Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TOP10 telefonów TELEPOLIS.PL - kwiecień

TOP10 telefonów TELEPOLIS.PL - kwiecień

WitekT 2 Maja 2007 11:10

0 0

Hegemonia SonyEricssona wydaje się być stopniowo przełamywana, a do czołówki naszego zestawienia wchodzą nowe telefony. Ale ciągle K750i i K800i są najczęściej przeglądanymi telefonami w katalogu TELEPOLIS.PL.

W porównaniu z poprzednim miesiącem z zestawienia wypadła Nokia N73 (9. miejsce, miesiąc w notowaniu) oraz SonyEricsson K310i (10. miejsce).




Oto lista 10 najczęściej przeglądanych telefonów w naszym serwisie w lutym (w nawiasie pozycja z marca):

1. (1) SonyEricsson K750i
2. (2) SonyEricsson K800i
3. (4) Samsung SGH-E250
4. (3) SonyEricsson K510i
5. (N) Nokia N95
6. (5) SonyEricsson W300i
7. (7) Nokia N70
8. (6) LG KU311
9. (N) Motorola FONE F3
10. (8) Sagem my501X

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~el  2007-05-02 11:21:10  host: z-cache.wcss.wroc.pl

    K750i ciągle najlepszy

  • 0

    2.  2007-05-02 11:28:00

    k750i ma jeden mankament. osłona aparatu w kieszeni sie czesto otwiera :>

  • 0

    3.  2007-05-02 12:17:16

    k800 też ma ten mankament z osłoną aparatu. Podobnie jak n70 i chyba każdy inny telefon z osłonką...

  • 0

    4. ~mvm  2007-05-02 12:38:16  host: aceb247.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wydaje mi się że d750i ma lepszą osłonkę aparatu niż k750 - otwiera się naprawdę rzadko w kieszeni

  • 0

    5. ~Gollum  2007-05-02 12:55:13  host: 87-205-162-84.adsl.inetia.pl

    W N73 osłona nie odstaje i odsuwa się dość ciężko, przez co ww. problem nie istnieje.

  • 0

    6.  2007-05-02 14:02:13

    tia mankament oslona.. a jesli macie aparaty cyfrowe to tez trzymacie je w kieszni??? to jest jeden z nielicznych powodów dla których ciężko pogodzic aparat i telefon w jednym. Cięzko będzie znależć złoty środek, i tak lepiej kupic aparat i telefon oddzielnie nizeli szpanowac przed rowiesnikami stertą bajerów

  • 0

    7.  2007-05-02 14:34:51

    Czy ja wiem.. osobiście lubię mieć "bajery" z których korzystam przy sobie i aby zajmowały jak najmniej miejsca. Do telefonu polecam futerał przypinany do paska - nic Ci się już nie otworzy, nie rozsunie, nie porysuje i nie włączy.

  • 0

    8. ~Gal  2007-05-02 14:59:02  host: 80.50.40.250

    ...i trudno to cos nazwac aparatem fotograficznym.

  • 0

    9.  2007-05-02 15:07:13

    (7) no - a ja mam blokadę klawiatury włączona auto,bo jak byłem zagramanicą starciłem ponad 10 zł na internecie .... samo mi się włączyło .:)

  • 0

    10.  2007-05-02 15:09:01

    tzn zeby była jasność - telefon mialem w kieszeni spodni roboczych i tak uciiskalem klawiaturę aż ta uruchomila-jak sie okazalo później internet:) więc nie do końca "samosię" :)

  • 0

    11. ~  2007-05-02 15:34:48  host: user194-135.satfilm.net.pl

    mam telefon od roku nigdy mi ta oslona sie "sama" nie otworzyla nie wiem o czym mowicie

  • 0

    12. ~  2007-05-02 15:40:09  host: efa137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Trzeba było nie uciskać tak klawiatury...

  • 0

    13.  2007-05-02 15:45:15

    po co w ogóle robią te oslony na obiektyw??miałem SE k700, nokie 6230i, nokie 6280 i motke K3 żaden nie mial oslony i w żadnym nie bylo ani ryski na obiektywie,a dodam ze wszyskie nosilem w kieszeni i zadnego nie oszczedzalem specjalnie. BEZ SENSU nawet jakby co to obudowy nie sa takie drogie zeby je raz na rok lub dwa nie wymienic niz denerwowac sie "latajaca" osłonką:(:(

  • 0

    14. ~jarekt  2007-05-02 17:16:55  host: ecz109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @misiek - po pierwsze w tych telefonach aparat nie jest tylko bezsensownym dodatkiem ale naprawde mozna robic fajne fotki. Dlatego nawet jedna rysa radykalnie obniza jakosc fotek i oslona jest w takim przypadku niezbedna. O tym, ze wystarczy otworzyc oslone zeby automatycznie wlaczyl sie tryb aparatu a przy zamknieciu sam sie wylacza i o wygodzie takiego rozwiazania nawet nie wspominam. Mam d750 od niemal 2 lat i nigdy mi sie sam aparat nie otworzyl. Genialna konstrukcja i genialny telefon.

  • 0

    15. ~arczik  2007-05-02 19:29:06  host: host-100-133.gprsbal.plusgsm.pl

    kiedyś miałem k500,k700 potem k750, później P910i a następnie w810i... obecnie używam Nokii i jak na razie nie żałuję tej zmiany marki...

Dodaj swoją opinię