Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TOP10 GTI w marcu

TOP10 GTI w marcu

WitekT 1 Kwietnia 2008 16:19

0 0
GTI, dealer Orange, opublikował listę 10 najlepiej sprzedających się telefonów w marcu.

GTI (post-paid, Orange)

1. Nokia 6300
2. Nokia 3110 classic
3. LG KE970 Shine
4. Samsung SGH-C300
5. Motorola KRZR K1
6. Samsung SGH-C450
7. Nokia E51
8. Nokia 5200
9. Samsung SGH-L760
10. Samsung SGH-E250

Lutowe TOP10 GTI publikowaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: GTI     

Dodaj do:
w sumie: 9
  • 0

    1. ~Tylko Play!  2008-04-01 16:31:42  host: server2.subtech.pl

    Ale szajs. w Play to malo który telefon by si utrzymal - sa za slabe.

  • 0

    2.  2008-04-01 16:45:28

    Czemu nikt nie usuwa takich powalonych komentarzy? Może po prostu jest ich za dużo i szkoda czasu :( LG Shine na 3.? nieźle :)

  • 0

    3.  2008-04-01 17:00:09

    2, wiklef - usunięte - tylko chwila i robi się śmietnik :/

  • 0

    4. ~plej po młotek!  2008-04-01 17:49:26  host: 80.51.91.252

    ujdzie :D

  • 0

    5.  2008-04-01 18:33:04

    telefony nie są takie złe na tej liście.. albo to primaaprilisowy żart albo nieszczęśni klienci Orange postanowili zaszaleć na święta i przepłacili

  • 0

    6. ~  2008-04-01 20:46:33  host: f142-202.opera-mini.net

    Tez tak uwazam

  • 0

    7. ~  2008-04-01 21:39:39  host: nat-go4.aster.pl

    widac znow prymitywizm komentarzy uzytkownikow Play (patrz wypowiedz 1...), no coz nie kazdy dojrzal, by miec telefon. Admini, moze by jakos ograniczyc rozne smieci na forum np. 1 uzytkownik moze maksymalnie 5 razy sie wypowiedziec na konkretny temat, albo inne ograniczenia. Choc wiadomo, net nie powinien byc cenzurowany, ale jak niektorzy ... probuja cos pisac ..., to chyba trzeba na nich znalezc jakis sposob... Pozdrawiam, a co do sprzedazy tych komow, fajnie, ze jest wsrod tych fonow kilka modelow Nokii.

  • 0

    8. ~  2008-04-01 22:48:51  host: p03-05.opera-mini.net

    #7 popieram

  • 0

    9.  2008-04-02 11:20:36

    ~Tylko Play! - moja żona ma 6300. Jest to bardzo dobry telefon. Szajsu może Ty używasz.. BTW - co za telefon masz do codziennego korzystania?

Dodaj swoją opinię