Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tomasz Szopa nowym członkiem zarządu Netii

Tomasz Szopa nowym członkiem zarządu Netii

WitekT 21 Listopada 2013 19:38

1 4

21. listopada rada nadzorcza Netii powołała Tomasza Szopę na stanowisko członka zarządu oraz dyrektora generalnego rynku klientów indywidualnych. Nominacja będzie skuteczna z dniem 3. lutego 2014 roku.



Tomasz Szopa posiada wieloletnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej, a jego umiejętności sprzedażowe i menedżerskie były kształtowane w sektorze FMCG. W latach 2010-2012 pełnił funkcję Dyrektora Rynku B2B-SOHO i Klientów Indywidualnych w Centertelu dla całej Grupy Telekomunikacji Polskiej. Wcześniej, w latach 2001-2005 pracował w w tym samym telekomie jako dyrektor biura ds. salonów własnych i franczyzowanych i biura rozwoju strategii sprzedaży. W latach 2005-2006 był dyrektorem ds. zarządzania kanałami B2B-SOHO i rynku klientów indywidualnych w Telekomunikacji Polskiej.




W latach 2007-2010 prowadził własną działalność gospodarczą w spółkach Ogólnopolskie Centrum Finansowo Ubezpieczeniowe S.K.A., GRP Recar Sp. z o.o. oraz Get Sp. z o.o. W latach 1995-2001 był zatrudniony w spółce Frito-Lay jako Kierownik dywizji południowej oraz krajowy kierownik sprzedaży d/s dużych klientów. W latach 1994-1995 pracował jako regionalny przedstawiciel sprzedaży w spółce Żywiec. Bezpośrednio przed rozpoczęciem współpracy z Netią pełnił funkcję członka zarządu w spółce Hoven, dostawcy kompleksowych rozwiązań z zakresu techniki solarnej i odnawialnych źródeł energii.

Tomasz Szopa ma 43 lata, jest absolwentem Wydziału Nauk Społecznych - Uniwersytetu Śląskiego. Ukończył także studia podyplomowe w zakresie finansów dla kadry zarządzającej na Uniwersytecie Śląskim.

Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:

Tagi: netia | tomasz szopa

w sumie: 16
  • 0

    1. ~  2013-11-21 19:44:11  host: 87-205-61-43.adsl.inetia.pl

    o tak, gość od czipsów to coś czego Netia potrzebuje. W końcu tam tylko chyba handlu nie outsourcują...

  • 1

    2. ~Nick  2013-11-21 19:47:56  host: 92.60.132.22

    ...oraz dyrektora generalnego rynku jlientów indywidualnych - jilentom to pewnie lotto, kto napycha kieszenie.

  • 1

    3. ~;;;789  2013-11-21 19:51:22  host: 87-205-231-207.adsl.inetia.pl

    Kolejny wytresowany szczur.

  • 0

    4. ~  2013-11-21 19:59:04  host: 77-255-43-90.adsl.inetia.pl

    członka zarządu oraz dyrektora generalnego rynku jlientów rynku klientów

  • 0

    5.  2013-11-21 20:05:15

    Błąd poprawiony, dzięki! :-)

  • 0

    6. ~zenek  2013-11-21 20:13:44  host: 178-37-45-119.adsl.inetia.pl

    ja odchodzę z netii na pewno. Dla abonentów na BSA nie oferują nic ciekawego i tak już jest od lat

  • 0

    7. ~  2013-11-21 22:06:49  host: 77-255-11-152.adsl.inetia.pl

    @6 - mnie u nich rażą odnawiające się umowy, które wprowadzili jakiś czas temu. Szkoda, wcześniej była wolność wyboru - nie dość, że przechodziło ci na starych warunkach na czas nieokreślony, to jeszcze mogłeś brać promocje dla nowych klientów będąc ich abonentem. Teraz to jakiś żart.

  • 0

    8. ~m  2013-11-21 23:57:46  host: 112-152.echostar.pl

    Czy to rodzina Artura 'dwie szopy' Jacksona?

  • 0

    9. ~Ram  2013-11-22 07:27:35  host: 192.166.203.130

    Tomek powodzenia! Super gość pracowałem z nim

  • 0

    10. ~K  2013-11-22 07:57:14  host: host31-42-29-169.tvkdiana.pl

    Szacunek dla gościa - zaczynał jako przedstawiciel handlowy i zaszedł wysoko. Chyba nie jest osobą z układów partyjnych jak Oliwa-Piotrowska.

  • 0

    11. ~mz  2013-11-22 09:27:54  host: 212.160.172.70

    Tomek, gratulacje i powodzenia! Również pracowałem z Tomkiem. Świetny manager.

  • 0

    13. ~nn  2013-11-22 23:25:50  host: 148.28.ftth.classcom.pl

    Tomek to jest Lider, nie tylko świetny manager! Zyskaliście cennego członka Zarządu, o wyniki Jego pracy jestem spokojna - też miałam przyjemność z Tomkiem pracować. Powodzenia!!!

  • 0

    14. ~  2013-11-22 23:35:16  host: n08-05-08.opera-mini.net

    Wszyscy pracowaliśmy z Tomkiem, radujmy się.

  • 0

    15. ~ktoś kto  2013-11-24 17:10:08  host: 194.42.110.4

    Będzie jak z Przemysławem B. który był dyrektorem B2C i SOHO w TP, przyszedł do Netii na stanowisko dyr. B2C "po pracował" rok i każdemu przyszedł komunikat na skrzynkę "Przemysław B. postanowił kontynuować karierę po za Netią".

  • 0

    16. ~-op  2013-12-05 16:08:55  host: btv112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dajmy sie mu wykazać. Zaczniemy wyrażać opinie negatywne jak okaże sie beznadziejny. Ja jestem dobrej myśli.

  • 0

    17. ~PAKO  2014-07-15 22:33:35  host: sub250-96.elpos.net

    Czy Pan Członek Zarządu , wie jak są traktowani jego "Klienci indywidualni" przez tzw. konsultantów - po trzy godzinnej próbie dodzwonienia się do konsultanta - uzyskałem informację, że Pani "ponagli" - internetu nie mam od 11.07.2014 - co tu można ponaglać? O pytanie o dane kontaktowe osób przełożonych ,które mogą pomóc w zaistniałej sytuacji - zasłania się " ustawą o ochronie danych osobowych" ,
    Po zgłoszeniu przyjechał "Serwisant" - 12.07.2014 ( sprawdził czy zgłoszenie jest zasadne) - stwierdził, że zgłoszenie jest skierowane do właściciela łącze TP S.A. i oni to naprawią ( na usunięcie awarii jest 48 godzin) - dzisiaj w kolejnej sesji z P. Konsultant- słyszę o ponagleniu- "KPINA "-TO JEST ZBYT WĄTŁE OKREŚLENIE DLA DZIAŁAŃ ZESPOŁU PANA CZŁONKA - OD KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH,---STAŃ PANIE CZŁONKU NA WYSOKOŚCI POWIERZONYCH ZADAŃ.
    Z poważaniem M.L.

Dodaj swoją opinię