Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TOP10 telefonów TELEPOLIS.PL - czerwiec

TOP10 telefonów TELEPOLIS.PL - czerwiec

WitekT 1 Lipca 2006 11:46

0 0

Znów nie ma silnych na SonyEricssona – od pół roku któryś z jego modeli zajmuje pierwsze miejsce, a w TOP10 aż 5 telefonów to te wyprodukowane przez niego. Tym razem firma ta totalnie zdominowała podium.

Co jakiś czas wydaje się, że może niedługo tę hegemonię przełamie Sagem myX6-2 - jednak ten model po wzroście na drugie miejsce, notuje systematyczny spadek.

W porównaniu z poprzednim miesiącem z zestawienia wypadł SonyEricsson D750i, który zajmowal 8. miejsce, a pojawił się SonyEricsson W810i.




Oto lista 10 najczęściej przeglądanych telefonów w naszym serwisie w czerwcu (w nawiasie pozycja z maja):

1. (1) SonyEricsson K750i
2. (2) SonyEricsson K700i
3. (6) SonyEricsson Z520i
4. (3) Sagem myX6-2
5. (4) Nokia N70
6. (5) SonyEricsson K800i
7. (7) Nokia 6230i
8. (-) SonyEricsson W810i
9. (9) Motorola SLRV L6
10. (10) Sagem my400X

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1.  2006-07-01 11:56:09

    SE zawsze bedize gora... nie wiem czemu ale jakby to mialo sie zmienic to co kilka miesicey musial by spadac o kilka pozycji a on rosnie w sile!!

  • 0

    2.  2006-07-01 13:05:18

    SE są popularne wsród 'gadzeciarskiej' młodzieży i dzieci, a to one w wiekszosci głosuja.. i w ten sposob nabijają sztucznie statystyki :wink: dlatego już dawno przestałe zwracać na TOP uwagę, bo jest to niewymierne co do upodoban wszystkich :)

  • 0

    3.  2006-07-01 13:08:55

    wojttek: to są najczęściej OGLĄDANE telefony, a nie o najwyższej ocenie...

  • 0

    4.  2006-07-01 13:42:54

    Ludzie ogladają K750 czy D600 a póżniej kupują Nokie 2600 lub SE290i :)

  • 0

    5.  2006-07-01 13:46:52

    łoops przepraszam wITEK - MOJA WPADAKA - miałem na mysli top telefonow (głosy)...

    :)

  • 0

    6.  2006-07-01 13:56:57

    wojttek: spoko. :)

  • 0

    7.  2006-07-01 14:41:52

    wg. mnie głosowanie na top powinno byc tylko dla zarejerstrowanych uzytkowników ! byle jakie dziecko wpadnie na telepolis i sie zachwyci K750i a nie obejzy np. jakiejs motoroli nokii czy samsunga. Błazenada te TOP TELEFONY. Jestem ciekaw kto wierzy w wiarygodnosc tej listy?

  • 0

    8.  2006-07-01 16:33:56

    oprócz tego,ze dla zarejestrowanych to tylko raz możnaby było zagłosować (na jeden model) :] ostatnio miałem w ręku Samsunga SGH-X820 - robi wrażenie (tak na marginesie)

  • 0

    9. ~kamil  2006-07-01 19:24:11  host: wlan0-4.srem.net

    ta lista jest bez sensu... glosowac mozna ile sie chce mozna wchodzic codziennie na jeden telefon i mu podnosic/zanizac ocene i masa dzieciakow tak robi i to zle wplywa na ta liste bo zaden SE nigdy nie dorowna NOKII. widac ze na czole TOP TELEFONOW sa same SE bo wchodza tu dzieciaki i glosuja a nie mieli w zyciu tego telefonu w reku i to ma byc porzadne zestawienie?? a co do listy najczesciej ogladanych telefonow to tez "dzieciaki" wchodza spojrza codzinnie chwile pomarza o nim i zaraz ida pisac smsy na NOKII 3310 no moze przesadzilem ale np c65 t290 czy 3100/3510i a np k800i a tym bardziej n70 pewnie na oczy nie widzieli.

  • 0

    10. ~kamil  2006-07-01 19:26:17  host: wlan0-4.srem.net

    WITEK a ile jest np wyswietlen K750i a ile np SIEMENSA C75 jesli moge sie dowiedziec??

  • 0

    11.  2006-07-01 19:48:06

    kamil: niestety nie - licznik kasowany jest o północy pierwszego dnia nowego miesiąca... A dzisiejsze statystyki nie będą reprezentatywne.

  • 0

    12. ~bart  2006-07-01 23:30:13  host: abun12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie wiem co sie tak uparliście tego, ze SE "Kochają dzieciaki"? Nie wiem no zazdrość was bierze? :-) Osobiscie jestem olbrzymim zwolennikiem tej marki gdyż telefony te łączą wszystko czego potrzebuję w jendym urzędzeniu o przystępnej cenie i w doskonałej jakości wykonania. To jest SE ;-) A osobiscie posiadam d750 i z520 ;-)

  • 0

    13. ~fat  2006-07-02 18:55:48  host: absz180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    k750 jest dobry... i nie dla dzieciaków... to są po prostu jedne z najlepszych teraz telefonów i tyle

Dodaj swoją opinię