Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TOP10 GTI w lipcu

TOP10 GTI w lipcu

WitekT 3 Sierpnia 2007 13:04

0 0
GTI, dealer Orange, opublikował listę 10 najlepiej sprzedających się telefonów w lipcu.

GTI (post-paid, Orange)

1. Samsung SGH-E250
2. Nokia 6103
3. Motorola W375
4. Nokia 5200
5. SonyEricsson W200i
6. Nokia 2610
7. Samsung SGH-C300
8. Nokia N70
9. Nokia E65
10. Samsung SGH-X510

Czerwcowe TOP10 GTI publikowaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: GTI     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    21. ~r  2007-08-04 11:46:37  host: chello084010106085.chello.pl

    chć w sumie Orange jest dla lubiących płacić więcej więc to wszystko mnie nawet mało dziwi.

  • 0

    22.  2007-08-04 12:05:02

    @10-Szalony, czy wszystkich klientów Orange uważasz za idiotów, którzy nie potrafią liczyć?

  • 0

    23.  2007-08-04 12:21:18

    Są tacy ludzie, którzy kosztem telefonu wolą dostać więcej minut czy darmowych rozmów. Dajmy na to, że ma abonament 50zł i zamiast brać Nokii np. 5200 woli 2610 w zamian za dodatkowe 100 minut co miesiąc. Tak jest naprawdę, bo znam takich ludzi.

  • 0

    24. ~r  2007-08-04 12:29:58  host: chello084010106085.chello.pl

    #23:żeby dostać dodatkowe usługi musisz zrezygnować z telefonu. Nie ma takiej opcji, że dostaniesz i telefon i dodatkowe usługi

  • 0

    25. ~  2007-08-04 12:50:44  host: gqz26.internetdsl.tpnet.pl

    S!D tez zes wyjechal, o malo nie spadlem z krzesla ze smiechu hehZ to jest normalne ze na poczatku dzialalnosci nie ma przychodow sa tylko inwestycje. chyba ze jestes firma krzak i sadzisz krzaczki z odnuzek :D druga sprawa dotyczy tego ile plus i reszta sa na rynku i ile lat pracowali na tych klientow a play w tak krotkim czasie i tak nalapal duzo wiary, zobaczymy za 10 lat jak juz w play sie ustabilizuje, jesli tak dalej bedzie to bedzie pierwszy pod wzgledem liczby wiary w sieci.

  • 0

    26. ~radziu  2007-08-04 12:55:22  host: gqz26.internetdsl.tpnet.pl

    zreszta jak orange moze sprzedawac tak drogo tel? sam z400 w play kosztuje w abo 30zl 99zyli a w orange w 35zl abo kosztuje 1199 przeciez jak oni kupuja hurtowo tel po kilka tys sztuk to maja je po ok 400 zl wiec to sie nazywa kradziez w bialy dzien to co robi orange.

  • 0

    27. ~mike278  2007-08-04 13:39:53  host: xdsl-10361.walbrzych.dialog.net.pl

    i widac jak znasz oferte. lubie takich zaperzancow, co nie wiedza a sie madrza. nie bronie orange bo oferte terminali ma slabawa. przyznam to jako abonent. ale mozna dostac i uslugi i terminal. kwestia odpowiednich negocjacji w propozycji, a nie rzucanie sie na pierwsza oferte. co wiecej to podejrzewam dziala w kazdej sieci ze jak umiesz dyskutowac to dostaniesz wiecej. a twoje teksty zywo przypominaja mi wypowiedzi zwolennikow np nokii czy alcatela (wstawic dowolna marke) i stwierdzenie dlaczego? bo tak. bo najlepsze. a tu zle. co do playa. oferta nie dla wszystkich bo kazdy waper na dzisiaj wysmieje ja definitywnie. wiem po sobie co mi po dzwonieniu o 30 groszy taniej, jak za przesyl zaplace 5 czy 10 razy drozej. co tobie po terminalu 3g jak go uzywasz do sluchania mp3, dzwonienia czy chwalenia sie przed znajomymi funkcjami KTORYCH NIE UZYWASZ bo za drogo. takich playersow znam.

  • 0

    28. ~radziu  2007-08-04 15:13:42  host: gqz26.internetdsl.tpnet.pl

    dobra zgodze sie ze internet maja drogi dlatego tez kozystam z iplusa ;] a co do orange to oni ci nic wiecej nie dadza chyba ze w sieci bo nie slyszalem zeby jeszcze komus zaproponowali dodatkowe min po za siec. orange jest siecia rodzinna jak masz wszystkich w orange ale ja nie lubie ograniczen... wiec to jest kwestia indywidualna jaka siec sie oplaca.

  • 0

    29. ~mike278  2007-08-04 15:35:30  host: xdsl-10361.walbrzych.dialog.net.pl

    ano mam. i jestem leniwy troche. ;) nie chce mi sie tanczyc z 2 terminalami albo przekladaniem kart. mam stalke a mimo to potrzebne mi ok 20-30 mB miesieczenie. czasem mniej praktycznie nigdy wiecej. ot poszperac na paru forach wapowych, telepolis, sprawdzic pociag czy allegro. w play by mnie to zzarlo. cale abo 100 pln tylko na to by szlo. bonus by moze zostawal na reszte. nie bede przeplacal. zeby nie bylo ze chwale orange. dosc ciekawe wyglada teraz simplus, ale to promocja. no i brak polaczen no limit na 3 numery. a tyle potrzebuje. nie odzegnuje sie ze nigdy nie skorzystam z uslug play bynajmniej. na dzien dzisiejszy po prostu mnie orange wychodzi najtaniej. a co do terminali. korzystam ktorys raz z propozycji. jak oferta nie zadowala wystarczy poczekac.kiedys skorzystalem na numerze zony z upustu 100 pln na terminal jako usluge. do tego punkty profit i terminal zamiast 300 kosztowal 49 pln czy cos kolo tego. mozna jak sie umie czlowiek potargowac. ;)

  • 0

    30. ~www  2007-08-04 15:40:53  host: aaxk143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    panowie w orange jest jedna zasada na przedłuzanie umowy czym dluzej w sieci tym miej dostajesz wiem bo pracowalem np. klient podpisuje um na 12 m w starej ofercie jednej idei i moglem mu dac pr50(125 min do orange i stacj) a po roku juz tylko 3 mies !!!ORANGE JEST SMIESZNE I NIE POLECAM WSZYSTKICH KLIENTOW NABIJAJA W BUTELKE! DRUGA MATKA TEPSA SIE ZROBILI I LEPIEJ NIESTETY NIE BEDZIE I NIE ZAPOWIADA SIE ZEBY BYLO !POZDRO

  • 0

    31.  2007-08-04 15:57:39

    www a dlugo tam sprzatales??

  • 0

    32.  2007-08-04 16:01:25

    kazdy, ale to kazdy przatrzy prz przedluzaniu umów na zysk wypracowany z klienta. Znam ludzi którzy otrzymali 40%rabaty na 12mcy, 5bezpł nr na 24mce, i pakiet sms 12mcy z telefonem k800i za 1 zł., a znam takich co w tym samym abo dostali 15%rabatu tylko. klient po niżej średniej dochodu nie dostanie lepsej oferty niz klient z drogi, a opy swiadomie ryzykuja jego utrate. wola zaryzykowac niz doplacic.

  • 0

    33.  2007-08-04 16:06:58

    25. czytaj ze zrozumieniem. popatrz na przyrost abonentow w okresie od wejscia playa do teraz. porownaj to i powiedz mi gdzie ten play robi furore skoro wcale nie zdobywa wiecej abonantów niz pozostali. pozycja na rynku o ktorej mowisz w przypadku wiekszosci dziala na niekozysc bo jak to mowicei "swiadomi" spiepszaja do plusa... i ile "swiadomych' jest?? To, że jest nowy to powinno mu pomoc na samym poczatku zdobyc klientów. a play lajt to zmiana toku wizerunku potencjalnego klienta bo dostrzegli swoj blad i kieruja oferte nie do samych dochodowych klientów (ktorych w masowce brak) tylko do kazdego by zwiekszyc ilosc klientow.

  • 0

    34. ~mike278  2007-08-04 16:57:11  host: xdsl-10361.walbrzych.dialog.net.pl

    ad 30 tak nie do konca. jeden z moich numerow ktorymi sie zajmuje. jedna idea uslugi przy abo 50 to pr50 i si 50. po roku zjazd na ji25 i propozycja pr20 i si 20. w obu przypadkach na rok. za 2 gim razem oferowali jeszcze rachunek szczeg. ale na 3 czy 6 miesiecy. nie bralem bo i na diabla to. potem pamietac zeby wylaczac? do sida, normalne ze srednia rachunkow swoje robi, i to w kazdej sieci. w orange o ile pamietam bierze sie z ostatnich 3. a co do ofert utrzymaniowych ogolem to w kazdej sieci oferuja coraz mniej. istnieja reguly typu inflacja, wieksze koszty i spadek cen pomimo to. a spadek = brak dotacji. odchodzi sie od tanich, dobrych terminali na korzysc tanich uslug. w koncu opy oferuja uslugi a nie telefony. nie ma problemu. kto chce idzie do marketu bierze telefon za gotowke czy na raty i relatywnie wychodzi go taniej. niskie abo, sporo uslug. da sie? da.

  • 0

    35.  2007-08-04 17:10:01

    mike: a dokladniej nie srednia rachunków tylko zysku z klienta. jeden klient moze dzwonic tylko noca po 3h ciagle do sieci. inny moze w szczycie poza siec dzwonic po 10 sek. obaj moga miec rachunek po 300zł, ale gwarantuje ci, ze nie dostana rownej propozycji.

  • 0

    36.  2007-08-04 17:35:34

    Ping- jasne ze nie :) To była taka przenośnia... Jednak naprawdę mam wrażenie że akurat w Orange jednak największa część klientów jest "nieświadoma". Pozdrawiam i nie miałem zamiaru nikogo obrażać :)

  • 0

    37. ~mike278  2007-08-04 20:45:00  host: xdsl-10361.walbrzych.dialog.net.pl

    no uogolnilem troche. :) szalony, towinaery. :P

  • 0

    38. ~radziu  2007-08-05 14:40:41  host: apn-100-189.gprsbal.plusgsm.pl

    mike278 ale teraz malo kto ma czas sie targowac, kazdy patrzy na to co jest w ofercie i bez pakietow. Co do programow lojalnosciowych to oni patrza nie ile wydajesz tylko glownie ile masz pol przychodzacych i ile w takim razie na tobie zarabiaja, wiec to prawda ze moze byc kilka osob placacych po 300zl za rachumki ale np tylko jedna z nich dostanie w miare oferte.

  • 0

    39. ~radziu  2007-08-05 14:43:50  host: apn-100-189.gprsbal.plusgsm.pl

    a codo abo 30zl to nie bylo spowodowane tym ze play przejzal na oczy tylko tak mialo byc i to bylo zaplanowane juz na samym poczatku, taki trik marketingowy ;]

  • 0

    40. ~  2007-08-05 14:44:30  host: apn-100-189.gprsbal.plusgsm.pl

    sorki za codo ale mi spacja nie zawsze zadziala..;/

Dodaj swoją opinię