Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tom Ruhan przewodniczącym ECTA w kolejnej, trzeciej kadencji

Tom Ruhan przewodniczącym ECTA w kolejnej, trzeciej kadencji

LuiN 31 Stycznia 2013 10:18

0 0

Tom Ruhan, członek zarządu i dyrektor ds. prawnych i akwizycji Netii, został po raz trzeci wybrany na przewodniczącego ECTA - największej w Europie organizacji zrzeszającej operatorów alternatywnych i dostawców rozwiązań teleinformatycznych.

ECTA ( European Competitive Telecommunications Association) jest stowarzyszeniem działającym od 1998, którego celem jest wsparcie niezależnych operatorów telekomunikacyjnych w kwestiach dotyczących regulacji, zapewnienia konkurencji i warunków działania nie gorszych, niż operatorzy zasiedziali. ECTA reprezentuje sektor nowoczesnych technik komunikacyjnych przed organami rządowymi i regulacyjnymi oraz stanowi forum wymiany doświadczeń pomiędzy poszczególnymi członkami organizacji.

Wybór Toma Ruhana na Przewodniczącego ECTA na trzecią z kolei kadencję to dowód zaufania członków tej organizacji i wyraz uznania dla roli Toma w kierowaniu tą organizacją - czytamy w komunikacie Netii.
Tom Ruhan pracuje w Netii od 2003 roku. Od 2006 roku jest członkiem zarządu spółki, odpowiedzialnym za kwestie prawne, regulacyjne oraz akwizycje. Wcześniej przez 12 lat pracował w jednej z największych kancelarii prawnych w Polsce, Wardyński i Wspólnicy. Tom Ruhan od ponad 9 lat reprezentuje interesy Netii w ECTA a od 2009 roku zasiada w zarządzie tej organizacji.

Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:

Tagi: ecta | netia | ruhan

w sumie: 1
  • 0

    1. ~r  2013-01-31 20:38:29  host: 89-76-183-130.dynamic.chello.pl

    Czy w związku z tym prawa klientów netii np. do odejścia z sieci będą w większym stopniu respektowane? Bo do tej pory to co wyprawia dział utrzymania klienta to przechodzi ludzkie pojęcie. Bez bata w postaci UKE nie da się nic załatwić.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-126-110.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet