Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TNS: Abonamentowe nju mobile najchętniej rekomendowane

TNS: Abonamentowe nju mobile najchętniej rekomendowane

LuiN 10 Marca 2015 17:30

12 4

Z badań przeprowadzonych przez TNS na zlecenie Orange wynika, że 73% klientów oferty postpaid rekomenduje nju mobile swoim znajomym. To najwyższy wynik na polskim rynku.



W przypadku prepaid odsetek wynosi 58 proc. Z badań wynika, że klienci nju mobile doceniają zwłaszcza zrozumiałość oferty i jej konkurencyjną cenę - zadowolenie z tego deklaruje 9 na 10 klientów. I właśnie jako sieć najbardziej zadowolonych klientów Orange reklamuje teraz ofertę nju mobile:


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy




Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: nju mobile | orange

w sumie: 34
  • -1

    16. ~polecam  2015-03-10 20:09:14  host: 82-160-108-131.tktelekom.pl

    Także polecam nju rachunek :-) całą rodziną już tam i jest super :-)

  • 0

    17. ~Raptor  2015-03-10 20:35:02  host: public-gprs516387.centertel.pl

    @10 Takie bzdury może mówić tylko ktoś kto nie korzystał z usług P4 Internet w smartfonie mają najlepszy.Orange i jego Nju to tragedia jeśli chodzi o net w telefonie.Zasięg Orange wcale nie jest lepszy od zasięgu Playa.Ja w miejscu zamieszkania mam lepszy zasięg Orange,a w pracy Playa i która sieć jest lepsza?Odpowiem ta która ma lepsze parametry czyli Play.

  • 0

    18. ~Wujek_Zurek  2015-03-10 20:54:52  host: public-gprs514664.centertel.pl

    Tez mam nju i sobie chwale. Place tyle ile faktycznie wykorzystam, a ze pisze wiecej smsow i nie dzwonie na stacjonarne to i rachunek nie jest za duzy, 10 giga netu starcza, lte w telefonie nie mam wiec predkosc jaka jest mi starcza. I nie mam cyrografu na 24 lub wiecej miesiecy. A poza tym lubie kartofla ;)

  • 1

    19.  2015-03-10 21:01:17

    Żeby nie było że jestem taki zły to powiem że uczestniczyłem w tym badaniu i odpowiedziałem że polecił bym Nju było to w styczniu.Niestety seria upokorzeń związana z Internetem.@18 nie mając LTE w telefonie nic nie tracisz w przypadku Nju.

  • 1

    20. ~  2015-03-10 21:12:05  host: user-109-243-17-162.play-internet.pl

    Orange powinno wprowadzić NJU na salony... sprzedaży :)
    T-Mobile sprzedaje i obsługuje u siebie Heyah, Play - RBM.

  • 2

    21. ~ochraniacz mózgu.  2015-03-10 21:51:47  host: host-89-230-85-114.rzeszow.mm.pl

    Hhaha ... ale sie uśmiałem. Taką wodę z mózgu mogą robić. Jak to było ? ciemny lud kupi wszystko. Najbardziej zadowoleni klienci w Orange. No cóż trudno sie nie zgodzić z tą tezą skoro przeprowadzili badania na twardość wody co potwierdza polskie stowarzyszenie socjologów lingwistycznych na czele z profesorem Nowakiem i Panią prof. Kowalską. Tak to musi być prawda.

  • -5

    22. ~  2015-03-10 22:05:23  host: gmn169.internetdsl.tpnet.pl

    @17 W czym najlepszy? W cenie ? :D Tak się składa, że korzystałem z P4. Orange z W3 jest najgorszą siecią ale tak lepszą niż P4. P4 to sieć gimbazy.

  • -5

    23.  2015-03-10 22:25:06

    Plej stał się dokładnie taką siecią z jaką walczył na początku. Same haczyki w ofertach, krętactwo, najgorsza obsługa klienta i najgorsza jakość pod każdym względem no i "zasięg 4 sieci" nie dość że kłamstwo to jescze lepiej mieć zasięg jednej z W3 niż ta papkę marketingową. Wogóle to cały ten plej to jedna wielka papka marketingowa.

  • -3

    24.  2015-03-10 22:27:11

    Nju jest ofertą najbardziej uczciwą dla klienta włącznie z obsługą. Nie ma drugiej takiej oferty choćbyśmy się wszyscy razem spięli na maksa i z******i.

  • 3

    25. ~ja Mr Debil  2015-03-10 22:46:52  host: host-89-230-85-114.rzeszow.mm.pl

    23 24 - No nie napinaj sie tak. Wytłumacz mi debilowi co to znaczy lepsza oferta??? Skąd znasz potrzeby polskiej gawiedzi??? Nie myślałeś ze jesteś najmądrzejszy??? Nie sądzisz że z takimi przemyśleniami powinieneś zgłosić sie do NJU na choćby referenta ds marketingu??? Czy NFZ refunduje tabletki szczęścia???

  • 4

    26.  2015-03-10 23:23:40

    @22 W czym Play lepszy,już mówię;u mnie w pracy największy lamer raz na godzinę pokazuje mi speedtesta i regularne 50 megabitów w LTE Play,a u mnie w Orange Nju LTE w tym czasie jest paręnaście megabitów,ale cyfry to jeszcze nic z internetu Orange Nju po prostu chwilami(dość częstymi)nie da się korzystać.Tyle w temacie.

  • -6

    27. ~  2015-03-11 00:14:46  host: gmn169.internetdsl.tpnet.pl

    @22 I co w związku z tym? W jednym miejscu czyli w Twojej pracy P4 ma większe prędkości w LTE i już P4 jest lepsze? A zasięg ogólnopolski? A jakość połączeń podczas przemieszczania się? Ty pojedziesz nad jezioro i będziesz miał LTE a ten lamer będzie się obijał na HDSPA P4 o ile w ogóle będzie. Ten lamer podczas jazdy autem/busem/pociągiem będzie miał zrywane połączenia a Ty będziesz mógł rozmawiać. LTE? Net to nie wszystko, Dlatego piszę, że P4 to sieć gimbazy, która bez neta czyli FB Tweeta i innych gówien nie potrafi żyć. Zabrać gimbazie neta to jak odłączyć mózg.

  • 1

    28. ~pablox123  2015-03-11 01:47:20  host: 213-238-68-210.adsl.inetia.pl

    Tylko ze Play buduje swój infrstrukture i ma nowe nadajniki nie to co w3 ltora mimo konserwacji i ulepszeń na sprzęt na maszcie z przed 15 lat.Play dobra siec,i nie mogę być gimbaza bo mam 33 lata :)

  • 1

    29. ~ziutasek  2015-03-11 08:20:04  host: dkh149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Miałem nju niby 19 zł ale transmisja danych następne 19 zł bo nawet mms-a nie odbierzesz, kilka smsów, kilka minut na stacjonarne i 45 zł się uzbiera , gdyby mieli jakiś darmowy pakiet danych choćby 100MB ... ale teraz jestem w virgin 29 zł za wszystko poza mms-ami różnicy w jakości połączeń nie zauważyłem ...

  • 2

    30.  2015-03-11 09:54:34

    @27 Może za mało książek przeczytałem,ale brak mi słów.

  • 2

    31. ~Były klient tepsy  2015-03-11 10:43:26  host: 213.158.221.171

    "Z badań przeprowadzonych przez TNS na zlecenie Orange" - po lekturze tego cytatu z artykułu już nie czytam dalej.

  • 0

    32. ~Marcin23  2015-03-11 12:17:14  host: dmb135.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nju rzeczywiście jak ruszyło było przełomową ofertą i nadal ma wiele unikatowych walorów jak no limit na komórki za 19 zł czy stacjonarki za 10 zł. Biorąc tu wersję na kartę, jeśli ktoś chce skorzystać z wielu usług to już NJU wychodzi drogo. Wystarczy że ktoś dzwoni tylko na komórki i potrzebuje 1Gb internetu to już wychodzi 38 zł. To drogo w porównaniu z Virgine Mobile gdzie mamy pełny no limit (bez mms) z internetem 2 GB za 29 zł. Również RBM stworzył ostatnio sporo ciekawych pakietów i mozliwości. Gdyby w NJU na kartę wprowadzić chocby takie pakiety internetowe jak w ofercie z rachunkiem to już byłoby lepiej.

  • -6

    33.  2015-03-11 12:25:57

    Tak sobie czytam z boku i nie mogę przestać się śmiać :) Ile tu troli z P4. Jeden wpis prawdziwy o tej sieci to zaraz zminusowany i ukryty. @28 Po Twojej pisowni od razu widać, że masz co najwyżej 15 lat. Śmieszą mnie ludzi z P4, którzy poszli by w ogień za P4, bo ona im dają kilka wiecej GB danych :D Podobnie jak nasze modelki, które za kasę to nawet klocki chętne były jeść :)

  • 2

    34. ~Raptor  2015-03-11 13:29:36  host: public-gprs516400.centertel.pl

    @33 Ja za nikim w ogień nie pójdę po prostu wybieram ofertę z lepszą jakością.W moich okolicach akurat Play wygrywa z Orange co poradzić.

  • -6

    35.  2015-03-11 18:05:33

    Trole z Play nie próżnują. Każdy wpis na temat Play zaraz minusowany. Apel do adminów. Wywalcie te plusy minusy bo każdy kto wchodzi na Wasz portal nie czyta prawdziwych komentarzy tylko same ściemy. A każdy prawda jest zaraz minusowana.

Dodaj swoją opinię