Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tomasz Kot reklamuje bzzzprzewodowy router

Tomasz Kot reklamuje bzzzprzewodowy router

WitekT 23 Kwietnia 2010 14:10

0 0
24. kwietnia ruszy kolejna kampania reklamowa Netii z Tomaszem Kotem w roli... muszej. Klienci w ramach towarzyszącej jej oferty otrzymają router Wi-Fi za złotówkę.





Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 1

    4. ~krogulec99  2010-04-23 14:49:40  host: 77-253-251-130.adsl.inetia.pl

    http://osnews.pl/asmax-lamie-licencje-gpl/

  • -1

    5. ~luki  2010-04-23 16:31:35  host: 093105054170.swiecie.vectranet.pl

    zmienią sobie linię cyfrową na analogową bez podania przyczyny, wszystko w ramach "podnoszenia jakości usług" :D a za router to już nie łaska zwrócić. Przysyłają fakturę raz na 3 miesiące wielce zaskoczeni nieterminowymi płatnościami. Sam proces zdobywania informacji o rodzaju łącza to 2 dni dzwonienia zanim robot przekieruje rozmowę do kogoś kompetentnego. Powinno być "netia dla ludzi o mocnych nerwach". Dużo wyższa jakość obsługi jest u konkurencji a związek Tomasza Kota z netia za 1 lub 2 nadszarpnie jego wizerunek ale jak wiadomo nie pierwszy raz udaje durnia za pieniądze. Wrodzony talent

  • 0

    6. ~xxx  2010-04-23 17:03:33  host: 91.146.192.9.ip.abpl.pl

    Ta netia to jakaś parodia. Wersja demo Orange Freedom

  • 0

    7. ~JimNick  2010-04-23 17:09:47  host: 82.139.163.154

    Mam pytanie ile kosztuje 1Mb w BSA i LLU, w neti.

  • 0

    8. ~Wkurzony  2010-04-23 17:50:01  host: 109.243.113.22

    Taaaa... 20 kwietnia zamówiłem net. Na stronie obiecują kontakt w sprawie umowy w ciągu 12 godzin. Dziś jest 23 kwietnia i jakoś nikt nie zadzwonił. Jak mają taki szybki net, jak obsługę klienta, to ja dziękuję...

  • 0

    9.  2010-04-23 18:24:37

    Organizacja ochrony zwierząt będzie musiał się bliżej przyjrzeć temu routerowi skoro jest on taki szkodliwy.

  • 0

    10. ~Jerry  2010-04-23 19:49:44  host: 77-253-75-210.adsl.inetia.pl

    Od czterech lat jestem posiadaczem łącza z Netii i muszę szczerze powiedzieć że jestem bardzo zadowolony z ich usług. Problemów z łączem jak do tej pory nie miałem żadnych a jak już zniknął mi kiedyś sygnał na modemie to pan z obsługi technicznej profesjonalnie przeprowadził mnie krok po kroku przez wszystkie techniczne zawiłości. Obecnie mam od nich właśnie 4Mb z routerem z reklamy i obiektywnie stwierdzam że jest super.Router mam podłączony do "blaszaka" a wtym samym czasie dzieciaki mają neta na laptopie i Noki E51 Osobiście bardzo polecam i firmę i sprzęt.

  • 0

    11.  2010-04-23 19:57:05

    Netia przejęła Tele 2 i to jest dla mnie najlepszą rekomendacją dla tej firmy :)).Poza tym jaki jest upload w Netii?Bo na podstawie zebranych opinii nie większy niż 30-50 kb/s.To na radiówce mam 300-400 kb/s.I wszystko jasne.

  • 0

    12. ~z  2010-04-23 21:36:43  host: 87-205-52-131.adsl.inetia.pl

    a jaki upload ma być? Wszystko działa ok, w zalezności od posiadanej opcji. Dla mojego 1Mbps jest to 32kBps czyli 256 kbps i tyle właśnie mam. Z tego co wiem u innych też jest ok (dla 6Mbps powinno być 512kbps, a dla 10 i 20 Mbps bodajże 1024kbps). nie wiem skąd masz te złe opinie

  • -1

    13. ~DJ1910  2010-04-23 23:53:57  host: staticline54034.toya.net.pl

    Kolega TOMS @11 niech sie nauczy różnicy między kilobajtami a kilobitami to dopiero będzie mógł z nami dyskutować :)

  • 0

    14.  2010-04-24 02:15:58

    Przecież piszę o kilobitach cały czas.Czyżby kłopoty ze wzrokiem?

  • 0

    15. ~aaaa  2010-04-24 10:05:33  host: 83-238-225-233.adsl.inetia.pl

    6. ~xxx chyba troche przesadzasz

  • 0

    16. ~do 15  2010-04-24 15:01:40  host: 178-36-19-28.adsl.inetia.pl

    Ustawiony tryb interleaved dzięki któremu mam ping 90 ms przez co strony wczytują się wolniej niż na neostradzie 512 kb (mam 1 mb/s) według etlinka do centrali mam 900 metry. Attenuation (Upstream) 3.8 Attenuation (Downstream) 4.1 Noise Margin (Downstream) 36.5 Noise Margin (Upstream) 35.6. Przy takich parametrach tryb interleaved z pingiem 90 ms gdzie na neo miałem ping 10 ms do serwera wp. Niech ten swój internet w cztery litery wsadzą.

  • 0

    17. ~nest  2010-04-24 21:13:35  host: 77-253-242-63.adsl.inetia.pl

    ja wam powiem tak - przez 6 lat użytkownik neostrady - zero problemów z łączem, zawsze prędkość nominowana (ofc zależne od serwera, ale przy dobrym - było max), w przypadku awarii... a zdarzyła się może jedna - na skalę całego śląska - obsługa 10/10 netia ? - przejście z neo 1 mb na netię 2 mb - z trybu fast > na interleaved, prędkość 2 mb - tylko w nocy od ~00:00 do może 15:00 nast. dnia, dalej tragedia, prędkość wahała się między 0,5 mb a 0,7 mb... non stop zrywanie transferu, pingi minimum 200 ms. Piszę w czasie przeszłym, bo już jest jak ma być, zarówno prędkość jak i latencja. Infolinia, serwis koszmar... Netii jeszcze dużo brakuje do konkurowania z TP czy Dialogiem :(

  • 0

    18. ~  2010-04-25 12:13:00  host: ip-94-42-63-223.multimo.pl

    Ale durna reklama...

  • 0

    19. ~wosq  2010-04-25 15:32:17  host: 109.243.243.219

    Netia jest zdecydowanie dziadowska - żadnego kanału HD w swojej kablówce nie mają.

  • 0

    20. ~pol  2010-04-25 15:48:56  host: net206-68.4web.pl