Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TOP10 telefonów TELEPOLIS.PL - maj

TOP10 telefonów TELEPOLIS.PL - maj

WitekT 1 Czerwca 2007 12:20

0 0

Hegemonia SonyEricssona wydaje się być stopniowo przełamywana, a do czołówki naszego zestawienia wchodzą nowe telefony. Ale ciągle K800i i K750i są najczęściej przeglądanymi telefonami w katalogu TELEPOLIS.PL.

W porównaniu z poprzednim miesiącem z zestawienia wypadł LG KU311 (8. miejsce) i Sagem my501X (10. miejsce).




Oto lista 10 najczęściej przeglądanych telefonów w naszym serwisie w maju (w nawiasie pozycja z kwietnia):

1. (2) SonyEricsson K800i
2. (1) SonyEricsson K750i
3. (9) Motorola FONE F3
4. (3) Samsung SGH-E250
5. (5) Nokia N95
6. (N) Sony-Ericsson W200i
7. (7) Nokia N70
8. (4) SonyEricsson K510i
9. (6) SonyEricsson W300i
10. (N) Nokia N73

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1.  2007-06-01 12:30:00

    W przypadku F3 ludzie sie pewnie dowiaduja dlaczego jest taki tani na allegro :P

  • 0

    2. ~Ale  2007-06-01 12:40:27  host: 193.93.90.91

    Racja, bo ja tez sprawdzalem xD

  • 0

    3. ~nitro22pl  2007-06-01 14:11:50  host: 90-156-43-170.as.kn.pl

    bezsensu jest to zestawienie.bo nic nie daje obiektywnego a patrzac nie obiektywnie mozna wysnuć mylne wnioski z tego zestawienia. bo wytypowane telefony....wcale dobrymi nie sa :)a tym bardziej INTERESUJĄCYMI.chyba maja niską oglądalność stron z aparatami hehe.

  • 0

    4.  2007-06-01 14:17:52

    Dlaczego bez sensu? Pokazujemy co nasi czytelnicy najczęściej oglądają w katalogu telefonów...

  • 0

    5.  2007-06-01 14:23:32

    nitro22pl co ty bredisz!! zestawienie jest ok.Nie chcesz nie czytaj!

  • 0

    6.  2007-06-01 14:35:31

    Zestawienie może jest ok, ale tytuł "TOP10 telefonów" jest dosyć mylący. Sugeruje, że to jest 10 najlepszych telefonów. Raczej nie 10 najczęściej odwiedzanych.

  • 0

    7.  2007-06-01 14:39:14

    follow: nie... BEST10 to by było najlepszych. TOP5 mPunktu to też nie 5 najlepszych telefonów, tylko najlepiej sprzedających się...

  • 0

    8. ~kammil  2007-06-01 14:46:21  host: cdh123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale tak na prawde to nazwa jest zła

  • 0

    9.  2007-06-01 14:48:11

    kammil: nie - nie jest zła. Słowo TOP sugeruje ranking, ale nie mówi pod jakim względem. A wszystko wyjaśnione jest w tekście. Tytuły rządzą się trochę innymi prawami ze względu na swoją zwięzłość.

  • 0

    10. ~  2007-06-01 14:57:07  host: apn-100-188.gprsbal.plusgsm.pl

    Moto F3... Moj ojciec sobie kupil ten "telefon" , ale nie wytrzymal psychicznie i oddal mi bym go sprzedal. Rzecz zupelnie wyjatkowa , bo to uzytkownik z tych co im ma telefon sluzyc do dzwonienia , wiec teoretycznie powinien byc zadowolony. Nie zdzierzyl "wyswietlacza". Odradzam , jesli komukolwiek przyjdzie do glowy to kupic.

  • 0

    11.  2007-06-01 15:34:32

    No nic, ja mówiłem jak ja to widzę. Jeśli tytuł większości pasuje, i nie czują się zdziwieni treścią po otwarciu artykułu, to jest dobry.

  • 0

    12. ~  2007-06-01 16:20:56  host: 87-205-208-60.adsl.inetia.pl

    F3 kupiłbym osobie starszej. Smsy i tak są niewygodne w tym telefonie, ale instrukcje głosowe i wyrazisty ekran mogą bardzo się przydać.

Dodaj swoją opinię