Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tobias Solorz nowym prezesem zarządu Polkomtela

Tobias Solorz nowym prezesem zarządu Polkomtela

sirmark 5 Lutego 2014 15:17

10 19
tobias solorz Rada nadzorcza Polkomtela podjęła uchwałę, zgodnie z którą nowym Prezesem Zarządu Spółki został wybrany Tobias Solorz. Zygmunt Solorz-Żak oraz Wojciech Pytel zakończyli pełnienie swoich funkcji w zarządzie spółki i zostali wybrani przez Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników do rady nadzorczej.



Decyzje te stanowią kolejny istotny krok w kierunku integracji z Cyfrowym Polsatem i uzyskanie jak największych korzyści oraz synergii wynikających z coraz bliższej współpracy obydwu firm.

Kiedy obejmowałem funkcję Prezesa Zarządu postawiłem sobie pewne cele i dzisiaj mogę powiedzieć, że udało się je z sukcesem zrealizować. Przeprowadziliśmy firmę - wspólnie z całym Zarządem - przez najtrudniejszy etap restrukturyzacji po zakupie spółki w 2011 roku i stworzyliśmy fundamenty dla jej przyszłego rozwoju. Przygotowaliśmy również Spółkę do wejścia do Grupy Cyfrowego Polsatu. Mogę ze spokojem przekazać zarządzanie firmą nowemu Prezesowi. Oczywiście cieszę się i jestem szczęśliwy, że mój syn obejmuje tę funkcję. Podczas naszej wspólnej pracy w Zarządzie, Tobias wiele się nauczył i zdobył niezbędne doświadczenie, które niewątpliwie będzie teraz procentowało. Stał się wysokiej klasy menedżerem i jestem przekonany, że świetnie sobie poradzi i poprowadzi firmę ku kolejnym sukcesom. Zarówno jego, jak i cały Zarząd będę teraz wspierał pełniąc funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Spółki. Zacieśnienie współpracy Polkomtelu i Cyfrowego Polsatu oznacza również, że chciałbym aby Dominik Libicki, po zakończeniu transakcji dołączył do Zarządu Polkomtelu i będę go wówczas rekomendował na stanowisko Wiceprezesa Zarządu. - powiedział Zygmunt Solorz-Żak:

W skład rady nadzorczej wchodzą obecnie: Zygmunt Solorz-Żak jako przewodniczący, Heronim Ruta jako wiceprzewodniczący oraz członkowie: Józef Birka, Aleksander Myszka oraz Wojciech Pytel.

Źródło tekstu: Polkomtel     

w sumie: 114
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    108. ~Minus  2014-02-06 16:49:19  host: 91.224.193.9

    Ten 'wlo' to bardzo ciekawa postać. Miałem już okazje czytać jego wywody na temat swojej zony i teściów. Dzisiaj dowiedziałem się z forum ogólnopolskiego ze ma "głupiego szwagra". wlo - Gratuluje !

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    111.  2014-02-06 19:34:33

    Minus - mam całkiem mądrego szwagra... Nie byłby tym kim jest gdyby nie miał rozumu... Jednak właśnie stanowisko mu trochę w głowie namieszało i myśli, ze to on jest centrum co najmniej naszego układu planetarnego ;-) I wiesz co? On doskonale zna moja opinię o nim ;-) Jeśli Ty masz z tym problem, to już nie moja sprawa. Możesz donieść. On, jak go znam ćwierć wieku, z pewnością by się uśmiał... Problem Twój i większości ludzi to totalny brak dystansu do siebie... Tak wiec cokolwiek powiesz, czym koleiwk mnie zaczepisz, ja zawsze odpowiem, bo taki już jestem złośliwy typ ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    112.  2014-02-06 19:36:31

    A to, ze mój szwagier do techniki (nawet tak podstawowej jak telefon komórkowy a nawet książka kontaktowa w telefonie ma tak daleko jak ja do badań centrum wszechświata to już zupełnie inna sprawa. Ważne, żeby każdy umiał się przyznać i zaakceptował swoją ignorancję ;-) Niektórzy to potrafię, większość niestety nie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    113. ~Peczterowiec  2014-02-06 21:30:38  host: n10-03-02.opera-mini.net

    Taki w niego PREZES jak z koziej d.u.p.y. TROMBA. Człowiek bez wykształcenia i w dodatku pasierb Solosza.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    114. ~Minus  2014-02-06 21:31:05  host: 91.224.193.9

    wlo - dla mnie głupszy szwagier to taki, który na forum internetowym pisze, ze ma głupiego szwagra :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    115.  2014-02-06 21:55:28

    Ciekawe, czy uczeń przebije mistrza w gnębieniu podległych sobie ludzi i osiąganiu dobrych wyników sprzedaży za wszelką cenę. Czas pokaże...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    116. ~  2014-02-07 06:57:50  host: abal58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To jest pasierb Soloża.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    117. ~lo  2014-02-07 07:02:35  host: user-94-254-144-175.play-internet.pl

    Do Zygmusia to raczej podobny on nie jest.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    118. ~tata  2014-02-07 07:25:41  host: apn-31-1-145-111.dynamic.gprs.plus.pl

    Polski zna na tyle by na zapleczu kuchennym dla sluzby wydac kilka polecen.Reszta to mi wisi.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    119. ~Ajax  2014-02-07 09:29:15  host: 194.251.119.198

    Rozmowa ojca z synem: - Synu, co chciabyś dostać pod choinkę? - Jakąś nową komórkę - Może być Polkomtel? - Może...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    120.  2014-02-07 11:09:31

    zawód: syn :P

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    121. ~Kuzyn1920  2014-02-07 11:52:01  host: 92.60.132.22

    Żal mi Was, że rodzina nie potrafi wam pomóc znaleść normalną prace ;/ bo chyba wszystkim żal d...e ściska.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    122.  2014-02-07 20:28:29

    Minus - jeśli tak uważasz... Masz prawo do swojego zdania ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    123. ~nixon  2014-02-07 21:43:56  host: host-89-229-66-57.szczecin.mm.pl

    do : tragedia 2014-02-06 16:01:09 host: 89-65-217-123.dynamic.chello.pl co do Szczecin a i byłego SF Plusa to mnie to wcale nie dziwi ,że jest syf. Obecny kierownik Sklepu Liberty to były KRS Polkomtel do 2010 , jako KRS był średni, w 2013 w jakiś dziwny sposób znów znalazł się w Plus jako kierownik salonu firmowego , co tam robi ?? tego nie wiem, ale wiem jedno to słaby kierownik, który nie ogarnia, nie ma siły przebicia, ma kiepski zespół - chyba najgorszy w całym Szczecinie, a sprzedaż Plusa ( agenci ) mogą spać spokojnie .... no chyba ,ze ktoś w tej firmie poszuka dobrego kierownika tej sieci z długim stażem i któremu się chcę zarabiać oraz posiadać dobry zespół sprzedażowy. Systemy mają dokładnie takie jak sieć agencyjna co oznacza ... że nie potrafią na tym pracować a agenci MUSZĄ i pracują . Radzę dziś omijać były SKF Plusa w Szczecinie .

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    124. ~  2014-02-09 07:34:33  host: n10-03-03.opera-mini.net

    113, może i Tobias nie jest tak wykształcony w trollowaniu na forach internetowych jak ty ale studia skończył w Polsce. Pochwal ty się swoim wykształceniem skoro jego wykształcenie uważasz za słabe. Pochwal się też osiągnięciami, że kogoś krytykujesz zanim zaczął pełnić swoją nową funkcję. Po drugie nie jest pasierbem Zygmunta tylko synem ale to akurat nie ma znaczenia. Jasne, że został prezesem dzięki ojcu ale to prywatna firma a nie państwowy urząd więc nie można porównywać do rodzin polityków obsadzanych w spółkach Skarbu Państwa

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    125. ~eliksir  2014-02-09 16:25:43  host: 5.172.252.65

    i mamy Polsat Family cała rodzina Zygmuś Tobiasz Libicki oraz zapewne w przyszłości Olga Zomer rzecznik prasowy, Cyfrowy Polsat S.A

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    126. ~tr  2014-02-11 11:57:58  host: ip-37-209-153-46.free.aero2.net.pl

    Proponuje proszki na poty i do roboty nie do pracy na 8 godzin kawa ,herbatka w piżamce w domu itd. Żeby w zyciu cos mieć trzeba wstawac rano ,a nie klikac w piżamie w klawiaturę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    127. ~Do 116  2014-02-11 12:07:43  host: ip-93-154-240-131.free.aero2.net.pl

    Jak już cos to nie Soloz, tylko Pan Solorz dla ciebie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    128. ~co z Elektrimem Panie Solorz  2014-02-13 15:44:02  host: 176-102-185-182.legionowodom.pl

    hej, młody panie prezesie, będziesz jak tatuś okradał akcjonariuszy Elektrimu, czy może masz honor na rozliczenie fair? jak na razie m.in. Polkomtel ładnie korzysta z majątku Elektrimu, a co mają drobni akcjonariusz Elektrimu w tym państwie bezprawia? "...zobowiązuje/upoważnia..." akcjonariusze wiedzą o co chodzi pamiętaj, nie zapomnimy

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    129. ~  2014-02-14 10:42:24  host: 81.219.84.18