Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TOP10 telefonów TELEPOLIS.PL - sierpień

TOP10 telefonów TELEPOLIS.PL - sierpień

WitekT 2 Września 2006 21:31

0 0

Takiej dominacji telefonów SonyEricssona w naszych rankingach oglądalności jeszcze nie było – telefony tego producenta to aż 6 z 10 najczęściej przeglądanych modeli.

Znów nie ma silnych na SonyEricssona – od ponad pół roku któryś z jego modeli zajmuje pierwsze miejsce – tym razem jest to model K750i

W porównaniu z poprzednim miesiącem z zestawienia wypadły: SonyEricsson Z520i (9. miejsce), Sagem my401X (7. miejsce), SonyEricsson K510i (8.miejsce) oraz Sagem my400X (10. miejsce).




Oto lista 10 najczęściej przeglądanych telefonów w naszym serwisie w sierpniu (w nawiasie pozycja z lipca):

1. (1) SonyEricsson K750i
2. (2) SonyEricsson K800i
3. (-) Samsung SGH-X680
4. (-) SonyEricsson W300i
5. (-) SonyEricsson D750i
6. (-) SonyEricsson K310i
7. (3) SonyEricsson K700i
8. (6) Nokia N70
9. (9) Nokia 6230i
10. (4) Sagem myX6-2

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~@  2006-09-02 23:22:39  host: anonymisa-tor.org

    dzwina ta dominacja, dziwny kraj. Zgadza siętylko Samsung (trzecia pozycja) - Na pierwszym brak Noki a drugie... W ogóle brak Motoroli

  • 0

    2. ~~szalony  2006-09-03 00:06:33  host: wap.plusgsm.pl

    Oj dziwny kraj to fakt :-) najbardziej w SE podoba się Made in China ;) a w Nokiach Made in Finland :) co lepsze niech każdy sam sobie odpowie ;p

  • 0

    3. ~Kofi  2006-09-03 07:55:04  host: 82.160.121.2

    Co za roznica gdzie produkowane? Wiekszosc rzeczy masz Made in China ;) a jakosciowo SE nie ustepuje Nokii, wrecz odwrotnie. Bylem uzytkownikiem Nokii przez wiele lat, ale od kiedy zasmakowalem w SE tak teraz nie ma innej firmy dla mnie jesli chodzi o telefony :D

  • 0

    4.  2006-09-03 08:44:05

    no jedyny pocieszający fakt to to że motoroli tu nie ma:) pozatym szkoda że nie ma podanych ilości odwiedzajacych

  • 0

    5.  2006-09-03 11:11:59

    robrob: katalog to mniej więcej połowa naszych odsłon, czyli w sierpniu ogółem katalog miał z jakieś 1,7 mln odsłon. Userów ogólnie, cały serwis, miał około 340 tys.

  • 0

    6. ~jureczek  2006-09-03 11:15:07  host: 217.116.102.88

    Jest to lista tendencyjna i nie należy się tym sugerować. NOKIA zawsze była i będzie najpopularniejszą marką telefonów !!!

  • 0

    7.  2006-09-03 11:16:54

    jureczek: ale jak tendencyjna? To nie jest lista zakupowa, tylko informująca o tym, co ludzie najczęściej przeglądają.

  • 0

    8. ~Szalony  2006-09-03 11:19:26  host: wap.plusgsm.pl

    Chiny prawie jak Finlandia - prawie robi wielką różnice ;)

  • 0

    9. ~  2006-09-03 11:45:02  host: sm42.internetdsl.tpnet.pl

    ja sie zgadzam z Szalonym ! dajcie ludzie spokój takich gówien jak se to nie ma. Motorola tez robi spoko telefony, dziwne ze jej nie ma :/ Nokia Rulez :D

  • 0

    10. ~Szalony  2006-09-03 12:59:41  host: wap.plusgsm.pl

    Choć przyznać muszę że ostatnio dość dużo modeli noki jest robionych na Wegrzech - a nawet też w Chinach :-) pisze na nich Made by Nokia !!! Ale ja tylko używam telefonów robionych w Niemczech i Finlandii :)

  • 0

    11. ~  2006-09-03 13:47:01  host: zx179.internetdsl.tpnet.pl

    niemieckie nokie to najwiekszy szajs jaki istnieje. A tak wogule to nokia wcale nie jest taka rewelacja dla mnie to gówniane telefony przereklamowanei drogie

  • 0

    12. ~  2006-09-03 15:19:28  host: abxs85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jak wyglada realna sprzedaz krajowa marek telefonow , jakie sa tendencje w tej sprzedazy, bo moze jest tak ,ze nokia ma ugruntowana opinie i kupujacy ja uzytkownik nie musi zasiegac dodatkowj opini jak ma to miejsce w przypadku se ?....i stad taka a nie inna klasyfikacja

  • 0

    13.  2006-09-03 16:12:40

    Mysle ze jakby tak naprawde policzyc sprzedaz nowych telefonow w Pl z wszystkich kanalow np w ciagu 6miesiecy br. -operatorzy,sklepy to Nokia jest u nas zdecydowanym liderem :] takie sa fakty ;)

  • 0

    14. ~my-sonyericsson.pl  2006-09-03 16:24:26  host: kepler.ksiezyc.pl

    Jakość, funkcje podzielić przez cenę = Sony Ericsson

  • 0

    15.  2006-09-04 10:47:50

    Pozwole sobie zacytowac jeden z newsuw telepolis: http://www.telepolis.pl/news.php?id=6006.
    Poniewaz Top telefony na telepolis wcale nie oznaczaja ze ludzie kupuja wskazane modele, jednak z newsa cytowanego prze ze mnie juz takie wnioski mozna wyciagnac jakie fony sa najczesciej kupowane.

Dodaj swoją opinię