Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tom Ruhan wiceprezesem w Magna Polonia

Tom Ruhan wiceprezesem w Magna Polonia

WitekT 7 Lipca 2015 14:57

1 4

Rada nadzorcza giełdowej spółki Magna Polonia powołała na funkcję wiceprezesa Toma Ruhana, który jeszcze rok temu był członkiem zarządu Netii odpowiedzialnym przez wiele lat za sprawy przejęć i regulacji.

Zobacz: Zmiany w zarządzie Netii.

Przyjście osoby o takich kompetencjach może sugerować chęć wzmocnienia merytorycznego spółki w związku ze sprawą kary UOKiK nałożonej na czterech operatorów komórkowych za mobilną telewizję. Magna Polonia była właścicielem spółki Info-TV-FM, która wygrała przetarg na mobilny multipleks.
Zobacz: Magna Polonia chce ponad 600 mln zł odszkodowania od czterech operatorów.

Przypomnijmy, że sąd pierwszej instancji uchylił karę UOKiK. Sam Urząd nie podjął jeszcze decyzji w kwestii odwołania się do wyższej instancji.

Zobacz: Sąd uchylił operatorom karę UOKiK za zmowę przy mobilnej telewizji.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: tom ruhan | netia | magna polonia | info-tv-fm | uokik

w sumie: 3
 • 0

  1. ~bolo  2015-07-07 19:15:21  host: 89-68-187-142.dynamic.chello.pl

  nazwisko w Polsce niefortunne (podobnie jak truphone), oby działał nie na szkodę firmy (a netia coś nie ten tego się podobno wiedzie...)

 • 1

  2. ~  2015-07-07 21:03:21  host: user-94-254-198-142.play-internet.pl

  Czy nie uważacie to za dziwne że istnieją ludzie którzy skaczą sobie po stołkach prezesów, zarządów i członków rad przy okazji dostając za to kupę forsy?

 • 0

  3. ~Michu  2015-07-10 12:14:20  host: 93.155.251.10

  Jak w amerykańskim śnie:) były handlowiec z netii zatrudnia w swojej firmie byłego wiceprezesa netii. Ten przykład pokazuje, ze wszystko jest możliwe a handlowcy netii to naprawdę mądre dzieciaki.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-96-198.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet