Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości To ma być kwartał Polkomtela

To ma być kwartał Polkomtela

WitekT 4 Września 2007 12:52

0 0

To pierwsza, ale nie ostatnia niespodzianka w tym roku. To będzie jesień i zima Plusa - zapowiedział Piotr Gaweł, członek zarządu Polkomtela i dyrektor ds. marketingu i zarządzania relacjami z klientem.



Polkomtel zaprezentował dziś nową ofertę dla klientów biznesowych pod nazwą Elastyczna, o czym pisaliśmy w tej wiadomości. Jak podali przedstawiciele operatora, w tej chwili Plus ma 41% rynku SOHO (małych firm), 42% SME (średnich) i 53% CMA (dużych). Teraz nacisk ma być położony na SOHO, gdzie Plus ma być niekwestionowanym liderem zarówno pod względem ilości aktywacji, jak i przychodów. Już teraz sprzedaż idzie, według słów przedstawicieli Polkomtela, bardzo dobrze, lepiej od oczekiwań.




Według naszych wyliczeń na podstawie profilu użytkowników, do których kierujemy najnowszą ofertę biznesową, jest ona kilkadziesiąt procent tańsza niż Play - powiedział Gaweł dodając, że ponad połowa klientów, dla których przeznaczone są nowe taryfy, korzysta z usług dodanych (poza rozmowami i SMS-ami).

Gaweł powiedział także, że Polkomtel chce postawić na premium content, który chce także współprodukować. Telekom ma ambicję być największym dostawcą takich treści w Polsce, a epizod z Big Brother 4.1, o którym pisaliśmy w tej wiadomości, ma być tego testem.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1.  2007-09-04 13:05:29

    ja uwazam ze oferta dla firm plusa jest bardzo dobra, tylko jeszcze zeby przy przedluzeniu umowy bylo cos dodatkowego dla stalych klientow a nie to samo co "swiezy" klient dostaje

  • 0

    2.  2007-09-04 13:14:24

    z tego wynikam, zarzad Polkomtelu uwaza ze BB, to glowna inwestycaj tego roku? to do kogo oni kieruja swoje uslugi? a co do tego ma klient biznesowy, bedzie ogladal cyrki, zamiast przeprowadzac negocjacje, oraz stara sie jakos wesprzec sektor sredniego biznesu?

  • 0

    3. ~cienki  2007-09-04 13:18:05  host: s3-dobra.ust.tke.pl

    Hhehehe

  • 0

    4.  2007-09-04 13:34:06

    No w moim przypadku w MP! i BK jest taniej iż w Play, wiec pewnie i w nowej będzie taniej... Licze na to - bo w końcu chyba o to chodzi? gummy_bear - pytasz do kogo? Dla tych milionów dla których BB jest ciekawy i na których można zarobić ;-) To biznes! Tak samo jak ostatni ptrzykład porówania transmisji Ich Troje i "Sopotu"... Kasa się liczy!

  • 0

    5. ~leonardo  2007-09-04 13:44:43  host: public-gprs8021.centertel.pl

    To bedzie kwartał Play!!! Wg nieoficlanych informacji Play zwiekszy oczekiwania ze sprzedarzy do 1 miliona aktywnych kart do koca 2007 roku a nie jak zakładał do kwietnia 2008

  • 0

    6. ~leo  2007-09-04 13:47:51  host: dov24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no coz jak widac plus woli inwestowac w BB niz w jakis swoj rozoj technologiczyn tak jak to teraz robi era ale to juz ich sprawa i wybor

  • 0

    7.  2007-09-04 14:28:42

    W moim przypadku od 21 marca wygadałem 1097 minut za 125 zł czyli 11,39 gr za minute w PLAY. Plus chce dać taniej o kilkadziesiąt procent ? Może niech to zagwarantują i zobowiążą się do zwrotu różnicy jak będzie inaczej.

  • 0

    8.  2007-09-04 14:29:37

    leonardo : zgodze się w 100%, choć mam małe zastrzeżenia do oferty Play. Plus na pewno wiele zdziała. Szczególnie dodając koszulkę do gównianych telefonów w ofercie ( SE K310i ). I jeszcze to mumio... brak słów. To przeczy ludzkiemu pojęciu. Najpierw żałosne reklamy z tym kabaretem, co już trudno nim nazwać a potem to hasło "Razem lepiej" ze spotami, które są bynajmniej dziwne. Tu śmiech, tu płacz. Niech się zdecydują. Bo niezdecydowanie w biznesie to zła cecha.

  • 0

    9. ~browarek  2007-09-04 14:39:18  host: ip-87-204-162-2.netbase.pl

    Gdzie te kilkadziesiąt procent taniej od Play ? chyba w usłudze kontakt plus,a reszta to kilkadziesiąt ale drożej.PLAY daj taniej internet ,mogą być takie jak w Plusie i znikam z tej ich biznes klasy.

  • 0

    10. ~~  2007-09-04 15:22:02  host: 212.160.172.70

    Heh :) Kilkadziesiąt procent, to chyba na połaczenia wewnątrz sieci:))) PLAY ma "zwykłą" stawkę na wszystkich frakcjach... Taiiia, to może być hit tej oferty :)))

  • 0

    11. ~z  2007-09-04 15:45:10  host: egs240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To się jeszcze okaże :)

  • 0

    12.  2007-09-04 19:49:29

    Paweł i Gaweł w jednym stali domu... ale obydwoje byli kiepscy z matematyki, wiec sie mylili TROCHE w wycenach porownawczych Play i Plusa ;D

  • 0

    13.  2007-09-05 09:21:41

    ~browarek - a co niby POlay oferuje w abonamencie za 30 zł?

  • 0

    14.  2007-09-05 09:22:34

    Play oczywiście - "omsknięcie" palca to było - proszę nie doszukiwać sie skojarzeń ;-)

  • 0

    15. ~hose  2007-09-05 13:56:41  host: 194.39.141.10

    Mnie Plus zaskoczył ciekawą ofertą, jestem u nich w abo od 7 lat, często dostawali przelewy w granicach 300zł miesięcznie, posiadam SE K800i, ostatnio dzwoni do mnie Pan z Plusa i oferuje jakoby "specjalnemu" klientowi chyba Nokie 6030 za 1zł, nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie z nową aktywacją na 2 lata. Zastanawia mnie czy facet oszalał czy w ten sposób Plus chce zatrzymać swych "specjalnych" klientów??

  • 0

    16. ~plusteczek  2007-09-05 19:41:35  host: eia167.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niech obniża mixplusa!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    17. ~  2007-09-05 19:51:08  host: 212.160.172.70

    i ty się uważasz za specjalnego klienta:D sieć która ma miliony klientów ma zabiegac o jednego jedynego specjalnego:D:D... bo co zmienisz sie? myślisz że kogos to naprawde obchodzi.. posprawdzaj statystyki ile przychodzi nowych klientów a ile odchodzi...a wiesz jak konsultant mówi że jesteś taki specjany to się nie przejmuj tak na szkoleniu się uczą pozdrawiam:D

  • 0

    18. ~  2007-09-05 21:56:15  host: chello087207049126.chello.pl

    No tak... Zamieszało się co nieco ale proszę zauważyć ,że trzeba aktywować specjalne pakiety ,które pomagają nam w obniżeniu kosztów!Poza tym premiowane są tutaj stawki na stacjonarne i na PLUS a przede wszystkim PLUS gdzie przy PLAY ,która ma stawkę płaską do wszystkich sieci...ehhh bez komentarzy.Oczywiście nie mówię nie ludziom ,którzy mają np w firmie 5 nr z PLUSa i gadają w większości na stacjonarne.Wtedy jak najbardziej!

  • 0

    19. ~  2007-09-06 18:59:48  host: 212.160.172.70

    a czy ktoś z was pomysłowi ludzie widział kiedyś na oczy regulamin umowy w play?

Dodaj swoją opinię