Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości To już praktycznie pewne - nowy iPhone 12. września

To już praktycznie pewne - nowy iPhone 12. września

LuiN 1 Sierpnia 2012 07:46

0 0

iphone 5 mockupAgencja informacyjna Reuters potwierdziła wczorajsze przecieki - premiera nowego iPhone'a odbędzie się 12. września.

Z racji braku oficjalnych zaproszeń, Apple może oczywiście jeszcze zmienić datę premiery, jednak nic nie wskazuje na to, by miała ona ulec zmianie. Tak przynajmniej twierdzą źródła zbliżone do planów Apple'a, na które powołuje się Reuters.

Z dnia na dzień zmienia się lista "pewnych" nowości w kolejnej generacji iPhone'ów. Jak co roku skraca się ona i wyrzucane są z niej rozmaite cechy, których w żaden sposób nie udało się potwierdzić.




Aktualnie mówi się o 4-calowym ekranie, mniejszym złączu ładowania, karcie nano-SIM i gnieździe JACK 3,5 mm na dole obudowy - nie ma już jednak słowa o ekranie w proporcjach 16:9.

Źródło tekstu: phoneArena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    10. ~  2012-08-01 09:40:00  host: z25-13.opera-mini.net

    do 9. tak ku....... jest problem.

  • 1

    11. ~kamil  2012-08-01 09:46:49  host: internet.krosoft.pl

    aparat będzie się nazywał iPhone 4S Repack czy 4SJobs ??

  • 2

    12.  2012-08-01 10:01:15

    @11 iPhone BlowJob, a główna reklama będzie nazywana: It's gonna blow your f*** wallet!

  • 2

    13.  2012-08-01 10:03:36

    12: Browara mu :D

  • 1

    14. ~BBQ  2012-08-01 11:07:06  host: public96381.xdsl.centertel.pl

    Iphone - przersot formy nad treścią. Trzeba być idiotą żeby tyle płacić za zabawkę, która nie oferuje nawet wideorozmów w zwykłej 3G sieci miedzy innymi telefonami np. E66 - Iphone

  • -1

    15. ~M.  2012-08-01 11:23:23  host: 088156008091.olsztyn.vectranet.pl

    Ile płacić za zabawkę? Macie przestarzałe dane, telefony Apple już dawno nie są droższe od topowych modeli innych producentów.

  • 1

    16. ~Pji  2012-08-01 11:50:26  host: ail156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ajfon, srajfon. Tylko japkofani na to czekają, reszta wybiera rozwiązania konkurencji,nawet jeśli są droższe.

  • 3

    17.  2012-08-01 12:27:02

    Droga redakcjo. Czytam wasz portal prawie codziennie od początku jego istnienia. Zróbcie coś w końcu z tym gimnazjalnym, pełnym trolli śmietnikiem pod newsami bo działa to na "normalnych" użytkowników odstraszająco. Proponuję: 1. Zablokować komentarze dla niezalogowanych. 2. Banować nałogowych trolli których jest tu coraz więcej. 3. "Zatrudnić" moderatorów którzy będą trzymać tu porządek na bieżąco bo reagujecie z dużym opóźnieniem albo w ogóle. Amen.

  • 2

    18. ~  2012-08-01 12:32:10  host: static-62-233-239-2.devs.futuro.pl

    17: popieram.

  • 1

    19.  2012-08-01 12:36:57

    Jestem za, bedac tutaj od 6ciu lat widze pewne zmiany w komentarzach wynikajace z prostego (i znacznego) przyrostu ogladalnosci. Naprawde - zastanowcie sie prosze nad wprowadzeniem kometowania tylko po zalogowaniu - wtedy naprawde bedziecie mieli prostsza robote zarowno z banowaniem trolli (applefan_ pierwszy do odstrzalu), jak i porzadkiem w komentarzach. Wtedy nie bedzie potrzeby zatrudniania dodatkowych osob, jak przypuszczam.

  • 1

    20.  2012-08-01 12:59:22

    wybrać na forum moderatorów którzy by kontrolowali komentarze pod newsami.

  • 1

    22.  2012-08-01 13:20:11

    @21 nie ulży to nikomu. Przepoczwarz się w osobę która nie jest fanatykiem żadnej marki ani systemu.

  • 1

    24.  2012-08-01 13:46:57

    applefan_: nie mam NIC przeciwko chwaleniu Apple, sam korzystam i WIEM, ze to dobra firma i maja dobre produkty. Mam natomiast COS przeciwko saczeniu jadu na wszystko inne wokol - jesli chcesz byc fanem, badz pozytywnym fanem, a nie FANATYKIEM. Troche mniej skrajnosci w wychwalaniach (dystansu, zachowawczosci, sensownego bezstresowego porownania do innych firm/produktow) - tez byloby to mile widziane przez kazdego, jak sadze. Nie potrafisz zrozumiec, ze czesc osob poprzez tak skrajna postawe, jaka prezentujesz tez idzie w ekstrema w argumentach? To do niczego dobrego nie prowadzi.

  • -1

    25.  2012-08-01 13:53:10

    @25 staram sie unikac i unikam skrajnych wypowiedzi. Maniek tylko czeka az cos napisze zeby na mnie naskoczyc. Staram sie pisac nie naskakujac na inne marki bezpodstawnie ale spowodowac ciekawa dyskusje i wymiane argumentow samemu stosujac dowody a nie argumenty typu: apple jest najlepsze bo tak i juz - tego przeciez nie robie. Skoro ktos nie jest przygotowany do dyskusji i zamiast polemizowac chce doprowadzic do mojego usuniecia to nie mam slow. Typowy trol wyzywa innych, sprowadza dyskusje do rynsztoka (wiekszosc z opery mini tak sie tutaj zachowuje). Czesto z premedytacja wywyzszam Apple i bronie ich zachowania np w przypadku patentow, ale czy jest to agresywne i wzbudza taka niechec do mnie? Sa tacy, ktorzy lubia czytac te dyskusje. Hejterow zawzietych moge policzyc na palcach jednej reki.

  • 0

    26.  2012-08-01 15:09:33

    Widzisz, malo inteligentny troll owszem moze i operuje na tak niskim poziomie jak napisales, ale to nie oznacza, ze to jest jedyny sposob. Tak samo jak malo inteligentny fan bedzie chwalil na zasadzie "najlepsze bo tak i juz". Rozroznij to co napisales - czyli powodowanie ciekawej dyskusji - od flamewaru, czyli wkladania kija w mrowisko. A zdarza sie to zaobserwowac nierzadko kiedy sie wypowiadasz.. Moze i nieswiadomie nawet, kto wie. To moze pomoge: skoro piszesz "staram sie pisac nie NASKAKUJAC na inne marki BEZPODSTAWNIE" - to troche wychodzi sposob myslenia. A z podstawami to juz mozna jezdzic? Prosta rada - moze po prostu przestan NASKAKIWAC - bo to wlasnie jest agresywne podejscie i trollowanie. Porownac firmy czy produkty, wymienic roznice i wady, ale podajac i zalety obu stron, a nie isc w skrajnosci. I nie stosowac tej premedytacji, o ktorej napisales - kolejna wazna rzecz. Jest pare rzeczy, ktore jednocza naprawde duza ilosc ludzi, patenty sa idealnym przykladem. Ciezko nie oprzec sie wrazeniu, ze wojna patentowa moze nie cofa rynek, ale hamuje go - czasem do zera. Wiec tak, nawet jesli kochasz te patenty, to wypowiadajac sie nawet umiarkowanie pozytywnie bedziesz narazony na masowa krytyke, niechec czy agresje. Nie dziw sie - szczegolnie, jesli mowimy o sprawach prozaicznych, typu slide to unlock. Ja jestem za tym, zeby firmy uczyly sie od siebie i czerpaly wzajemnie ze swoich rozwiazan, a nie okopywaly bastiony wokol siebie szarpiac sie o patenty jak dzikie psy. TEGO typu konkurencja popchnelaby bardziej rynek do przodu.

  • 0

    27.  2012-08-01 15:21:27

    @26 sam widzisz. Nie pisze negatywnie o patentach, lub pisze umiarkowanie pozytywnie, za kazdym razem jak taki news sie pojawia podkreslajac, ze takie w USA jest prawo i jest atak na mnie. Czy to oznacza, ze mam pisac dokladnie tak jak wiekszosc tu mysli zeby czasem nie wywolywac dyskusji i gaskac wszystkich tu obecnych? To zakrawa na ironie i podwaza sens komentowania jakikolwiek skoro tylko wypowiedzi w jednym tonie sa akceptowalne. Ja sie na to nie zgadzam i nie bede umiarkowanym, usrednionym i ugrzecznionym potulnym i wywazonym nijakim gosciem. Nikogo nie obrazam jak duza czesc z tych z opery mini co rzucaja jadem po innych uzywajac wyzwisk - ich nie nazywa sie trolami i rzadko usuwa ich posty. Jada na mnie i mam pozakladane watki na forum. Czy to oznacza, ze chamstwo jest akceptowalne ale bycie fanem jednej marki i dyskutowanie o niej przytaczajac argumenty juz nie - to trzeba napietnowac i nazywac trolowaniem.

  • 0

    28. ~marrcus  2012-08-01 15:50:26  host: 178.180.0.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    maniek bez applegana by się zanudzil. Przeciez on cały tu siedzi i cały czas tylko czeka na post appla

  • 0

    29.  2012-08-01 16:22:19

    Zupelnie nie o to chodzi. Dobrze jest miec swoje zdanie, dobrze jest je wyrazac. Tylko, ze jest jeszcze kwestia wywazenia proporcji.. w tym przypadku ilosciowych. Stali bywalcy znaja zdanie innych na wiekszosc tematow i nie ma sensu w kazdym chocby minimalnie pokrewnym temacie pisac o tym. Duzy nadmiar to jest jeden z powodow stawiajacych kogos w niekorzystnym swietle - ale nie jedyny. Mianowicie - brak zachowawczosci. Komentarze to nie wojna na wykrwawienie albo przekonanie na sile (chocby ze wzgledu znikomej skutecznosci takiego pomyslu)... mozna komus dac do reki informacje, ale nie trzeba od razu byc w tym tak zacieklym. Najwazniejsze to otworzyc horyzonty - swiat nie jest homogeniczny, Apple nie jest najlepszy, jest najlepszy dla CZESCI osob, dla innej czesci najlepsza jest inna opcja. Albo WIELE opcji naraz. Nikt z nikogo nie robi potulnego barana, ale wywyzszajac czesto NA SILE firme, produkt (a i posrednio siebie czy innych userow tychze poprzez to) w sposob zajadly ma sie wrecz GWARANCJE na bycie pojechanym - dziwisz sie? To jest wlasnie trollowanie na wyzszym poziomie - wciskanie w kazdym pokrewnym temacie, nawet inteligentnie, swoich racji na sile. Jesli zdecydowana wiekszosc wypowiadajacych sie (90+%?) jest przeciwko takim patentom wlasnie, nie trzeba zmieniac zdania (choc warto czasem je przemyslec). Wystarczy zostac przy swoim - ale tez nie lansowac go zawsze i wszedzie. To jest naprawde bardzo proste. Sam to rozumiem, kiedys tez bylem hmm.. nieco zaslepiony (pozytywnie) Apple, w okresie 3GSa. I tez za bardzo stronniczy. Wczesniej mialem okres, w ktorym fascynowal mnie WM - tez wypowiadalem sie mocno subiektywnie, za bardzo. Innych OSow tez bylo sporo. Aktualnie zdecydowanie najbardziej przemawia do mnie Android, choc korzystam jednoczesnie z iOS. Tylko, ze jedno sie zmienilo po drodze - kwestia otworzenia umyslu na inne rozwiazania, nawet jesli do mnie nie przemawiaja, czy ich nawet nie rozumiem. Wiecej tolerancji i dystansu - i juz.

  • 0

    30.  2012-08-01 16:24:55

    Mam nadzieje, ze ta nasza rozmowa cos zmieni. Pozdrawiam.

  • 0

    31.  2012-08-01 19:56:39

    @23 nie, nie rozumiesz. Użyłem słowa "fanatyk" a nie "fan". Lubisz Apple? I git. Ale nie chce o tym czytać pod newsem o Noki, HTC, Samsungu czy jakimś innym operatorze. Wciskanie wszystkim i wszędzie jakie to Apple jest najlepsze we wszystkim to jawna oznaka tego, że jesteś zwykłym trollem który lubi robić zadymy tylko gra naiwniaczka. Do tego CIĄGLE kłamiesz, a kiedy udowodni Ci się to kłamstwo wielbiące Apple zmieniasz temat albo odwracasz kota ogonem. Myślisz, że dostałeś bana bo ja tak chciałem? Powiem ci w sekrecie, że administracja ma gdzieś moje zachcianki. Ty po prostu zaśmieciłeś portal i znaczna większość użytkowników (poza kanonierką) miała cię serdecznie dosyć, ba... nadal ma. A co mi daje prawo do wypowiadania się w imieniu innych? Poczytaj komentarze innych osób w twoim kierunku lub na twój temat.

Dodaj swoją opinię