Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TOP10 telefonów TELEPOLIS.PL - październik

TOP10 telefonów TELEPOLIS.PL - październik

WitekT 1 Listopada 2006 14:07

0 0

SonyEricsson jest ciągle i bezapelacyjnie producentem, którego telefony wzbudzają największe zainteresowanie w naszym serwisie - zajmują aż 5 pierwszych miejsc, a w całym TOP10 aż 7. W zeszłym miesiącu było trochę lepiej, bo zajmował aż 7 pierwszych miejsc.

Znów nie ma silnych na SonyEricssona - od ponad pół roku któryś z jego modeli zajmuje pierwsze miejsce - tym razem jest to model SonyEricsson K750i.

W porównaniu z poprzednim miesiącem z zestawienia wypadł Sagem myX6-2 (10. miejsce). Kilka miesięcy temu był to model, który chyba jako jedyny był w stanie zagrozić SonyEricssonowi na pierwszym miejscu.




Oto lista 10 najczęściej przeglądanych telefonów w naszym serwisie w październiku (w nawiasie pozycja z września):

1. (2) SonyEricsson K750i
2. (1) SonyEricsson K310i
3. (3) SonyEricsson K800i
4. (4) SonyEricsson K510i
5. (6) SonyEricsson W300i
6. (8) Nokia N70
7. (5) SonyEricsson D750i
8. (-) Motorola RAZR V3
9. (7) SonyEricsson K700i
10. (9) Nokia 6230i

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9.  2006-11-01 18:12:10

    Ghost_Dog-->dlaczego oczywiscie po 4.12.06????

  • 0

    10. ~ja  2006-11-01 18:23:21  host: host-81-190-245-7.grudziadz.mm.pl

    Bedzie tak samo jak w T-mobile CZ ????

  • 0

    11.  2006-11-01 18:40:58

    ja nie wiem co się ludziom tak podoba w tych SonyEricsson'ach...

  • 0

    12. ~  2006-11-01 19:09:28  host: duf81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mi się podoba wypaśność fuckncji i dizejn za rozsądną cenę, bo jak tu mówić o rozsądku płacąc 250 zł na Nokia 1600, gdy za podobną cenę można mieć lepszego SEJ210i. Za Nokię porównywalna z SE 310i zapłacę 2x więcej. Motorola, LG w cenie do 400 zł mają za słabą baterię, z Samsungiem nieco lepiej. Jeszcze Sagem oraz w telefonach niskobudżetowych Alcatel trzymają klasę a reszta to kiła.

  • 0

    13.  2006-11-01 20:13:13

    Niektóre SE są fajne np. k800i, p990i, m600i, w950i, w850i i to by bylo na tyle SE które mi sie podobaja.

  • 0

    14. ~  2006-11-01 21:57:00  host: egl62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wiem, że to nie na temat, jednak ja jestem za wprowadzeniem kilku taryf w TAK TAK-u. Tak jak było kiedyś. Ja wolę gadać, więc będe miał taniutkie połączenia. Inny woli SMS-ówać więc będzie słał super tanie sesemeski. I każdy będzie HAPPY! ;-)

  • 0

    15. ~  2006-11-01 21:59:20  host: egl62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chociaż z tymi SMS-ami, to coś nie chce mi się wierzyć. Coż jeszcze można z nimi zrobić, żeby aż wprowadzać nową taryfę. Przecież już teraz są w TT pakiety, a w nich SMS-y po 1 gr. No chyba żeby drastycznie obniżyć ceny SMS-ów do innych sieci.

  • 0

    16.  2006-11-01 22:02:30

    Wystarczy spojrzeć na dół strony, a łatwo można stwierdzić dlaczego SE cieszy się takim zainteresowaniem. Zdecydowanie obiektywny ranking.

  • 0

    17.  2006-11-01 22:06:12

    asawicki22: a teraz pytanie za 100 punktów - co ma Wasze (czytelników) klikanie na poszczególne telefony do tego, że współpracujemy m.in. ze sklepem SonyEricssona? My publikujemy ranking tego, co jest u nas najczęściej oglądane - i tyle. Jak nie wierzysz, to miej odwagę do nas przyjechać. Skasujemy przy Tobie statystyki i sam zobaczysz co ludzie oglądają...

  • 0

    18.  2006-11-01 22:09:29

    Sorry - ale normalnie rozbawiłeś mnie swoją spiskową teorią dziejów... Niestety, fakty są zdecydowanie przeciwko Tobie - a że Twój zdrowy rozsądek mówi coś innego to nie znaczy, że ma rację. Mnie też dziwi czemu ludzie klikają na SE, a kupują w Polsce głównie Nokie...

  • 0

    19.  2006-11-01 22:27:15

    Jak będę w Gdańsku, to chętnie skorzystam z zaproszenia.

  • 0

    20.  2006-11-01 22:28:24

    asawicki22: ewentualnie jak będziesz w Olsztynie albo Warszawie - w tych miastach jestem bardzo często.

  • 0

    21.  2006-11-01 22:39:48

    Ok. W Warszawie będzie łatwiej.

  • 0

    22.  2006-11-01 22:41:02

    asawicki22: numery telefonów i namiary masz na stronie "O nas". W Warszawie jestem w najbliższy piątek jakby co. ;)

  • 0

    23.  2006-11-01 22:42:12

    Ok.

  • 0

    24. ~wlo  2006-11-02 09:30:37  host: asd225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oglądają to co jest aktualne - albo nowiości na rynku (vide K310) albo nowości cenowe w promocjach - wtedy ludzie sprawdzając co telefon oferuje bo jest większe zainteresowanie kupnem itd. Ja akurat nie przykładam się do tej statystyki, bo dane o telefonach przeglądam w serwisach firmowych. Jednak, z całym szacunkiem nie tylko dla Telepolis, dane o telefonach w bazach serwisów telekomunikacyjnych pozostawiają wiele do życzenia ;-)

  • 0

    25.  2006-11-02 11:08:27

    Cały ranking to zabawa dla małych dzieci i nie ma co doszukiwać się spiskowych teorii

  • 0

    26. ~acc  2006-11-03 08:16:17  host: w3cache1.tktelekom.pl

    Mam SE (dwie sztuki) od pół roku i po tym okresie użytkowania (intensywnego) mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że telefony SE to po prostu szajs jakich mało, a ich popularność polega na tym, że są "wszystkomające" i to za niską cenę. Problem w tym, że to "wszystko", jest bardzo niskiej jakości.

  • 0

    27. ~wlo  2006-11-03 10:09:03  host: asg105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Popularne, bo tanie i właśnie sporo "mające". A faktycznie, jakościowo niestety pozostawiają wiele do życzenia. Intensywnie użytkowany K300i nie wytrzyma połowy tego co intensywnie użytkowana Nokia - nie wiem, 6020 np. albo nawet w sumie niezbyt trwała 6610i ;-) To z praktyki wiem. Poleciłem kilku osobom rok temu ten właśnie model - bo nie potzrebowali nic więcej, ale też tanio chcieli. Mają do mnie pretensje...

  • 0

    28.  2006-11-03 10:47:47

    to fakt o SE ze tansze modele sa z kiepskiego plastiku wykonane nawet k700i ale za to juz k750i jest porzadnie zrobiony, pare razy upadl i caly czas chodzi normalnie:) pozdr.

Dodaj swoją opinię