Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tomasz Gniewek będzie odpowiadał za Virgin Mobile w Polsce

Tomasz Gniewek będzie odpowiadał za Virgin Mobile w Polsce

WitekT 13 Kwietnia 2012 13:07

0 0

Szefem Virgin Mobile w Polsce jest Tomasz Gniewek, wcześniej odpowiedzialny m.in. za wprowadzenie i rozwój Carrefour Mova. Zbudowano już sztab managerów, którzy zajmą się marką w naszym kraju, a teraz szukani są pracownicy niższego szczebla - wynika z nieoficjalnych informacji TELEPOLIS.PL.

Wcześniej Media&Marketing Polska pisało, że szefem marketingu został Marcin Wieczorkowski. Z kolei Tomasz Świderek na swoim blogu pisze, że za wprowadzenie do Polski Virgin Mobile odpowiada duńska firma BeMyMobile, która dość aktywnie stara się pozyskać nowych pracowników.




O tym, że Virgin Mobile wejdzie do Polski i będzie działał w sieci P4, szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13. ~  2012-04-13 14:48:06  host: 89-70-32-47.dynamic.chello.pl

    a w polsce nazwa będzie -"Dziewica Mobile" :)

  • 5

    14. ~  2012-04-13 14:52:19  host: cqm45.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ruchoma Dziewica jak już :D

  • -1

    15. ~  2012-04-13 15:02:44  host: z56-03.opera-mini.net

    2 newsy w ciagu dnia... Wakacje macie czy co??? Piszecie o jakis przeciekach a czemu nie opiszecie o no limit w orange??? Rozumiem ze ladna pogoda i chce sie robic inne rzeczy niz pisanie newsow ale moglibyscie chociaz udawac ze cos robicie

  • 0

    16. ~edek  2012-04-13 16:17:27  host: 217.116.100.231

    na Ruchliwa Dziewice sporo ludzi by polecialo ;-)

  • 0

    17. ~lord  2012-04-13 16:24:51  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    będzie jakaś lipa

  • 0

    18. ~  2012-04-13 16:27:16  host: 193.201.36.34

    a co na to Branson?

  • 0

    19. ~pabloki  2012-04-13 17:37:03  host: apn-95-41-142-99.dynamic.gprs.plus.pl

    Nie wierze w to ze do lipca wystartuja.

  • 0

    20. ~galtom  2012-04-13 22:18:51  host: 213-238-95-179.adsl.inetia.pl

    Pewnie dadza tanie/darmowe rozmowy do VM w UK :-)

  • 0

    21. ~  2012-04-13 22:27:08  host: dqs174.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sam jeden okradłem już tmobaila na 300zł na korzyść orencz

  • 0

    22. ~Lord  2012-04-13 23:21:56  host: adhc28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "Pacze" na ceny Virgin Pre Paid w UK i płacze:)) Ja wiem ze są promocje itp. ale standardowa cena za minute w wysokości 26pi to 1,2zł za minute :)) Dają bonusy po doładowaniu typu free text, ale np. wersja free text i 1gb przy doladowaniu 15 funtów wychodzi blado z no limits w Polsce za 79zł. Normalnie wiem skąd sie podejścia do biznesu w Plusie uczą :))) Z drugiej strony czepiam sie 26pi - jak dla angoli to jak dla nas 26groszy. A sami płacimy średnio 29 groszy za minute :))) W UK cenniki podstawo duzych sieci typu vodafone, virgin, orange itp są bardzo wysokie - prosto i taniej jest u malych wirtualnych sieci. Co jak nasz mbank i 19gr. W Polsce w sumie poza Orange podobnie. Era i Plus mają tragicznie drogo, Play wiadomo taniej ale też zdziera np. nie ma tanich polączeń do eu. http://www.virginmobile.com/vm/genericContent.do?contentId=payas yougo.our.tariff.shop.sm285

  • 1

    23. ~Słoneczny  2012-04-13 23:42:48  host: 89-78-27-96.dynamic.chello.pl

    Coś tam muszą knuć. Nikt nie będzie pchał się z taką samą ofertą.

  • 1

    25.  2012-04-14 10:20:35

    może bedą dodawać do startera po jednej Vinginii?? ;-)))

  • 1

    26. ~aaa  2012-04-14 10:25:20  host: ip-78-30-102-180.free.aero2.net.pl

    @25 nie liczył bym na to...startery szybko by się wyczerpały...

  • 0

    27. ~mtr  2012-04-14 11:13:30  host: 46.77.9.32

    mtr będzie po 3 grosze?

  • 0

    28. ~Słoneczny  2012-04-14 12:10:58  host: 89-78-27-96.dynamic.chello.pl

    @24 Z powodzeniem mogą wejść na rynek ze stawką 27-29gr w podstawie. Wystarczy że ta stawka będzie również do Play i już są konkurencyjni w prepaidzie. Jeżeli będą dobre promocje obniżające koszty to przynęta chwyci.

  • 0

    29. ~  2012-04-14 13:02:35  host: z44-13.opera-mini.net

    28, juz RBM chwycil i jakos nic o nich nie slychac. Ciekawe ilu abonentow maja? Dla 27gr w podstawie nie warto zmieniac operatora i to dzialajacego na Play'u. Musieliby zrobic sd do play i rbm. Oferta nie moze byc lepsza od fresha, bo to bylby dla nich strzal w stope

  • 0

    30. ~Lord  2012-04-14 14:53:19  host: adhc28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie beda robic wojny cenowej. Tak jak Redbull nie robi wojny cenowej na rynku napojów energetycznych - jest tym co ma najwyższą cene, podobnie jest w jego ofercie pre paid (nie jest tańszy od fresha). Tu sie liczy magiczna wartość dodana. Czyli liczenie ze sety tysiecy targetu dla np. darmowych dzwonków czy audiobooków przyjdzie do nas...

  • 0

    31. ~  2012-04-14 15:56:38  host: z25-14.opera-mini.net

    Coś strasznie nudno na portalach telkom. Czyżby to jakaś cisza przed burzą która ma nadejść w poniedziałek?

  • 0

    32. ~Słoneczny  2012-04-15 19:56:25  host: 89-78-27-96.dynamic.chello.pl

    @29 Lepsza to pojęcie względne. Nie każdemu to samo pasuje. Wystarczy, że będzie inaczej skonstruowana i już będzie konkurencyjna. A pole do popisu jeszcze jest spore. Można kombinować z tanimi połączeniami na stacjo w podstawie, można dzielić smsy na sieciowe i pozasieciowe, można wprowadzać bardziej dogodne rozwiązania niż pakiety kwotowe, można wprowadzić ciekawy i przejrzysty program lojalnościowy, tanie połączenia z wybranym numerem z poza sieci, etc.... do wyboru, do koloru.

  • 0

    33. ~walduuuś  2012-04-15 20:46:51  host: public60241.xdsl.centertel.pl

    jak będzie w oparciu o BTSy Playa to dzięki za taką sieć gdzie zasięg bedzie głównie w centrach miast i na niektorych drogach jakieś 40% powierzchni Polaski bardzo optymistycznie patrząc

Dodaj swoją opinię