Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TOP10 GTI w maju

TOP10 GTI w maju

sirmark 6 Czerwca 2008 11:23

0 0
GTI, dealer Orange, opublikował listę 10 najlepiej sprzedających się telefonów w maju.

GTI (post-paid, Orange)

1. Nokia 6300
2. Samsung SGH-E250
3. Nokia 3110 classic
4. Samsung SGH-C300
5. Samsung SGH-J700
6. Sony Ericsson W200i
7. Nokia E51
8. Samsung SGH-L760
9. Motorola KRZR K1
10. Nokia 2610

Kwietniowe TOP10 GTI publikowaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: GTI     

Dodaj do:
w sumie: 8
  • 0

    1.  2008-06-06 11:32:49

    Od razu widać co potrzeba ludziom, prostego telefonu a nie wodotrysków...

  • 0

    2.  2008-06-06 11:33:50

    MvT: no ale nie ma sie co dziwic, w koncu najwiecej sprzedaje sie tego co jest masowe i tanie

  • 0

    3.  2008-06-06 11:35:45

    A czy to źle? Jestem obrońcą low-endu :) Te telefony mają nierzadko funkcje high-endu sprzed roku.

  • 0

    4.  2008-06-06 11:48:39

    Czego chcecie nokia 6300 to telefon wystarczający wielu użytkownikom. Wyświetlacz extra, mp3, karta pamięci, aparat 2.0, EDGE... po co więcej?

  • 0

    5.  2008-06-06 12:02:26

    MvT: ale ja nigdzie nie mowie, ze zle. Dla mnie liczy sie, ze klient ma wybor.

  • 0

    6. ~ja  2008-06-06 14:07:27  host: abub190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dobry sprzedawca wciśnie wszystko

  • 0

    7.  2008-06-06 15:20:36

    Czy 6300 albo E51 to low end, to nie powiedzialbym. Chyba raczej middle class :)

  • 0

    8. ~  2008-06-06 15:46:00  host: p04-10.opera-mini.net

    #6 czy Ty nie rozumiesz,i wielu innych,że nie każdy potrzebuje telefonu z bajerami i gadżetami?

Dodaj swoją opinię