Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TNS OBOP: Polecam operatora

TNS OBOP: Polecam operatora

sirmark 27 Lipca 2004 11:20

0 0

Według badania TNS Telecoms Index, realizowanego co miesiąc przez TNS OBOP, w czerwcu br. na pierwszym miejscu pod względem rekomendacji operatora telefonii stacjonarnej wśród własnych abonentów uplasowała się Telefonia Dialog (75%). obop 27 07 Drugą pozycję zajęła Netia, którą polecało 67% własnych abonentów. Trzecia w czerwcowym rankingu była Telekomunikacja Polska – 58%. Kolejność operatorów w rankingu rekomendacji nie zmieniła się w porównaniu z majem 2004.
obop2 27 07 Identyczną kolejność TNS OBOP odnotował, jeśli chodzi o odsetek najbardziej zadowolonych klientów. Pierwsze miejsce ponownie zajęła Telefonia Dialog (73%), druga pozycja przypadła Netii (58%), a trzecia – Telekomunikacji Polskiej (37%). Kolejność w tym rankingu również nie zmieniła się od maja 2004.

Źródło tekstu: TNS OBOP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-171-242.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet