Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TomTom On-Street Parking ułatwi nam parkowanie w Warszawie i Łodzi

TomTom On-Street Parking ułatwi nam parkowanie w Warszawie i Łodzi

msnet 9 Lutego 2018 10:25

0 1

tomtom on street parking

Usługa TomTom On-Street Parking dostępna jest w 100 miastach Europy. Można z niej także korzystać w Warszawie oraz Łodzi.

TomTom On-Street Parking jest skierowaną do kierowców usługą pomagającą w znalezieniu miejsca parkingowego. Podaje ona kierowcom prawdopodobieństwo znalezienia miejsca parkingowego na ulicy, a także informacje o średnim czasie poszukiwania. TomTom On-Street Parking wskazuje miejsca parkingowe w miastach oraz lokalizacje, w których są one bezpłatne. Od teraz usługa jest dostępna dla stu miast Europy, w tym także Warszawy i Łodzi.
Usługa TomTom On-Street Parking uzupełnia istniejący serwis informacyjny Off-Street Parking. Jest on oferowany klientom OEM i Enterprise, a także za pośrednictwem interfejsu programowania aplikacji (API) w portalu developer.tomtom.com/on-street-parking.

TomTom On-Street Parking pomaga kierowcom zachować spokój i zminimalizować stresujące chwile związane z parkowaniem, a także oszczędzić czas i pieniądze - powiedział Ralf-Peter Schäfer, VP Traffic and Travel w TomTom. Uwzględniając w usłudze 100 najważniejszych europejskich miast, pomagamy poprawić ich mobilność.

Źródło tekstu: TomTom     

w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-87-62.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jaka jest maksymalna szybkość Internetu (download), z którego najczęściej korzystasz?

Szybkość polskiego Internetu na tle świata według Speedtest.net

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet