Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TOP10 telefonów TELEPOLIS.PL - lipiec

TOP10 telefonów TELEPOLIS.PL - lipiec

WitekT 1 Sierpnia 2007 18:21

0 0

Znów trzy SonyEricssony na czele lipcowego rankingu popularności pod względem największej liczby odsłon w katalogu. Tyle, że w końcu model K700i odchodzi na zasłużoną emeryturę. Cała reszta, w porównaniu z czerwcem, zmieniła się w zaskakująco małym stopniu.

W porównaniu z poprzednim miesiącem z zestawienia wypadła Nokia N73 (9. miejsce) i LG KU311 (10. miejsce).




Oto lista 10 najczęściej przeglądanych telefonów w naszym serwisie w lipcu (w nawiasie pozycja z czerwca):

1. (1) SonyEricsson W200i
2. (2) SonyEricsson K750i
3. (3) SonyEricsson K800i
4. (5) Nokia N95
5. (4) Nokia N70
6. (6) Samsung SGH-E250
7. (7) Samsung SGH-Z400
8. (8) SonyEricsson W300i
9. (N) Motorola W375
10. (N) SonyEricsson K510i

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1.  2007-08-01 19:02:16

    E65 nie ma... hmm ;)

  • 0

    2. ~MaRiO  2007-08-01 19:44:14  host: proxy39.is.net.pl

    SE k750i jeszcze długo bedzie w wysyko w czołowce.. ale nic dziwnego.. dobry telefon w dobrej cenie :)) wszystko ma co potrzeba.. za nie duze pieniadze.. pozdro :))

  • 0

    3.  2007-08-01 19:46:45

    moja N73 :D trzeba zaczac klikac w katalogu :D

  • 0

    4. ~jam80  2007-08-01 21:15:07  host: gate.luknet.pl

    Ciekawe kto kupuje takie badziewie, jak Sony Ericsson :(

  • 0

    5. ~sebek  2007-08-01 21:24:34  host: ip-84-201-219-9.it-net.pl

    jam80: badziewie? widać ludzie myślą inaczej niż Ty. proponuje zdjęcie klapek z oczu... ;)

  • 0

    6. ~darecky  2007-08-01 22:13:53  host: gjo22.internetdsl.tpnet.pl

    jam80, a miales w ogóle coś do czynienia z tym telefonem? zanim cokolwiek napiszesz sprawdz, bo wychodzisz na lamera

  • 0

    7.  2007-08-01 22:54:56

    SE produkuje dobre fony - na pewno z serii P :)

  • 0

    8. ~t  2007-08-03 15:24:30  host: pg4px.pg.com

    Teraz mam k750i, wczesniej mialem 4 nokie i powiem szczerze ze jestem w trakcie sprzedawania k750i bo jest to telefon nie dla mnie. SE pewnie ma swoich zwolennikow, bo ma dobra jakosc multimedialna (odtwarzacz mp3, video) i duzo bajerow dla nastolatkow, ale jesli chodzi o stabilnosc oprogramowania oraz jakosc dzialania telefonu to nokia bezwzglednie wygrywa i na tym mi glownie zalezy, dlatego nigdy wiecej SE, raz mialem i sie zawiodlem, starczy.

  • 0

    9. ~jam80  2007-10-23 12:56:33  host: gate.luknet.pl

    Tak się składa, ze nie chce tego "telefonu" :( SE miało moich czterech kolegów z pracy, wszystkie się zepsuly :P

  • 0

    10. ~patiomkin  2007-11-23 13:48:42  host: 154.tech-net.eu

    Od dawna się zastanawiam i nadal nie wiem dlaczego w Polsce jest tylu zwolenników Nokii... I nie piszcie tylko "Dlatego że nokia jest najlepsza" bo to nieprawda. A K750i to naprawdę udany fonik w opłacalnej cenie.

Dodaj swoją opinię