Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tomasz Zadroga na czele RN Polkomtela

Tomasz Zadroga na czele RN Polkomtela

sirmark 22 Września 2008 23:58

0 0
Na dzisiejszym posiedzeniu Rady Nadzorczej Polkomtela dokonano wyboru przewodniczącego Rady. Na jej czele stanął Tomasz Zadroga, rekomendowany przez PGE (Polska Grupa Energetyczna).

Tomasz Zadroga pełni także funkcję prezesa zarządu Polskiej Grupy Energetycznej. Wcześniej był członkiem zarządu i dyrektorem finansowym w spółce Inter Cars.


Źródło tekstu: Polkomtel     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~J  2008-09-23 00:24:20  host: 219.210.200.89.otvk.pl

    @sirmark: Zapytaj Witka o tę promocję doładowań Polkomtela +20% do 26 września, czy dotyczy także zdrapek, czy tylko elektronicznych, tak jak bywało dawniej?

  • 0

    2.  2008-09-23 00:51:05

    #1. co mam pytac, sam powiem. dotyczy to zasilen elektronicznych obslugiwanych przez Blue Media, czyli to co np. jest u nas.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet