Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TOP10 telefonów i marek TELEPOLIS.PL - czerwiec

TOP10 telefonów i marek TELEPOLIS.PL - czerwiec

sirmark 7 Lipca 2008 19:35

0 0

Czerwcowy ranking najpopularniejszych telefonów i marek w katalogu TELEPOLIS.PL wprowadza kilka zmian. Nie w czołówce, ale za to w drugiej cześci tabeli.

W porównaniu z poprzednim miesiącem z zestawienia wypadła Nokia E51 (8. miejsce) oraz LG KE970 Shine (10. miejsce)

Oto lista 10 najczęściej przeglądanych telefonów w naszym serwisie w czerwcu (w nawiasie pozycja z maja):




1. (1) Nokia N95
2. (2) Nokia N73
3. (3) SonyEricsson K800i
4. (4) SonyEricsson K550i
5. (9) Nokia 5310
6. (6) Nokia 6300
7. (5) Nokia 3110 classic
8. (7) Nokia 6500 slide
9. (-) SonyEricsson W380i
10. (-) Samsung SGH-U900 Soul

Wszystkie telefony, których aktualnie w katalogu mamy 1386, były oglądane w maju ponad 2,43 mln razy. Oto lista 10 najpopularniejszych marek w czerwcu:

1. (1) Nokia - 39,87% (-0,17 p.p.)
2. (2) SonyEricsson - 27,00% (+1,07 p.p.)
3. (3) Samsung - 14,50% (+0,80 p.p.)
4. (4) Motorola - 5,35% (-0,95 p.p.)
5. (5) LG - 4,76% (-0,17 p.p.)
6. (7) HTC - 1,64% (+0,07 p.p.)
7. (6) Sagem - 1,40% (-0,30 p.p.)
8. (10) Apple - 0,91% (+0,24 p.p.)
9. (-) Orange - 0,61% (nowy)
10. (9) Siemens - 0,61% (-0,13 p.p)
Pozostałe marki - 3,35% (-0,30 p.p)

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~skers  2008-07-07 20:45:56  host: host-89-228-87-114.olsztyn.mm.pl

    heheh trafna riposta ;)

  • 0

    4. ~  2008-07-07 21:05:52  host: p09-05.opera-mini.net

    Wow nawet sagema czesciej ogladali niz ajpona :D

  • 0

    5. ~Marcel  2008-07-07 21:53:18  host: 86-98-n1.acn.waw.pl

    Ciekaw jestesm jak bedzie wygladało podsumowanie czerwca jesli chodzi o sprzedaz telefonów komórkowych w Vobis.

  • 0

    6.  2008-07-07 21:56:32

    Marcel: top vobisu opublikowalismy tylko dwa razy. Naszym zdaniem to cos mocno naginaja rzeczywistosc.

  • 0

    7.  2008-07-07 22:46:19

    Dejwid a ty do ktorej grupy się zaliczasz?

  • 0

    8.  2008-07-07 23:16:10

    ja jestem dużym chłopcem i nie ma mnie na liście :] http://www.mgsm.pl/katalog/mwg/atomlife/

  • 0

    9. ~ziomek13  2008-07-08 05:54:15  host: aclu245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ty 10,zdaje mi sie ze kojarze twoje wpisy tutaj (tepy jestes ze szok) wiec lepiej downie nie odzywaj sie bo w dupie byłes gowno widziales Nokia to telefony dla normalnych ludzi bez kretynstw typu deformator jak w SE

  • 0

    10. ~  2008-07-08 08:02:30  host: chello089078090066.chello.pl

    Nokia i SE to świetne telefony. Każda sójka swój ogonek chwali.

  • 0

    11.  2008-07-08 08:32:00

    I znów batalia Nokia vs. SE. Po co to komu? Mnie natomiast zastanawia fakt, iż N73 i K800i są tak wysoko na liście. Dostepne już od 2 lat i nadal są na nie chętni. To zapewne przez to, że teraz opy sprzedają je za 1zł i ostro promują. Z ciekawości zapytam kogoś, kto niedawno nabył K800i u opa, jaka była data produkcji jego telefonu. Wydaje mi się bowiem, że te modele już nie są produkowane.

  • 0

    12. ~oxygene  2008-07-08 08:33:46  host: host86-147-125-156.range86-147.btcentralplus.com

    a gdzie jest K750i? :)

  • 0

    13.  2008-07-08 11:22:19

    Ciekawe, że N95 jest na pierwszym miejscu a N95 8GB nawet nie zmieściła się w dziesiątce :) Z ciekawości zapytam - na które miejsce zleciał nieśmiertelny na liście model N70 Nokii? :))

  • 0

    14. ~bubu  2008-07-08 14:39:59  host: doh32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    widzę, że LG się pojawiło :) to bardzo dobrze, sam mam LG, a dokładniej Shina i bardzo dobrze mi służy :) no i mojej dziewczynie się podoba, cały czas się w nim przegląda ;)

  • 0

    15. ~star  2008-07-08 22:37:19  host: akn171.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No mój telefonik dopiero na 9 pozycji ??? mam nadzieje ze w nastepnym zestawieniu podskoczy wyzej bo dla mnie warty jest 1-szego miejsca.

  • 0

    16. ~rinki  2008-07-08 23:52:55  host: abem248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    o aż dziwne że Shine nie na 1 miejscu ,bo od kąt pojawiły się te telefony to co się nie obejrzę jak gdzieś dzwoni ,to każdy Shina wyciąga

  • 0

    17. ~luki  2008-07-09 18:29:06  host: abfk68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bubu widzę, że twoja dziewczyna robi dokładnie tak jak moja ,no nie mogę :)ona też się w tym Shine przegląda,haha te kobiety

  • 0

    18. ~franek  2008-07-10 12:13:03  host: nat-mo5.aster.pl

    A ja myślę, że przeglądanie telefonów w serwisie dotyczy większej ilości użytkowników niż tych przymierzających się do kupna i dlatego takie statystyki. W tej chwili więcej osób wybierze nowe SE czy nokie z serii N (jeśli oczywiście go stać) niż SonyEricsson K550i albo Nokię 3110c. Dlatego myślę że to zestawienie oddaje realną ilość danych modeli a nie ostatnio zakupionych. Zestawienie sprzedaży aparatów w vobisie nie wydaje mi się naciągane, chociażby dlatego że nie może być porównywane z ofertami operatorów GSM, a w tym zestawieniu jak najbardziej telefony proponowane za 1zł są dość wysoko

  • 0

    19. ~szondi  2008-07-10 22:45:13  host: abeb101.neoplus.adsl.tpnet.pl

    szkoda że dopiero 10 miejsce ,bo dobry telefon z tego Shine ,kolega ma ,nie narzeka ,super zdjęcia robi,a rolka to super sprawa

  • 0

    20. ~szondi  2008-07-15 02:15:47  host: abed98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja tam mam Shine ,i wszystko jest rewelka ,jest on wart swojej ceny :)

  • 0

    21. ~gość  2008-07-18 18:19:54  host: abfk211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no pewnie że jest wart swojej ceny ,panel jak lusterko dobre zdjecia i wiele innych ciekaych opcji

  • 0

    22. ~gość  2008-09-26 16:40:31  host: tor-proxy.trit.net

    dokładnie zgadzam sie w 100% z tą opinią

Dodaj swoją opinię