Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TOP10 telefonów i marek TELEPOLIS.PL - styczeń

TOP10 telefonów i marek TELEPOLIS.PL - styczeń

WitekT 2 Lutego 2009 20:52

0 0

Styczniowy ranking najpopularniejszych telefonów i marek w katalogu TELEPOLIS.PL wprowadza niewielkie zmiany. Znalazły się w nim dwa nowe modele - z czego jeden, dość stary, dzięki promocji wyprzedażowej w Plusie.

W porównaniu z poprzednim zestawieniem z rankingu wypadły: Samsung SGH-J700 (7. miejsce) oraz Nokia 6650 T-Mobile (8. miejsce).

Oto lista 10 najczęściej przeglądanych telefonów w naszym serwisie w styczniu (w nawiasie pozycja z grudnia):

1. (2) Nokia N73
2. (1) SonyEricsson C702
3. (4) LG KU990
4. (3) SonyEricsson W910i
5. (-) Nokia N95
6. (5) SonyEricsson C902
7. (6) SonyEricsson K800i
8. (9) Nokia 6500 Slide
9. (10) Samsung SGH-U900 Soul
10. (-) Samsung SGH-F480




Wszystkie telefony, których aktualnie w katalogu mamy 1467, były oglądane w grudniu ponad 2,78 mln razy.

Oto lista 10 najpopularniejszych marek w styczniu (w nawiasach zmiana w stosunku do grudnia):

1. (1) Nokia - 37,31% (+1,59 p.p.)
2. (2) SonyEricsson - 27,53% (-1,36 p.p.)
3. (3) Samsung - 14,77% (+0,08 p.p.)
4. (4) LG - 7,13% (-0,67 p.p.)
5. (5) Motorola - 5,74% (+0,23 p.p.)
6. (6) HTC - 2,30% (+0,16 p.p.)
7. (7) Sagem - 0,90% (-0,03 p.p.)
8. (9) Siemens - 0,57% (+0,08 p.p.)
9. (N) Orange - 0,49% (-)
10. (8) Toshiba - 0,47% (-0,12 p.p.)
Pozostałe marki - 2,79% (0,00 p.p)

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~PostDecay  2009-02-02 21:29:06  host: host-89-230-209-54.lublin.mm.pl

    Moja Nokia znów na topie.

  • 0

    2.  2009-02-02 21:31:28

    Które to te dwa modele?

  • 0

    3.  2009-02-02 21:44:27

    Poz. 5 i 10, tam gdzie są kreski :)

  • 0

    4.  2009-02-02 21:51:48

    Dzięki Kaczy. Widać Sony Ericsson jest popularny na tym serwisie ;] Wciąż drugie miejsce.

  • 0

    5.  2009-02-02 22:39:18

    hmm...co mnie zaskakuje, to wciaz NOKIA N73 w czołowce :) cos niesamowitego, a przeciez telefon nie takiej pierwszej mlodosci :) i cieszy mnie pozycja LG KU990, z 4 na 3 :) przyjemna nowina :)

  • 0

    6. ~  2009-02-02 22:51:53  host: 80.51.91.252

    A nieśmiertelny szit w postaci k750i, k800i i temu podobnych? Czyżby sony-złomiksony spadły na dół?

  • 0

    7. ~pisul  2009-02-02 23:04:41  host: kwiatkowskiego.res.pl

    I oczym ten ranking swiadczy.Pasztetowka tez jest popularna.A Wy zamiast pisac o schabowym dalej 4 odgrzewane potrawy od kucharza ktory juz dostal wypowiedzenie pracy od ludzi i w dodatku niema badan sanitarnych.

  • 0

    8. ~itey  2009-02-02 23:38:44  host: dxo166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekaw jestem jakby wyglądała taka klasyfikacja, gdyby pod uwagę były brane tylko telefony sprzedawane w sklepach za normalną cenę, a nie dotowane przez operatorów. A może gdzieś jest takie zestawienie?

  • 0

    9. ~OMNIa  2009-02-02 23:51:45  host: apn-77-114-222-148.gprs.plus.pl

    koles to jest tylko zestawienie ilości wejść na stronę kazdego z tych telefonów a nie żaden ranking sprzedaży xD

  • 0

    10. ~  2009-02-03 06:06:38  host: f96-034.opera-mini.net

    Miejsce n73 nie dziwi w tej chwili jest to lowend to i duzo ludzi zainteresowanych. Ogolnie widac ze ludzie szukuja informacji o uzywkach topowych 2lata temu. Pewnie patrza na wyprzedaza po umowie na allegro

  • 0

    11. ~Stal  2009-02-07 20:38:31  host: evdo-78-30-88-205.subscribers.sferia.net

    Finowie znowu liderami, chociaż ja osobiście bardziej preferuje telefony LG ... zwłaszcza Renoir i Cookie mi się strasznie podobają ... może kiedyś nawet w PRADE zainwestuje

  • 0

    12. ~tomekuic  2009-02-13 17:58:42  host: 212.87.241.195

    wiesz czemu spadły w dół bo takie debile jak ty nie dają 1 pkt nawet ich nie mając fanboje noki zasrane ;/ SE jest najlepszy i już !!

Dodaj swoją opinię