Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TOP10 telefonów i marek TELEPOLIS.PL - kwiecień

TOP10 telefonów i marek TELEPOLIS.PL - kwiecień

WitekT 1 Maja 2010 11:49

0 0

Kwietniowy ranking najpopularniejszych telefonów i marek w katalogu TELEPOLIS.PL przynosi trzy nowości w TOP10 telefonów i po kilku miesiącach spadków umocnienie Nokii na pozycji lider w rankingu marek.

Oto lista 10 najczęściej przeglądanych telefonów w naszym serwisie w kwietniu (w nawiasie pozycja z marca):

1. (1) Nokia 6303 classic (test telefonu)
2. (8) Nokia X3 (test telefonu)
3. (5) LG KP500 (test telefonu)
4. (N) Nokia 7230
5. (6) Samsung S5230 Avila GPS
6. (N) Samsung S5620
7. (2) Samsung S5230 Avila (test telefonu)
8. (3) Nokia E52 (test telefonu)
9. (N) Nokia 5230
10. (8) Nokia 6700 classic (test telefonu)

W porównaniu z poprzednim zestawieniem z rankingu wypadły Nokia 5530 (z 4. miejsca), LG GD510 (z 7. miejsca) i SonyEricsson W205 (z 10. miejsca).




Wszystkie telefony, których aktualnie w katalogu mamy 1689 (8 nowych w kwietniu), były oglądane w kwietniu prawie 1,8 mln razy.

Oto lista 10 najpopularniejszych marek w kwietniu (w nawiasach zmiana w stosunku do marca):

1. (1) Nokia - 38,82% (+1,65 p.p.)
2. (2) SonyEricsson - 20,54% (-0,25 p.p.)
3. (3) Samsung - 19,78% (-0,32 p.p.)
4. (4) LG - 9,19% (-0,57 p.p.)
5. (6) Motorola - 3,64% (+0,38p.p.)
6. (5) HTC - 3,59% (-0,12 p.p.)
7. (7) BlackBerry - 0,64% (-0,37 p.p.)
8. (8) Apple - 0,54% (+0,02 p.p.)
9. (9) Orange - 0,47% (-0,02 p.p.)
10. (10) Sagem - 0,41% (0,00 p.p.)
Pozostałe marki - 2,44% (-0,40 p.p)

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 72
  • -1

    53. ~E  2010-05-03 19:01:46  host: 178-37-68-110.adsl.inetia.pl

    Taa, akurat, a masz na to jakieś dowody na to, że wcześniej to nie byłeś ty?! Zacznij się w końcu podpisywać to nikt nie będzie cię mylił innymi piszącymi! Poza tym w hoście txx-xx.opera-mini.net zmieniają się cyfry pod "x", zatem za każdym razem możesz mieć inny host. Dlatego jakbyś był bardziej inteligenty to byś się podpisywał! Chyba, że brak ci honoru i odwagi żeby to zrobić. ;-)

  • 0

    54. ~  2010-05-03 19:19:48  host: t01-06.opera-mini.net

    Słuchaj ja korzystam z opery w telefonie w pracy i nie interesują mnie jakieś tam hosty a widzę że tu dużo takich wpisów ,czy to takie ważne.Ważniejsze chyba abyś nikogo nie obrażał tak brutalnie chociaż domyślam się kogo masz na myśli,ale zostaw mu prawo do własnego zdania.Sprzeczajcie się ile chcecie ale bez mnie.Napisałem co myślałem nie wiem czy źle ale że dyskutują bez sensu. Prawda jak to w życiu leży w środku.

  • 0

    55. ~E  2010-05-03 19:30:35  host: 178-37-68-110.adsl.inetia.pl

    Ad 54.: A co to ma dorzeczy, że korzystasz z opery w telefonie w pracy?? Chwalisz się czy żalisz?! ;-) Podpisanie się jest ważne i to także dla ciebie - no chyba, że wolisz być bezimiennym pajacem czepiającym się Nokii i wszystkich, którzy o niej wspomną w pozytywnym kontekście! Tak trudne jest to dla ciebie żeby na początku lub na końcu postu umieścić swój podpis?? Jeśli tak to poproś kogoś o pomoc - niech ci biedaku pokaże jak to zrobić! I nie użalaj się na sobą - widocznie sobie ciężko zapracowałeś na tak zdecydowane traktowanie, widać pobłażliwości i przymykanie oka na twoją nachalną twórczość tylko cie rozzuchwaliło. :-)

  • 0

    56. ~  2010-05-03 19:54:24  host: t04-06.opera-mini.net

    E@Mam propozycję, na razie zapisałem twoje 2-wypowiedzi na mój temat weź zrób to jeszcze raz a sprawdzę twoja odwagę bezpośrednio czekam.

  • 0

    57. ~  2010-05-03 20:40:41  host: t14-06.opera-mini.net

    @E. Pogadamy dalej ponieważ mamy zapisane twoje wypowiedzi do kolegów dajemy ci szansę jesteś młody popełniasz błędy jeżeli twój ton wypowiedzi się nie zmieni spotkamy się gdzie indziej

  • -1

    58. ~E  2010-05-04 10:15:59  host: 178-37-68-110.adsl.inetia.pl

    Ad. 56. & 57.: ha ha ha Ty może pracujesz w cyrku... i zabawiasz tam najmłodszą widownie? ;-P ha ha ha Widzisz, jak chcesz to potrafisz też rozśmieszać ludzi, a nie tylko się ich czepiać. Chociaż nadal jesteś upierdliwy i nie potrafisz się podpisać.

  • 0

    59. ~szarik  2010-05-04 10:38:10  host: 91.209.141.10

    A LG Cookie pomimo odległego już terminu jego debiutu na rynku telefonii komórkowej nadal jest jednym z najpopularniejszych dotykowców, w sumie nie należy zapominać że jest to jeden z pierwszych telefonów dotykowych na rynku i gdyby nie LG to może dotykowce nie stałyby się tak popularne na naszym rynku

  • -1

    60. ~fred  2010-05-04 10:56:15  host: metalurg.realestate.net.pl

    50;nie podpisuje sie bo kiedys chwalil tylko heyah i zmazal swoje imie na zawsze

  • 0

    61. ~  2010-05-04 12:04:18  host: t15-09.opera-mini.net

    @E Jak chcesz wiedzieć w jakim cyrku pracuję to dam ci okazję.Pokaż swoją odwagę i spróbuj wykazać się jeszcze raz swoim bogactwem kultury osobistej.Czekam Masz niepowtarzalną okazję.

  • 0

    62. ~  2010-05-04 13:30:53  host: t05-15.opera-mini.net

    @E Ponieważ jesteś ciekawy zapraszamy cię do cyrku a mnie poznasz osobiście. Potwierdz swoją chęć odwiedzenia cyrku.

  • 0

    63. ~  2010-05-04 13:31:42  host: t05-15.opera-mini.net

    @E Ponieważ jesteś ciekawy zapraszamy cię do cyrku a mnie poznasz osobiście. Potwierdz swoją chęć odwiedzenia cyrku.Czekamy

  • 0

    64. ~  2010-05-04 13:32:28  host: t05-15.opera-mini.net

    @E Ponieważ jesteś ciekawy zapraszamy cię do cyrku a mnie poznasz osobiście. Potwierdz swoją chęć odwiedzenia cyrku.Czekamy.

  • 0

    65. ~E  2010-05-04 14:14:32  host: 77-254-159-20.adsl.inetia.pl

    Ad. 64.: Nudzi ci się? To zdrap pole gry i zobacz co wygrałeś ;-) POLE GRY ->> ##############

  • 0

    66. ~  2010-05-04 17:28:57  host: t23-11.opera-mini.net

    ha ha ha coś tak zgasł E nakryli cię co przeczytaj co ci grozi jak założą sprawę ty pieniaczu od noki

  • 0

    67. ~E  2010-05-04 17:37:20  host: 77-254-159-20.adsl.inetia.pl

    Ad. 66.: Nie masz już komu grać na nerwach? Wszyscy cię olewają? ;-) Widzę, że nadal strasznie ci się nudzi. Jak pies niema co robić to sobie liże... ;-D

  • 0

    68. ~E  2010-05-04 17:42:51  host: 77-254-159-20.adsl.inetia.pl

    Ad. 66.: Aha, a wygrałeś coś w tej "zdrapce"? Jak jeszcze nie to drap! Czekają atrakcyjne nagrody - w sam raz dla ciebie: **** Miesięczne wczasy w domu wariatów; *** Szkolenie propagandowe w "Szkole Medialnej" ojca Rydzyka w Toruniu; ** Różowy nocniczek na kółkach; * Moherowy beret z antenką i zestawem głośnomówiącym. ;-)

  • 0

    69. ~  2010-05-04 22:22:12  host: t15-06.opera-mini.net

    @E.Gościu ostrzegałem cię. Jeżeli nie potrafisz merytorycznie wymieniać zdań a twoje wypowiedzi notorycznie obrażają uczucia moralne , osobiste i godność człowieka,na podstawie zapisanych wypowiedzi materiał zostaje skierowany do prokuratury o naruszenie dóbr osobistych.

  • 0

    70. ~E  2010-05-05 13:39:14  host: 77-254-219-188.adsl.inetia.pl

    Ad. 69.: Zgłoś sprawę od razu do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka! ;-)

  • 0

    71. ~  2010-05-05 15:58:05  host: f96-029.opera-mini.net

    Przestańcie. Po co dalej ciągniecie tak złą dyskusję? Kto mądrzejszy, ten pierwszy zamknie temat PANTG

  • 0

    72. ~wiesio  2010-05-07 18:56:36  host: zprdeblinska-administracjazpr.jub.warszawa.supermedia.pl

    tak czy inaczej LG KP500 tak naprawdę rządzi. Nic tego nie zmieni nawet Trybunał Praw Człowieka

Dodaj swoją opinię