Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TOP10 telefonów TELEPOLIS.PL - maj

TOP10 telefonów TELEPOLIS.PL - maj

WitekT 3 Czerwca 2006 21:43

0 0

Kolejny miesiąc nie ma silnych na SonyEricssona – od pół roku któryś z jego modeli zajmuje pierwsze miejsce, a w TOP10 aż 5 telefonów to te wyprodukowane przez niego. W zeszłym miesiącu wydawało się, że może niedługo tę hegemonię przełamie Sagem myX6-2 - jednak ten model po wzroście zanotował znów spadek.



W porównaniu z poprzednim miesiącem z zestawienia wypadł Samsung SGH-X200, który zajmowal 9. miejsce, a pojawił się SonyEricsson D750i.




Oto lista 10 najczęściej przeglądanych telefonów w naszym serwisie w maju (w nawiasie pozycja z kwietnia):

1. (3) SonyEricsson K750i
2. (1) SonyEricsson K700i
3. (2) Sagem myX6-2
4. (4) Nokia N70
5. (5) SonyEricsson K800i
6. (7) SonyEricsson Z520i
7. (6) Nokia 6230i
8. (-) SonyEricsson D750i
9. (8) Motorola SLRV L6
10. (10) Sagem my400X

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~glodek  2006-06-03 22:11:53  host: host-ip26-138.crowley.pl

    z tym Sagem myX6-2 to juz lekka przesada, bo z czyms gorszym sie nie spotkalem z calej top10

  • 0

    2. ~glodek  2006-06-03 22:13:02  host: host-ip26-138.crowley.pl

    wnioski same sie nasuwaja, top10 10-latków:)

  • 0

    3. ~fat  2006-06-04 02:07:11  host: abpw193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no mam telefon, ktory pierwszy jest w top (glosy) i 3 w telefony... k750i i slusznie te pozycje zajmuje słusznie :)

  • 0

    4.  2006-06-04 03:12:45

    N70 niebawem bedzie na 1szym miejscu...nie ma to-TAMTO !! :)

  • 0

    5. ~lot79  2006-06-04 19:33:16  host: dyq202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nokia N91!!!

  • 0

    6. ~  2006-06-05 07:23:15  host: ip-213-17-223-234.netia.com.pl

    i co z waszymi nokiami? hehe :P Nokie moze bylyby i fajnymi telefonami ale gdyby ich ceny spadly o 40%... inaczej to bzdura je kupowac skoro SE sa tansze i lepsze (wiem pewnie zaraz powiecie ze nokia rulez?:P) ... NOKIA TO MIT... teraz juz wymiera :)

  • 0

    7.  2006-06-05 09:16:44

    SE tylko dlatego są na pierwszych miejscach bo są stosunkowo tanie. Nokia wymiata ten chłam jak dla mnie...

  • 0

    8. ~  2006-06-05 10:22:08  host: p07-03.opera-mini.net

    Hehe ... ... Nokia Rulez!!! Wedle Zyczenia... Ale te inteligente!

  • 0

    9. ~bartoldoo  2006-06-05 10:23:53  host: aaom115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    świetne telefony to zajmują dobre pozycje:)) a Nokia .......... hmm to już dwa dwa posty wyżej jest dobrze opisane :))

  • 0

    10. ~bartoldoo  2006-06-05 10:24:37  host: aaom115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    miało być napisane trzy posty wyżej .......... bo śmiesznie wyszło :))

  • 0

    11.  2006-06-05 10:44:58

    SonyEricsson jest jak zwykły banan, Nokia to jest Chiquita... :)

  • 0

    12. ~xyz  2006-06-05 11:14:37  host: rev-27.malnet.pl

    Nikt sie Benkami nie interesuje? Toż zwolnią cały zespół za to...

  • 0

    13.  2006-06-05 17:49:30

    ja niewierze w wiarygodnośc tej listy :/ gorszych telefonów na ziemi od se nie ma. Juz lepszy jest stary alcatel niż Se, jakbym miał wybierać miedzy se K700i a Nokia 3210 to wole Nokie ;)

  • 0

    14.  2006-06-05 17:52:04

    przemeQ: ale co ma być niby niewiarygodne? Ta lista? Podajemy dane na temat najczęściej oglądanych telefonów w naszym serwisie, dodajemy komentarz i nic więcej. To, że dla Ciebie SE/// nie oznacza, że ludzie nie oglądają modeli tej marki u nas w katalogu.

  • 0

    15. ~xyz  2006-06-08 12:25:02  host: rev-27.malnet.pl

    przemeQ: i syrenkę od volvo....:)

Dodaj swoją opinię