N) Nokia 3110 classic
10. (8) SonyEricsson W300i

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2007-09-06 13:48:38

    A ponoć już koniec z KU800 i Z400 w PLAY'u - możliwe faktycznie aby się im już wyczerpały zapasy ?

  • 0

    2. ~Polczu  2007-09-06 13:48:40  host: dpu190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No pewnie, ze sie KU800 wdarl, dobry telefon, to sie dopomina o uznanie :D Posiadam i tez na niego bym glosowal.

  • 0

    3. ~TT  2007-09-06 13:50:22  host: 212.160.172.70

    Niesamowite, Nokia N70 ciągle "podpatrywana"... Ten telefon to jakis fenomen ;) Z drugiej strony zaskakoczyła mnie 1 pozycja W200i. Chyba ludzie chcą się przekonać naocznie czy rzeczywiście ten telefon nie posiada BT... ;)

  • 0

    4. ~TT  2007-09-06 13:51:52  host: 212.160.172.70

    - 2; Polczu, to nie jest top wg głosów/opinii pozytywnych - tylko wg przeglądactwa.

  • 0

    5. ~  2007-09-06 14:26:00  host: acld182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witku a ile osób przeglądało te telefony można wiedzieć czy to tajemnica?

  • 0

    6.  2007-09-06 14:28:24

    5: pierwszą trójkę po ponad 50 tys. każdy model, pozostałe trochę mniej.

  • 0

    7.  2007-09-06 15:07:20

    Niestety mojego telefonu nie ma na liście top ten ;D

  • 0

    8. ~  2007-09-06 15:16:56  host: abj70.internetdsl.tpnet.pl

    #3, dobre z tym BT :) Usmialem sie przednio. Ciekawi mnie natomiast sama idea takiego rankingu. Czy to oznacza, ktory telefon jest najgorszy, najlepszy czy nabardziej wadliwy, czy najwiecej niescislosci zawieraja informacje na serwisach w porownaniu z danymi producenta. No wyjarzyc tego nie potrafie.

  • 0

    9. ~r  2007-09-06 15:35:34  host: chello084010106085.chello.pl

    #8: to oznacza który telefon wzbudza największe zainteresowanie wśród czytelników Telepolis. Tyle. Nie wiem co tu byś chciał jeszcze wyjarzyć?

  • 0

    10. ~acor  2007-09-06 17:10:51  host: acoi229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wydaje mi się że najlepsze telefony ma SE, mówie ogólnie o różnych modelach, niedawno brałem jeden z abonamentem w orange i zadowolony z niego jestem

  • 0

    11.  2007-09-06 18:26:45

    a ja mysle ze nokia hehe kazdemu co innego pasuje..

  • 0

    12. ~Ziomek  2007-09-06 18:47:18  host: f142-073.opera-mini.net

    *maniek - zgadzam się. Każde ma swoje zdanie. Dla mnie najlepsza jest N73ME i już :) Każdy woli co innego.

  • 0

    13.  2007-09-06 20:13:53

    Mnie ostatnio wali Nokia i jej swiete wojny z kazda firma ;), wole HTC ;D

  • 0

    14. ~  2007-10-13 13:13:58  host: atz199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    13. PLANET 2007-09-06 20:13 gpy74.internetdsl.tpnet.pl Mnie ostatnio wali Nokia i jej swiete wojny z kazda firma ;), wole HTC ;D nietypowy lol

Dodaj swoją opinię