Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości To już pewne - 21 marca nowości Apple'a

To już pewne - 21 marca nowości Apple'a

LuiN 10 Marca 2016 19:34

5 6

W poniedziałek 21 marca poznamy wiosenne nowości Apple'a - firma potwierdziła termin konferencji. Czego możemy się spodziewać?



apple conf




Według dotychczasowych przecieków, gigant z Cupertino pokaże nowego, 4-calowego iPhone'a, określanego w sieci jako 5se lub po prostu iPhone SE. Telefon w niewielkiej obudowie miałby pomieścić chipset z iPhone'a 6s, aparat z iPhone'a 6 i moduł NFC będący furtką do płatności mobilnych Apple Pay.

Drugą z nowości miałby być 9,7-calowy iPad Pro, z obsługą rysika, lepszymi głośnikami, głównym aparatem uzbrojonym w lampę błyskową i nowszym chipsetem - Apple A9X.

Prawdopodobnie konferencja będzie też okazją do zaprezentowania nowości w segmencie komputerów MacBook. W temacie następcy Apple Watcha częściej mówi się o nowych akcesoriach niż o nowej generacji zegarków, jednak Apple lubi zaskakiwać swoim "One more thing...", więc wszystko jest możliwe - nawet zupełnie nowa kategoria sprzętu :-).

Źródło tekstu: 9to5Mac, wł     

w sumie: 22
  • 0

    3.  2016-03-10 20:19:23

    Ip5s - ~1800, iP6 - 2650.
    Cena iP se to cos pomiędzy, stawiam na 2400.

  • 0

    4. ~Łot?  2016-03-10 20:20:51  host: 178235042193.dynamic-ww-7.vectranet.pl

    Jak to się nie mówi o następcy mega hitu AJ wocza ? Taki cud! I co już po nim?

  • 0

    6. ~Mar-cell  2016-03-10 20:42:49  host: public-gprs367747.centertel.pl

    Będzie SE tak tani, że każdy SE będzie mógł powiedzieć SE: kupie SE iPhone'a 5SE? ;-)

  • 1

    7.  2016-03-10 20:48:37

    3, SACZI - nie zdziwiłbym się gdyby go pozycjonowali pomiędzy 6s i 6. Czyli w przedziale 3200 - 2700 zł.

  • 0

    8. ~ciekawy  2016-03-10 20:52:56  host: n05-04-05.opera-mini.net

    @6 i myslisz ze warto go kupic?

  • 0

    9.  2016-03-10 21:19:08

    A kiedy obniżka serii 6 ? Zapomnieli ?

  • 2

    10. ~ola  2016-03-10 21:30:00  host: public-gprs392210.centertel.pl

    pewno nowy kabelek albo sposób trzymania aby zasięg był..

  • 1

    11.  2016-03-10 23:53:09

    Znajoma przez ładowarkę psioczy na Apple'a. Musi ciągle ją mieć przy sobie bo nikt poza nią nie posiada telefonu tej firmy. Wszyscy maja na micro usb.

  • 0

    12. ~Calm7  2016-03-10 23:59:21  host: n27-03-03.opera-mini.net

    11). Jedną wadę może mieć
    ;-)
    PS. Czy ma ktoś teraz problemy z netem mobilnym w Plus? Zasięg jest, ale z netem zero połączenia
    :-(

  • 0

    13.  2016-03-11 03:14:30

    Mam nadzieję że zostawią design i cenę 5s... rozmarzyłem się

  • 1

    14.  2016-03-11 08:17:21

    @11 zaraz wszyscy będą mieć USB-C i problem się rozwiąże ;)

  • 1

    15. ~Master Chief  2016-03-11 08:40:46  host: 83-238-213-212.static.ip.netia.com.pl

    Gdzie nam apfelfan zniknął?

  • 2

    16. ~vbn  2016-03-11 09:10:11  host: n09-02-03.opera-mini.net

    Wyjechal na posiedzenie zarzadu. W tym roku duzo ma posiedzen.

  • -1

    17.  2016-03-11 09:19:20

    @11 Wystarczy kabel. Ładowarki czy same porty USB każdy ma uniwersalne. To nie rok 2000.

  • 0

    18. ~  2016-03-11 09:33:08  host: 31-132-65-154.neanet.pl

    Napewno wyższych cen można się spodziewać. Przecież każdy kolejny ich sprzęt jest takim wow, amazing i wogóle.

  • 0

    19. ~MM  2016-03-11 10:55:32  host: apn-46-215-13-111.dynamic.gprs.plus.pl

    @12 Miałem koło północy dokładnie to samo. Po około 0,5h NET powrócił

  • 0

    20. ~r.  2016-03-11 12:43:11  host: static-62-233-204-218.devs.futuro.pl

    Nie mając iPhone śmiałem się z żony, która u znajomych nie mogła naładować iPhone 4s. Teraz mam iPhone, a kabel zawsze w plecaku, gdzieś zawsze można się podłączyć.

  • 0

    21.  2016-03-11 13:04:10

    7, LuiN, to w takim wypadku zdecydowanie leppiej kupić iP6 lub po prostu 5S.
    Wszystko to jeszcze będzie uzależnione od samego telefonu.
    Jeżeli będzie to pełnowartościowy produkt, to może i warto rozważyć zakup, jeżeli będzie to kolejny telefon klasy 5C, szkoda sobie nim zawracać głowę.

  • 0

    22. ~  2016-03-11 22:24:07  host: user-94-254-162-114.play-internet.pl

    @21, jak to lepiej kupić iP6? Przecież największym plusem nowego i trochę starego iPhona będą 4 cale, więc najwyżej lepiej kupić 5s. Ale gdyby Apple pomyślało nad dobrą ceną (marzenia), mogłoby być ciekawie. Sam mam zgrabne (tzn. z małymi ramkami) 5 cali z Androidem i mimo tego, że są większe, jak dla mnie jest spory... Na pewno nie kupię nigdy czegoś większego od 5-ciu cali, ba nawet myślę o czymś mniejszym, wygodnym.

  • 0

    23.  2016-03-11 22:34:53

    SACZI co ty masz do 5C ten plastik wcale nie jest taki badziewny i nie rysuje się tak jak ta blacha w 5.

Dodaj swoją opinię